Jaka jest Wasza ulubiona piosenka ŁEZ?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Konrad

Postautor: Konrad » 18 cze 2003, 0:36

to znaczy ze masz dobrze poukladane pod sufitem -0 ja zwykle katuje piosenke/plyte poki mi sie nie znudzi - potem szukam czegos nowego - ale taki juz jestem ;)
Pozdrawiam !
Konrad

"Sometimes I feel like...
Screaming
close my eyes
It's times like this
my head goes down"

Deep Purple "Sometimes I Feel Like Screaming"
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 18 cze 2003, 0:39

Też uważam że nie wszystkie ... są takie, które słucham już ho-ho i jeszcze trochę i nie planują mi się znudzić ... a "Oczy..." mi wychodzą bokiem - jakoś wolałam jak nie było Łez na każdym kroku - może jestem dziwna ... a "Oczy..." już na chwilę obecną autentycznie wyłączam ... nawet rano mnie "Oczy..." w radiu dopadły, potem jak wyszłam z autobusu i przechodziłam obok sklepu ... też ... "Oczy..." ... Poza tym chciałam powiedziać Ci mondralo, że wiesz ... tutaj nie musisz robić reklamy, bo my - fani Łez - znamy prawdziwą wartość tej piosenki ... proponuję zrób transparenty i chodź po ulicach swego miasta wychwalając "Oczy..." albo reklamuj w radiu, tv, rozwieszaj plakaty na słupach - zamiast powtarzać w co drugim temacie, w co trzecim poście, że mamy słuchać uważnie jak Ania śpiewa "Oczy..." ... W tym miejscu reklama jest naprawde zbędna ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
mondrala

Postautor: mondrala » 18 cze 2003, 1:35

nic nie relamuje...a chodzenie z transparentem..to nie moj styl..i ponad moje sily...a oczy obronia sie same..bo sa wspaniale...ciekawe kto jeszcze oprocz ani bedzie to kiedys spiewac...ciekawe...
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 18 cze 2003, 4:14

mloda.jg pisze: ale to jest bonus z DRUGIEJ płyty....
:D

sorka, jeśli coś namieszałem, ale na drugiej płycie nia mam bonusa w postaci "nie mam nic", więc pomyślałem, że jest to piosenka z pierwszej płyty...
Wybaczcie niewiedze... :o
;]
Awatar użytkownika
Roksana

Postautor: Roksana » 18 cze 2003, 4:20

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :
"Oczy..."mają w sobie to COŚ,co "porywa" w inny świat.Tak jak już wspomniałam wczesniej,każda piosenka ŁEZ jest inna,niesie ze soba inną treść oraz zupełne inne przesłanie niż poprzednia.Dlatego naprawdę ja nie mogę mówić o tym,że TA lub TA piosenka mi się przesłuchała i że już mi się znudziła.Nigdy nie wyłączę radia jak będzie sła jakaś piosenka ŁEZ,nawet ta,którą słyszałam już 150razy.Nigdy nie wyłączę radia a wręcz przeciownie DAM GŁOŚNIEJ!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll
Roksana;)
Awatar użytkownika
pipen

Postautor: pipen » 18 cze 2003, 6:16

"Agnieszka ...." może głównie z sentymentu do ...
mondrala

Postautor: mondrala » 18 cze 2003, 18:45

tak..agnieszka ma swoj styl...w niej pewne nieporadnosci tekstowe,glupi refrenik...tez sa zaleta..to jest hit..ale innej klasy niz oczy..oczy to piesn z innej polki..wyzszej
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 cze 2003, 18:51

i pewnie dlatego oczka zotały bardziej docenione od Agnieszki...
Oczy to piękna muzyka i cieszy mnie, ze naszym rodakom przypadła do gustu to znaczy, że z polskim gustem coraz lepiej :D
a Agnieszka to każdy wie, że to tylko hicior...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 18 cze 2003, 19:01

ja podobnie jak Kathleen. nie chce zeby Łzy były na każdym kroku i ludzie ich słuchali "bomodne". fajnie bylo dotychczas. a teraz to troche za duzo.ja ubie słuchać muzyki jak mało osób ją lubi. tak jak np gotyk. też nie jest mzyką do puszczania w radiu, zeby ludzie w sklepie w kolejce dobrze sie bawili. albo np. wyobrażacie sobie zeby puszczali do ogólnej publicznośći "w moim świecie"?
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 18 cze 2003, 19:18

Asiuncia pisze: nie chce zeby Łzy były na każdym kroku i ludzie ich słuchali "bomodne"

no ale wazne zebys Ty nie sluchala Ich bo sa madni tylko dlatego, ze podoba Ci sie Ich muzyka, canisz Ich teksty czy cos takiego.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 18 cze 2003, 19:40

Śliwka, masz racje z tym że im będą popularniejsi tym więcej będzie artykułów typu "Ania W. sie rozwodzi" :roll: a mnie osobiście ostrą wkurzają takie pisma. no bo ja wole żeby nić nie pisali, a nie plotkowali...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 18 cze 2003, 19:47

jeśli ma słuchac "bo modne" to niech lepiej wcale nie słucha.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
aero32

SŁOŃCE

Postautor: aero32 » 18 cze 2003, 19:50

Dla mnie najlepsza jest CZY TO GRZECH, bo przez tę piosenkę spodobały mi się ŁZY. Było to trochę czasu temu, gdy ŁZY wydaną miały tylko płytę SŁOŃCE, mój kumpel puścił mi CZY TO GRZECH i spodobała mi się. :) Drugą, która mi się podoba jest TROCHĘ WSPOMNIEŃ Z TAMTYCH DNI, trzecia to ANIELE MÓJ, ale ogólnie to wszystkie są fajne.
Awatar użytkownika
plucky

Postautor: plucky » 18 cze 2003, 20:51

Ciezko mi zdecydowac, ktora piosenke Łez uwazam za najlepsza. Jesli mialbym wybieram to mysle, ze bedzie to MODLITWA...za jej klimat, tekst, muzyke...za caloksztalt :) Chociaz w chwili obecnej tak samo podobaja mi sie OCZY, lecz czas pokaze czy beda mi sie tak samo podobaly za pare lat.
To jest ten kraj
popatrz, popatrz, popatrz sam
nietolerancji i znieczulenia raj...
Awatar użytkownika
Roksana

Postautor: Roksana » 18 cze 2003, 21:21

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ja nie wiem jaka piosenka ŁEZ będzie mi się podobać za 5,6 czy 8 lat.Nie wiem.Nie zastanawiam się nad tym co będzie.Na dzień dzisiejszy wiem to,że ŁZY są zespołem,który jest naprawdę ok, i ktorego słucham ponieważ mi się podobają ich piosenki,ponieważ są Naj Naj Najlepsi a to że są modni?Tego nie da się ukryć.Przynajmniej zapracowali sobie na tą popularność swoją ciężką pracą,pracowali na to aby mieć tyle fanów ile mają ich własnie teraz i aby ich "skrzydła"rozwijały się jeszcze bardziej niż do tej pory.Nie da się ukryć że tego zespołu słucham,słuchałam i będę słuchać jeszcze przez naprawdę bardzo długi okres czsu.Nigdy nie przestanę!!!!!!!!!
Roksana;)

Wróć do „Łzy”