Czy bedzie jakis zlot ffc.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 19 maja 2004, 0:36

ehh... a mi pasuje kazdy weekend w sumie... ale po maturze, czyli po 28 maja :D
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 19 maja 2004, 10:40

No w sumie ja tez bym byl za zlotem dopiero w czerwcu, ale 25 to troche za pozno, bo 3 lipca mam zamiar byc w Radkowie na koncercie, wiec z kasa bym chyba niewyrobil :roll:
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 19 maja 2004, 12:32

Mi też pasuje 25 czerwiec...Nie wiem jak będzie z kasą...ale do tego czasu coś się wymyśli...a na razie trzeba zbierać na Żywiec :lol:
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
zeberka
Kontaktowanie:

Postautor: zeberka » 19 maja 2004, 16:58

No ja bym chciała byc na takim zlocie i zobaczyc FFC bo na koncercie jakos nie widziałam nigogo kto zachowywal sie idiotycznie i mial koszulke FFC. Mam nadzieje ze kogos spotkam.
..:: www.zeberka.mylog.pl <-<-<-zapraszam na mojego bloga ::.. i jeszcze coś piszcie do mnie mój nr gg to 4630705 :) ::..
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 19 maja 2004, 17:27

zeberka pisze:No ja bym chciała byc na takim zlocie i zobaczyc FFC bo na koncercie jakos nie widziałam nigogo kto zachowywal sie idiotycznie i mial koszulke FFC.

Czy ja dobrze zrozumiałam tego posta?! :evil: ... Sugerujesz, że FFC zachowuje się 'idiotycznie'?....
Jak czytam takie posty to nie wiem, czy śmiać się czy płakać...
:roll:
Ostatnio zmieniony 19 maja 2004, 17:36 przez Syriel, łącznie zmieniany 1 raz.
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 19 maja 2004, 17:29

zeberka pisze:No ja bym chciała byc na takim zlocie i zobaczyc FFC bo na koncercie jakos nie widziałam nigogo kto zachowywal sie idiotycznie i mial koszulke FFC. Mam nadzieje ze kogos spotkam.

no wiesz :!: ... idiotycznie :?: :lol: jak mozesz ;) ze "inaczeJ' to sie zgodze, ale idiotycznie? :wink: :lol: :twisted:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 19 maja 2004, 18:04

Syriel pisze:
zeberka pisze:No ja bym chciała byc na takim zlocie i zobaczyc FFC bo na koncercie jakos nie widziałam nigogo kto zachowywal sie idiotycznie i mial koszulke FFC.

Sugerujesz, że FFC zachowuje się 'idiotycznie'?....

no popatrz...;) nawet tego można się na forum dowiedzieć :lol:

Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 19 maja 2004, 18:19

No chętnie bym tam też się pojawiła... (o ile mnie chcecie tam zobaczyć... :roll: ) Tylko nie wiem jeszcze jak to będzie z transportem ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 maja 2004, 21:08

Syriel pisze:

Czy ja dobrze zrozumiałam tego posta?! :evil: ... Sugerujesz, że FFC zachowuje się 'idiotycznie'?....
Jak czytam takie posty to nie wiem, czy śmiać się czy płakać...

myslę że nie do końca dobrze zrozumiałaś, myślę że chodziło jednak o pozytywne znaczenie słowa "idiotycznie" :wink: inaczej bez sensu raczej bylby tekst "ja bym chciała byc na takim zlocie i zobaczyć" :) chyba że koleżanka zeberka lubi poznawac idiotów :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 19 maja 2004, 21:53

ally pisze:
zeberka pisze:No ja bym chciała byc na takim zlocie i zobaczyc FFC bo na koncercie jakos nie widziałam nigogo kto zachowywal sie idiotycznie i mial koszulke FFC. Mam nadzieje ze kogos spotkam.

no wiesz :!: ... idiotycznie :?: :lol: jak mozesz ;) ze "inaczeJ' to sie zgodze, ale idiotycznie? :wink: :lol: :twisted:

ekhm, niop dla każde słowo 'idiotycznie' ma inne znaczenie :lol:

hmmm...chyba ktoś kto nie zna człowieka, a widzi jego 'inne' zachowanie, może pomyśleć, iż nie było zamierzone, i wykonawca danych czynności jest idiotą. (nie mam tu na myśli osób z FFC, mówie teoretycznie)
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Łezka_szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Łezka_szczecin » 20 maja 2004, 10:50

Zlot w Szczecinie?? suuper.. :D kto będzie???????? dobra cieniu.. wiem że będziesz.. ale kto jeszcze?? :twisted:
"Najbardziej normalne życie to takie
w którym do niczego
nie trzeba się zmuszać"
Awatar użytkownika
Jakub_fan1

Postautor: Jakub_fan1 » 20 maja 2004, 15:24

Za jakiś czas będe w FFC i jestem ciekaw czy będzie jakiś zlot na Mazurach piszcie jak coś będziecie wiedzieć
Wielki powrót? :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 20 maja 2004, 16:40

Ja z tego rozumiem, że wg Zeberki spośród FFC nikt NIE zachowuje się idiotycznie.
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 20 maja 2004, 17:49

Hmm.... prosze o uwage no więc chciałam ogłosić, że zlot FFC i forumowiczów na Śląsku odbędzie się 25 czerwca 2004 roku w Rybniku. Dla nie wiedzących jest to ostatni dzień szkoły :-) zakończenie roku moim zdaniem odpowiednia godzinka to tak gdzieś koło 15 :roll: bo przecież różnie są zakończenia w szkołach a zanim się wszyscy pozbieramy to będzie gdzięś tak najlepiej na 14-15
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 20 maja 2004, 18:20

Gorzej by było jakby niektórzy z naszych rodziców nie póścili by nas po zobaczeniu świadectw :twisted:

Wróć do „Łzy”