Jaka jest Wasza ulubiona piosenka ŁEZ?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 12:00

frezzer pisze:Mondrala Ty mnie juz zdumiewasz, nie dość ze znudzilo Ci sie dogryzanie innym, to nawet nie chce Ci sie napisać coś od siebie. Wstyd, a przedewszystkim lenistwo! Ładnie to taki dawać wzór innym ?

Ja tam listy nie bede wypisywał ale najbardziej to jeszcze trzyma sie u mnie "nadzieja nie dla mnie" z JJJ

MOGE CI DOGRYZAC DO KONCA SWIATA I JESZCZE JEDEN DZIEN DLUZEJ..CHLOPCZE....NIE JEST TO MOZE NAJBARDZIEJ FASCYNUJACE ZAJECIE NA SWIECIE..ALE JAKBY CI MIALO TEGO TAK STRASZLIWIE BRAKOWAC....CO DO LENISTWA...CHLOPCZE...NIE MAM CZASU NA LENISTWO....A TAK NA KONIEC TEGO POSTU...MAM PYTANIE..CZEGO TO TRZYMA SIE U CIEBIE...NADZIEJA NIE DLA MNIE...GUZIKA..NOSA...A MOZE PALUSZKA...A JESLI PALUSZKA..TO KTOREGO..I JAK SIE TRZYMA.... :?: :?:
PRZYZNAJE ZE TO OKRESLENIE NA PODOBANIE SIE PIOSENKI..NAWET MNIE ZAMUROWALO...ALE WCIAZ SIE UCZE CZEGOS NOWEGO....
mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 12:06

Cień Anioła pisze:Musze powiedziec że mnie tez to zairytowalo.Chyba te dlugotermionowe studia polonistyki nie dają duzo...

ANIELE MOJ....nie irytuj sie...bo stacisz kontur cienia....ty zawsze przy mnie stoj....i ratuj od grzechu glupoty popelnienia. :wink: ..aniolku nie irytuj sie...cierpia na tym piora...a co daja studia dlugoterminowe :?: .....napewno frajde...i okazje poznania...wiecej 8) 8)
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 28 cze 2003, 13:13

Oj mondralo nie jestes juz taka jak zaczynalas na forum. Wena twórcza nawet i Tobie odeszła. Swego rodzaju jestem Ci winien podzękowania, za odmładzanie mej osoby. Przekonasz sie jak bedziesz w moim wieku.

A "trzymanie sie" piosenki nie bede Ci ekstra wyjasnial. Nie jestem tym, który nawraca kazda owieczke - musisz sama sie domysleć co autor mial na mysli. Czyzby przejaw lenistwa? - nie chce się pomyśleć.
You cry, You learn
mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 18:29

frezzer pisze:Oj mondralo nie jestes juz taka jak zaczynalas na forum. Wena twórcza nawet i Tobie odeszła. Swego rodzaju jestem Ci winien podzękowania, za odmładzanie mej osoby. Przekonasz sie jak bedziesz w moim wieku.

A "trzymanie sie" piosenki nie bede Ci ekstra wyjasnial. Nie jestem tym, który nawraca kazda owieczke - musisz sama sie domysleć co autor mial na mysli. Czyzby przejaw lenistwa? - nie chce się pomyśleć.

vena tworcza mnie odeszla..A PO JAKIEMU TO JEST..PO POLSKIEMU.. :?: :?: moze ..bo po polsku to wena odchodzi od kogos..albo kogos opuszca..chlopcze...widac ta piosenka sie kurczowo trzyma...... :wink: :wink: ale twojej veny tworczej...do tworzenia dziwolagow slownych..nic nie powstrzyma...a co do wieku chlopcze..nie wiek ..a duch sie liczy....jak bede w twoim wieku..nie bede w niczym podobna do ciebie..zapewniam...moge sie domyslac co autor ma na mysli..tylko na milosc boska..niech autor wyraza sie po polsku..albo do kazdego posta..zalacza specjalny slownik..polszczyzna wg frzzera.tak bedzie lepiej..to do roboty chlopcze ,,nie len sie... :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 28 cze 2003, 18:50

No ale Twój ojczysty i nie sklalany język Polski jednak ma rysy i to głebokie skoro wiesz co czytasz :P ....A to że tego nie rozumiesz !? to nie moja wina. Wiec jak chcesz kontynuowac ten temet a raczej tę polemike to prosze na PW. Szkoda zaśmiecać forum. Trzeba byc wyrozumialym dla modemowców - jak juz placa tepsie to chcą coś poczytać.
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 cze 2003, 22:03

mondrala pisze:
Cień Anioła pisze:Musze powiedziec że mnie tez to zairytowalo.Chyba te dlugotermionowe studia polonistyki nie dają duzo...

ANIELE MOJ....nie irytuj sie...bo stacisz kontur cienia....ty zawsze przy mnie stoj....i ratuj od grzechu glupoty popelnienia. :wink: ..aniolku nie irytuj sie...cierpia na tym piora...a co daja studia dlugoterminowe :?: .....napewno frajde...i okazje poznania...wiecej 8) 8)

Te studia długoterminowe to dla jakiś ograniczonych?
Nie jestem Twoim Aniołem...i nie zatrzepotam skrzydełkami-możesz pomazyć...
P.S Jeśli chcesz kontynuować polemike to zapraszam na pw...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 cze 2003, 2:50

mondrala pisze:
sara pisze:mondrala co to niby ma byc? :roll:

chyba strajk..compa...innej odpowiedzi nie mam..pod tym spisem piesni..mial byc dopisek..moj komentarz..skoro go nie wydrukowal comp..to troche glupio to wyszlo...ale coz moge najwyzej dac mu klapsa..albo kupic nowy...tak wiem co zrobie...zamienie compa..na lepszy model :!: :!: tylko po co...sam i tak nie bedzie za mnie pisac...sorki za compa.

albo kliknąc na przycisk przy swoim poście "zmień" i dospiać to co sięchcialo dopisać...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 3:20

frezzer pisze:No ale Twój ojczysty i nie sklalany język Polski jednak ma rysy i to głebokie skoro wiesz co czytasz :P ....A to że tego nie rozumiesz !? to nie moja wina. Wiec jak chcesz kontynuowac ten temet a raczej tę polemike to prosze na PW. Szkoda zaśmiecać forum. Trzeba byc wyrozumialym dla modemowców - jak juz placa tepsie to chcą coś poczytać.

TO PISZ PO POLSKU..NIE ZASMIECAJ FORUM BYKAMI..SZANUJ MODEMOWCOW..KTORZY PLACA TEPSIE...DAJ IM POCZYTAC PO POLSKU...CHLOPCZE
mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 3:23

mloda.jg pisze:
mondrala pisze:
sara pisze:mondrala co to niby ma byc? :roll:

chyba strajk..compa...innej odpowiedzi nie mam..pod tym spisem piesni..mial byc dopisek..moj komentarz..skoro go nie wydrukowal comp..to troche glupio to wyszlo...ale coz moge najwyzej dac mu klapsa..albo kupic nowy...tak wiem co zrobie...zamienie compa..na lepszy model :!: :!: tylko po co...sam i tak nie bedzie za mnie pisac...sorki za compa.

albo kliknąc na przycisk przy swoim poście "zmień" i dospiać to co sięchcialo dopisać...

WIESZ MASZ RACJE..TO TAKIE PROSTE GENIALNE ROZWIAZANIE...MASZ RACJE..TYLKO JUZ TERAZ ZA POZNO NA TE POPRAWKE..ALE DZIEKI..NAPRAWDE.PODOBALO MI SIE..DOBRA PROSTA RADA..ZAMIAST GLUPIEJ TYRADY..
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 25 paź 2003, 19:39

to ja odkopie stary temat i się wypowiem=)

ja mam z każdej płyty kilka ulubionych piosenek..

Słońce - Aniele mój, Łzy szczęścia, Czy to grzech

W związku z samotnością - Ja samotna, W moim świecie, Westchnienia i szepty bezwstydne

Jesteś jaki jesteś - Lukrecja, Anastazja, Nadzieja Nie Dla Mnie

Nie czekaj na jutro - Dla miłości, Trochę wspomnień, Twoja, ot tak

najmniej lubię "Agnieszkę", "Narcyz" i "Przebój", ale i tak wszystkie sa swietne.
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 26 paź 2003, 14:07

Dla mnie już chyba zawsze numerem jeden będzie "W moim świecie"...chyba dlatego że opisuje mój świat...A tak wogóle to kocham wszystkie piosenki ŁEZ, nie wiem dlaczego ale jak słucham ich piosenek to jakoś tak lepiej się robi na duszy i wogóle...KOCHAM ŁZY...za to że istnieją!!! :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 paź 2003, 14:33

Ja mam dwie ulubione piosenki 'Anastazja' (jak zawsze :wink: ) i odkąd usłyszałam Demo 'Czarna Magia'

Znalazłam kilka postów mondrali z tego tematu.Biedny tak nam chciał coś zasugerować :wink:

mondrala pisze:OCZYWISCIE OCZY..

otworzcie uszy..na oczy szeroko zamkniete...to najlepsza piesn..lez..i do tego taka dydaktyczna...ucze sie ciebie na pamiec....zdecydowanie oczy...potm dlugo..dlugo nic..

oczy obronia sie same..bo sa wspaniale...ciekawe kto jeszcze oprocz ani bedzie to kiedys spiewac...

oczy to piesn z innej polki..wyzszej
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 26 paź 2003, 14:53

Ja bym chciala kidys to demo uslyszec bo slowa czytalami mi sie strasznie podobaja tylko narazie nie mam mozliwosci sobie dema przesluchac... :cry: Kto mi pomoze? :cry:
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 26 paź 2003, 16:09

hm też chcę dema posłuchać ;(

co do ulubionych piosenek to wg mnie najlepsze sa łzy szczęścia, w moim świecie, nienawiść, aniele mój.. to jest taka ścisła czołowka bo podobaja mi się oczywiscie prawie wszystkie piosenki Łez :]

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 26 paź 2003, 20:03

aby posłuchać Dema wystarczy je kupić w sklepiku... nie weim czym się martwicie?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Łzy”