Czy bedzie jakis zlot ffc.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 08 cze 2004, 22:06

28 sierpnia w Bielksku Górny Śląsk zyli Zabrze sie pojawi:D:D:D:D:D JAk wróci ale na pewno:)))
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 cze 2004, 14:29

Tylko po to jechac by sie tylko spotkac i pic... jeszcze w porach porannych... :D
sorry ale to troche smieszne...
jezeli jechac to napewno na jakis koncercik lub ognisko z zespolem...
i czemu uparliscie sie na ten Wroclaw???]
nie podoba Wam sie data 31 lipca.... w Jeleniej Gorze.... ???
Najlepsze daty to :
31 lipca Jelenia
28 sierpnia Bielsko Biala
Mi pasuja te koncerty.... jak nie bedzie koncertu to raczej duzo osob nie przyjedzie... ja mam do Bileska 500 km i do Jeleniej 400km....
do Wrocka troche blizej... ale co z tego... zlot rano... wieczorem wiekszosc by poszla, a ja w pociag i jazda 12 h hmmm... chyba mi by sie nie chcialo... a koszty jedniodniowej wycieczki ok 100zl....
a jezeli bylby jakis koncert to na slasku Gornym bym nocowal u rodzinki... a w jeleniej pod namiotem i jeszcze w gory mozna isc... i ŁEz posluchac.... :D ale mozna by bylo sie zdecydowac w koncu... i czy ten zlot jest dla FFC czy dla all people??? i prosze ustalmy cos w koncu!!!!!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 18 cze 2004, 14:33

no mi np. 31 lipca nie pasuje, podobnie jak Iwonce, ktora bedzie na spływie, oraz Syriel, Marigell, Asiunci i nie wiem komu jeszcze, ktore będą na CP... ale no trudno sie mowi, nigdy nie bedzie wszystkim pasowac.

a co do tych koncertow. ale przeciez praktycznie na kazdym koncercie jest taki mini-zlot. czyli przed koncertem sie spotykamy, bawimy sie razem przed, na i po koncercie... a tu chodzi o taki zlot, po prostu, zeby sie spotkac;)

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 18 cze 2004, 18:42

No mi też niestety nie pasuje JG ..bo będe akurat na Pomorzu w tym czasie :cry:

Ja za to propnowałabym zlot na Pomorzu....np. 8 sierpnia w Tczewie pod Malborkiem :mrgreen: albo ewentualnie w Malborku, przy okazji można zamek zwiedzić i zobaczyć się ze mną a to już świetna atrakcja :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 19 cze 2004, 23:02

benektorun pisze:Tylko po to jechac by sie tylko spotkac i pic... jeszcze w porach porannych... :D
sorry ale to troche smieszne...
(...)a w jeleniej pod namiotem i jeszcze w gory mozna isc... i ŁEz posluchac.... :D ale mozna by bylo sie zdecydowac w koncu... i czy ten zlot jest dla FFC czy dla all people??? i prosze ustalmy cos w koncu!!!!!!!

popieram Benka w 100% 8) niewarto robić dużego zlotu bez koncertu, bo wtedy i tak będą tylko Ci którzy bedą mieć blisko... :roll:
i zależy co rozumiesz przez zlot... czy w to wliczasz spotkanie z zespolem? jeśli tak to tylkodla FFc, jeśli nei to dla wszystkich... ale wiadomo jak jest na koncertach i jak jest z tymi spotkaniami :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 19 cze 2004, 23:14

Hm..ale Młoda o to właśnie chyba chodzi...bo i tak ZAWSZE na koncercie sie FFC spotyka...Wiec po co robic zlot w dzień koncertu? Lepiej chyba w taki normalny...I przyjedzie ten kto będzie mógł...Jesli będą to osoby tylko te, co mają blisko...To się nic przecież nie stanie..Wazne, żeby się spotkać i pobyć ze soba przez kilka godzin....A na koncercie i tak się spotykamy...A jeśli chodzi o zlot razem z zespołem (w czasie koncertu) to chyba nie w tym temacie, tylko w temacie danego koncertu sobie ustalać..Ten miał chyba na celu doprowadzenie do skutku spotkania osob, które maja mozliwosc i ochotę przyjazdu na "oficjalny zlot fanów Łez" czy też "oficjalny zlot FFC" ale chyba jednak to pierwsze...bo zloty FFC mozna organizowac w odpowiednim miejscu..
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 23 cze 2004, 15:00

super że będzie zlot FFCOWICZÓW z zespołem Łzy ale na stronce www.ffc.l;zy.pl niema nic npisane o zlocie i wogule p[zez ffc iema prezesa a np ja niejestem jeszcze czlonkiem ffc bo nie otrzymalem koszulki FFC ani Legitymacji czlonkowskiej FFC przeż niema prezesa bardzo lubię FFC siuperowoe jest jestem coprawda niowy i jeszcze nieznam się z członkami ffc nikogo nieznam ale chcialbym wszystkich poznać chętnie poznam ałe FFC a pozatym niewiem gdzie hjest info o zlocie FFC na stronce ic tam niema o zlocie na forum tez niewidze napisz cie na prywqatna wiadomośc gdzie jest info o zlocie FFC
Kocham Łezki i jestem ich wiernym fanem .Słucham ich wszędzie Łezki są The Best i zawsze będę ciesze się że moge ich słuchac
kocham was Wszystkich jesteście The best
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 23 cze 2004, 15:11

ale jeszcze nie ma żadnego zlotu, ale jeśli będzie to na pewno tutaj będzie napisane, no i moze na stronie FFc jeśli wkoncu ruszy :wink:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 23 cze 2004, 15:39

Łzy Słońca,Ty mógłbyś zacząć pisac po Polsku.To taka mała prośba.

Mariku,ale tak czy siak 31 w Jeleniej zorganizujemy się w kupe :D nawet bez z lotu :)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 23 cze 2004, 17:08

ciacho pisze:Łzy Słońca,Ty mógłbyś zacząć pisac po Polsku.To taka mała prośba.

Ciacho masz niepowtarzalną okazję wstąpić to fan clubu :!: Musisz tylko kupić sobie koszulkę, nic prostszego :!: Co do legitymacji to Twoim zadaniem jest wykonanie jej własnoręcznie. Wystarczy, że poświęcisz jedynie chwilę i już jesteś członkiem fc :!: :D

Czy zacny Członek Rady nie miał ochyty, czytając te zawiłe zdania, wykonać ciosu głową w stół ewentualnie w parapet? :twisted:
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 23 cze 2004, 19:17

Tomas(J.W.P) pisze:Czy zacny Członek Rady nie miał ochyty,

chciales chyba powiedzieć "ochydy" :P
a zdania nie sa wcale zawile, jedynie pisane wspak (tzw. pismo lustrzane)..jakbyście byli chłopcy inteligentniejsi i w ogóle na poziomie to byscie zauważyli. :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 24 cze 2004, 10:09

iwonkax pisze:...I przyjedzie ten kto będzie mógł.....

Iwonka ma racje :mrgreen: i tak nie da się ustalić terminu co by WSZYSTKIM pasował.
Ja co prawda na CP się nie wybieram ale w Jeleniej też mnie nie będzie ... już szybciej w Bielsku ... ale też myślałam, że to chodzi o zorganizowanie zlotu pozakoncertowego ... bo koncert to koncert .. i tak się spotykamy .... no cóż ... ustalajcie dalej :lol: 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 24 cze 2004, 13:38

Cień Anioła napisał ż e zlot bedzie 5 lipca w Szczecinie ale przez na stronce FFC nic o zlocie niepisze a na forum niema osobnego tematu na forum o zlocie więc jak z tymi informacjami o zlocie :roll:
Kocham Łezki i jestem ich wiernym fanem .Słucham ich wszędzie Łezki są The Best i zawsze będę ciesze się że moge ich słuchac
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 24 cze 2004, 13:57

To jest właśnie temat do organizowania zlotu...więc jeśli będzie jakiś zlot...będzie napisane to w tym temacie...
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 24 cze 2004, 14:00

dzięki Sylwio za Odpowiedż wielkie dzieki :oops: :wink:

Wróć do „Łzy”