Czy bedzie jakis zlot ffc.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 07 lip 2004, 2:26

Iwonka,lae ja sam nawet nie wiem dokladnie kiedy będę,postaram isę tak,żeby Cię spotkać :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 07 lip 2004, 9:08

Chciałam tylko poinformować, że któraś z osób robiących zdjęcia moim aparatem musiała kilka razy pod rząd nacisnąc guzik odpowiedzialny za zdjęcie, a mój aparat do robienia fotek seriami nie jest przyzwyczajony i kiedy te zdjęcia się próbowały zapisać to karta pamięci nie nadążyła i się zablokowała i w końcu zdjęć nie ma :?
marigell

Postautor: marigell » 07 lip 2004, 10:01

ciacho pisze:Iwonka,lae ja sam nawet nie wiem dokladnie kiedy będę,postaram isę tak,żeby Cię spotkać :D

Najlepiej to przyjedz w następny weekend, 17 8) Iwonka jeszcze będzie no i ja się wybieram na śląsk w następny weekend to tak przy okazji można by się było spotkać :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 07 lip 2004, 10:21

marigell pisze:
ciacho pisze:Iwonka,lae ja sam nawet nie wiem dokladnie kiedy będę,postaram isę tak,żeby Cię spotkać :D

Najlepiej to przyjedz w następny weekend, 17 8) Iwonka jeszcze będzie no i ja się wybieram na śląsk w następny weekend to tak przy okazji można by się było spotkać :mrgreen:

Taaa... na koncercie pewnego zespołu... :twisted:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 07 lip 2004, 11:43

O.. ;> Marigell...jaka Ty wspaniałomyślna :mrgreen: .... No..to ja też jestem ZA tym by Ciacho odwiedził Śląsk 17 Lipca...I przy okazji nawiedził takie piękne miasto leżące tuż obok Gliwic........ 8)
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 07 lip 2004, 11:48

Racibórz?! :shock: Dzieki Iwonka, ze pamietasz o mnie :P :mrgreen:
17 to troche wczesnia, ale zrobici jak wam pasuje 8)
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 07 lip 2004, 12:33

No i miała się pojawić kolejna relacja... Tym razem autorką miała zostać Aja, jednak ma problem z hasłem na forum i nie moze pisac dlatego prosila przekazac ze napisze jak tylko upora się z tym problemem.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 08 lip 2004, 0:08

Marigell (którą oczywiście kocham jak wszyscy) pisze:Najlepiej to przyjedz w następny weekend, 17 Iwonka jeszcze będzie no i ja się wybieram na śląsk w następny weekend to tak przy okazji można by się było spotkać

Marigell,no jabym chętnie wpadł 17,ale to wszystko jest uzależnione od tego jak mi kase zwrócą,a nie kwapią się do tego.Ja najchętniej bym spotkał jak największa ilośc osób jak przyjade.Jeśłi kasa będzie to jestem 17 nawet :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 08 lip 2004, 1:00

a 17 mozecie wpasc do Trzebini na Varius Manx 8) hiehie :lol:
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 08 lip 2004, 13:38

Od wczoraj już mi wszystko działa ale dopiero wieczorem mi naprawili więc jakoś nie znalazłam czasu na napisanie :P więc dziś obiecuje, że po obiedzie się pojawi :P mój cały wypad i wrażenia ze zlotu :D
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 08 lip 2004, 18:47

Obiecałam, że napisze więc się już za to zabieram :P.
Ech tylko to będzie pierwszy raz więc sama nie wiem od czego zacząc no ale chyba od początku :D
Z utrapieniem czekałam na dzień 5 lipca 2004 roku :d. No ale się doczekałam, na szczęście nie miałam w nocy takich koszmarów jak zawsze gdy jade na zlot lub koncert :P. Wstałam o 8.30. Po zrobieniu kilka codziennych czynności :P wyruszyłam o 9.45 na przystanek autobusowy w moim miasteczku "Szeroka City". :P. Myślałam, że dostane zawał jak zobaczyłam mój autobus odjeżdżający z przystanka ale skapłam się, że pan musi tylko nawrócić :P. Męczyłam się godzine w starym poczciwym pomarańczowym autobusie ale naszczęście wziełam sobie muzyczke :P (walkmena). Na PKS czekała na mnie już Moniczka :D szybkie przywitanko i wyruszyłyśmy w kierunku PKS :D. Tam spotkałyśmy Pati I Nati :D, Sylwie z koleżanka z Krakowa jak dobrze pamiętam i tubylka Dismimirity czy jak jej tam szło :D. Przez większość czasu chodziłam po całym dworcu razem z Moniczką i szukałam Lukiego, byłam pewna, że już powinien być. Ale naszczęście moje obawy się rozwiały jak zobaczyłam go wychodzącego razem z cała resztą ekipy :D. Nie będe wymieniać bo mi się nie chce :D. Jak zawsze wiadomo przywitanie, wyruszyliśmy w kierunku rynku tam spotkaliśmy reszte ekipy. Wróciłam się z Pajonkiem i Moniczką po Lukrecje i przy okazji sprawdziłam sobie o której mam autobus powrotny. Troche się zdziwiłam jak zobaczyłam również wychodzącego Kaja no ale przynajmniej się zjawił :*. Koło południa wszyscy byliśmy już razem i wyruszyliśmy do parku. A tam jak zawsze jakieś ciekawe i śmieszne sytuacje które zawsze muszą się przytrafiać FFC by było zabawnie:P (nie będę tego opisywać bo i tak dużo pisze :P i nudnie a tą sytuacje o dzieciach z Kanady opisał już Kubuś). Wracajac w kierunku rynku zauważyłam, że nie mam pierścionka i z rospaczą się po niego wróciłam (Tynuś dziekuje :*). Hhihihih znalazłam moją zgube w miejscu gdzie robiliśmy sobie sesje zdjęciowa :D. W czasie gdy inni jedli ja z Siostrą wypisałam kartke na urodzinki dla Moona :D :* ale później zjadłąm moją ogromna tak jak i hamburgery, zapiekanke :D. Odwiedziliśmy również knajpke (demon czy jak jej tam było). Niestety tam większość zlotowców nas opuściła :? i została nas mała cząstka. Chciałam sobie zrobić przed knajpką sesje zdjęciową w deszczu no ale jak wyszłam z Kuba to już było po ulewie :(. Ta w sumie to takie pisanie i opisywanie jest bardzo męczące :D i nie wiem co było dalej. Wiem tylko, że siedząc i czekając na auutobus Luki opowiadał kawały (większości nie zakumałam :D). Najczęściej były o bacy bo Kuba po kolejnym spytał - Znów to był baca. W domciu byłam przed czasem bo już o 19.30 :D. Ale i tak było fajnie. NASTĘPNY ZLOT W SIERPNIU :d PRAWDOPODOBNIE W KATOWICACH :d.

Dziekuje wszystkim przybytym:
Sylwiaa: za wszystko :D
Malvina: za zdjęcia które nie wyszły ;(
Moon: za kupienie wiesz czego :D (:*)
Iwonka: za wszystko :P
Dorota: jak wyżej
Belitka: za obecność choć krótką
Kajo: za wszystko i za chwile rozmów :D
Pajonk: za to, że poszłaś ze mna na dworzec
Śliwka: że mogłam cię poznać
Martynka i Hania: za to co wyżej
Łuki: za przybycie z tak daleka
Syriel: za mamuśkowanie :p
Pati i Nati: za przybycie :D
Dżola: to co wyżej
Tynka: za siostrowanie :D i że poszła ze mną po pierścionek :*
Moniczka: chyba więsz, że za wszystko i że przyszłaś po mnie :D
Lukrecja: za przybycie :D
Ally: za to, że mogłam cię w końcu poznać
Jeśli kogoś nie wymieniłam to przepraszam ale nie było więcej osób na mojej liście :D
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 08 lip 2004, 22:32

NZMC :D heh odrobisz w polu : :twisted: Hmm a moze i w sierpniu sie uda zrobic zlot:D:D A jak nie to an koncerta jadymyy :wink:
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 08 lip 2004, 22:56

tynka pisze:NZMC :D heh odrobisz w polu : :twisted: Hmm a moze i w sierpniu sie uda zrobic zlot:D:D A jak nie to an koncerta jadymyy :wink:

i zlot po koncercie zespolem
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 08 lip 2004, 23:04

hehe zobaczy się jeszcze :D. A no chciałam najmocniej przeprosić Kubusia :* zapomniałam o tobie przez przypadek kochanie :D.
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 08 lip 2004, 23:13

Aja pisze:hehe zobaczy się jeszcze :D. A no chciałam najmocniej przeprosić Kubusia :* zapomniałam o tobie przez przypadek kochanie :D.
Alez nic sie nie stalo kotku! :* Przeciez ja tylko zartowalem :wink:

Wróć do „Łzy”