Chorzów.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 30 cze 2003, 16:22

A czy ja zaliczam sie do najmłodszych ? :D
...
Martynka

Postautor: Martynka » 30 cze 2003, 19:47

moon pisze:A czy ja zaliczam sie do najmłodszych ? :D

Tak, Marcin, Ty na pewno sie zaliczasz ;) Jesteś pierwszy na liście;) ;*
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 30 cze 2003, 22:38

Moniczka pisze:I moze najmłodsi beda mogli pojezdzic na kauzelach....Ale to niejest pewne...

karuzelach?? super:D:D:D uwielbiam karuzele... Moon jako najmłodsi będziemy jeździć razem :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 30 cze 2003, 22:39

Zlot w wesolym miasteczku? zapowiada sie milo ,a mozemy jeszcze zorganizowac w zoo ? :P tyz jest gdzies tam chyba obok wyobrazacie sobie kogos z zespolu(nie bede wymieniac ,bo nie chce obrazic ;P ) w klatce razem z lwem lub innym stworem probojacego z tamtad uciec ? :D
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 30 cze 2003, 23:41

HEHEHE :!: :D MARTYNKA MASZ ARCYŚMIESZNE ALE JAKŻE SADYSTYCZNE MYŚLI :D :D :D JAK COS TO NAPEWNO UWIECZNIMY TO NA KLISZY :!: :wink:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 01 lip 2003, 1:16

Na koncert można dojechać z rynku w Chorzowie tramwajem lini 12, wysiadamy na Bytkowie przy wieży telewizyjnej. Z Katowic autobusami o numerach 0, 30, 50, 110, 802, wysiadamy przy Ośrodku Postepu Technicznego(teren miedzynarodowych Targów Katowickich)
Ostatnio zmieniony 09 lip 2003, 20:55 przez Ali3, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Martynka

Postautor: Martynka » 01 lip 2003, 1:34

Dorota pisze:
Moniczka pisze:I moze najmłodsi beda mogli pojezdzic na kauzelach....Ale to niejest pewne...

karuzelach?? super:D:D:D uwielbiam karuzele... Moon jako najmłodsi będziemy jeździć razem :wink:

EEEJJJ... Moge z Wami? :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 01 lip 2003, 4:37

Moon :!: ty bedzies jus pelnoletni wiec do dzieci siem nie zaliczasz :) w przeciwienstwie do mnie... ja bede jescio dzieckiem pses 5 dni :D
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 01 lip 2003, 15:23

MARTYNKA pisze:
Dorota pisze:

EEEJJJ... Moge z Wami? :lol:

hehe i nie zapomnijcie o mnie... no chyba jestem córką Martyny, więc to opczywiste że jestem od niej młodsza ;) :P
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 01 lip 2003, 15:41

ally pisze:Moon :!: ty bedzies jus pelnoletni wiec do dzieci siem nie zaliczasz :) w przeciwienstwie do mnie... ja bede jescio dzieckiem pses 5 dni :D

Mylisz się moja droga... ja będę mieć 17 lat, a nie 18 :P :P :P :D :D :D :D

MARTYNKA pisze:
moon pisze:A czy ja zaliczam sie do najmłodszych ? :D

Tak, Marcin, Ty na pewno sie zaliczasz ;) Jesteś pierwszy na liście;) ;*

To świetnie, zawsze o tym marzyłem, jeszcze tylko rzyczę sobie tamat na Forum "Moon" :) :) :) ! ! ! ! !
A tak poza tym to chyba po koncercie będzie już ciemno i w Wesołym Miasteczku wszystko będzie bardzo ładne, mnóstwo światełek :D :D :D :D ;) ;) ;) :D :D
...
Martynka

Postautor: Martynka » 01 lip 2003, 16:27

My zamiast o koncercie gadać, to sie zastanawiamy kto z kim na karuzele;P Ale ogólnie rzecz biorąc, ja naprawde baaaardzo daaaaaawno nie jeździłam na karuzelach :lol:
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 01 lip 2003, 21:48

Ja też chcę! :D
Straasznie dawno w Wesołym Miasteczku żadnym nie byłam :D
Kto ze mną w wagoniku bedzie siedział? ;):D
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 lip 2003, 22:28

:d To ja wrócę do tematu koncertu :P i chciałam powiedzieć i ogłosić już (choć i tak pewnie połowa osób wie) że jeśli sobie nic nie zrobię ;-) to bedę w Chorzowie i zabieram ze sobą przyjaciółkę... i jeszcze mam nadzieję Paulik z nami pojedzie... bo jest nadzieja :D
Cieszycie się?? :lol:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 02 lip 2003, 1:10

HEH CZY TO NAPEWNO CHODZI O CHORZÓW??
JUŻ 3 RAZY PUSZCZANA BYŁA REKLAMA, ZE DNIA 12 LIPCA W KATOWICACH ODBĘDZIE SIĘ KONCERT ŁEZ I ICH3 WRAZ Z POKAZEM SZTUCZNYCH OGNI, czyzby 2 koncerty w jeden dzień??? w dziale koncertów nic o tym nie pisze.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 02 lip 2003, 1:11

PS. KARUZEEEEELEEEEE ijooooo ja uwielbiam karuzele, górskie kolejki, katuny i wszystko co się wysoko i mocno kręciiii.
Coś mi się wydaje ze cała karuleza będzie FORUM, moze zespół się z nami pokręci :D:D albo lepije nie bo tacy starsi ;)ludzie podobno wymiotami reagują na tak ogromne prędkości.

NIE NO TERAZ TO JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ TEGO KONCERTU.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"

Wróć do „Koncerty”