Jaka jest Wasza ulubiona piosenka ŁEZ?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 paź 2004, 20:11

ARTURO2000 pisze:zdecydowanie : DLA MILOSCI WARTO, jest perfekcyjna.swietny utworek od poczatku do konca 8)

jak dla mnie i wg mnie perfekcyjną piosenka od początku do końca jest Lukrecja
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 01 paź 2004, 20:28

Twoja, ot tak.
wymiękam przy tej piosence i tyle :roll:
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 15 paź 2004, 0:20

Jak dla mnie najlepsze sa po prostu :D "Łzy szczescia".
A i jeszcze "Tancz zaprosili cie na bal". jak to slysze na koncertach to mam ten blysk w oku :P
Awatar użytkownika
Damian

Postautor: Damian » 25 lut 2005, 23:22

Pierwsz trójka to: 1. ANASTAZJA 2. OPOWIEM WAM JEJ HISTORIĘ 3. CZY TO GRZECH? ŁABĘDŹ. Ta trójka jest najlepsza bo opowiada o ważnych problemach (eutanazja, gwałt, samobójstwo, aborcja). KOCHAM TE KAWAŁKI, za ich dramatyczne texty...
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 26 lut 2005, 10:14

Jakos niemam serca zeby wymieniac moje ulubione piosenki ŁEZ, ale skoro juz psize w tym temacie to:
Z płyty " DEMO", "on". " Niemam nic"
Z płyty " SŁŃCE"- " Emanuelle noire", " Słońce", " Zabij sie zabij ", " Nienawisc- czekam na dzien", '' Łabędź- czy to grzech" i " Łzy szczęścia"
Z płyty " W zwiaku z samotnoscią "- " Przebój " ( ja myśle ze przebój to taka odskocznia i podoba mi sie bardzo taki komiczny tekst :twisted: " Narcyz sie nazywam", " Westchnienia i szepty bezwstydne", " W moim świecie", " Niebieska sukienka". " Opowiem wam jej historie"- ta piosenka jest poprostu piekna, niemoge tego opisać, " Północ- teraz wiesz", " Ja samotna". " Agnieszka", " Modlitwa"
Z płyty " Jesteś jaki jesteś"- " Jestem jaka jestem ", " Anastazja", " Ja nielubie nikogo", " Lukrecja", " Jestem dilerem ", " Gdy na was patrze", " ...".
z płyty " Nieczekaj na jutro"- " Dla miłosci warto", " Tańcz zaprosili Cie na bal", " Twoja ot tak ", " Tak niewiele ", " Jak cukierek", " Czasami ot tak"- za tekst. No i to wsio. Wyszło z tego takie małe wypracowanie :oops: ale nieda sie jakos specjalnie wyróznic piosenek ŁEZ bo prawie wszystkie sa świetne. a z taki które nieukazały sie na zadnym albumie to " Mówiaze jestem nienormalna" i piosenka zespołu Closterkeller pt. " władza". I to by było na tyle. Pozdrawiam :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 26 lut 2005, 19:46

Najlepszy kawałek Łez to oczywiście ANASTAZJA :) A zaraz za nim Opowiem wam jej historię, Czy to grzech? Łabędź, Westchnienia i szepty bezwstydne, Nocami i dniami (rzadko wymieniana, a ma cudowny text) i Twoja, ot tak :evil:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 26 lut 2005, 20:21

Ostatnio strasznie naszło mnie na Tańcz. Świetne wykonanie i muzyka :P
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 27 lut 2005, 13:48

Nemo pisze:Najlepszy kawałek Łez to oczywiście ANASTAZJA :) A zaraz za nim Opowiem wam jej historię, Czy to grzech? Łabędź, Westchnienia i szepty bezwstydne, Nocami i dniami (rzadko wymieniana, a ma cudowny text) i Twoja, ot tak :evil:

Mam pytanie.....czemu przy "Twojej, ot tak" postawiłeś taką ikonkę :arrow: :evil: ??
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Alfredka

Postautor: Alfredka » 27 lut 2005, 15:37

Bardzo lubie piosenkę Czy to grzech. Ma ciekawy, poruszający tekst... Ponadto ma wyjątkowy klimat i muzykę która ma w sobie to cos, czego poszukuje w muzyce.

I osobiście uważam że jesli ktos lubi wszystkie piosenki to tak jakby nie lubił żadnej... Bo napewno każda nie może byc najlepsza... I nie jest.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 27 lut 2005, 20:36

Małgorzata napisała:
Mam pytanie.....czemu przy "Twojej, ot tak" postawiłeś taką ikonkę ??

Postawiłem taką ikonkę :twisted: , bo muzyka w Twojej, ot tak jest ostra, a ostra muzyka kojarzy mi się z metalem, a metal z diabłem :twisted: Taka ikonka oznacza, że to super kawałek :twisted: :twisted: :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 28 lut 2005, 15:58

Nie żebym się czepiała...ale już bardziej pasuje taka ikonka :twisted: niż taka :evil: a takową postawiłeś :wink:

No ale ok, nie wnikam. Dzięki za wyjaśnienie.

A "Twoja,ot tak" ----> moja najlepsza piosenka w dyskografii Łez.
doliczam też "Łzy szczęścia" i "Słońce" bo od tych piosenek zaczęłam słuchać Łez - sentyment i to straszny. 8)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Cronos666

Postautor: Cronos666 » 05 mar 2005, 0:59

Moimi ulubiony piosenka Łez są:Nadzieja Nie Dla Mnie,wysiadam przy tym,Opowiem Wam Jej Historię,Anastazja,Czy To Grzech? Łabędź,Jestem Dilerem,ponieważ one poruszają ciekawe tematy,a nie caly czas o miłości.
Ona-Madonna, ona-święta, tego nic nie zmieni
Obudź się! Czy nie widzisz, że:
Ona żywi się twoją wiarą w ludzki gest
Weźmie wszystko co masz i co mógłbyś mieć...
Awatar użytkownika
Paulina Gondek

Postautor: Paulina Gondek » 10 mar 2005, 18:44

Hej! Ja zdecydowałam się na jedną chociaż jest ich pełno.Stawiam na Anastazje-kojarzy mi sie z moją kumpelą której już niestety nie ma na tym świecie,ale dzięki tej piosence zawsze pozostaje w moim serduszku!!![color=yellow][/color]
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 11 mar 2005, 1:49

Ja już to chyba pisałem - no to się powtórzę - Tak Niewiele jest dla mnie number one. Bardzo się identyfikuję z tą piosenką. W sumie w 100 procentach mi się sprawdziła.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Pietrus

Postautor: Pietrus » 05 sie 2005, 11:20

Mi najbardziej sie podoba "niebieska sukienka" i "anastazja". Choc lubie wszystkie utwory lez. :D
"Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni"

Wróć do „Łzy”