Anka-czy to dobry pomysł na Singiel?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 16 lip 2003, 21:41

No to pomozcie przy 'dla miłości, warto' :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 17 lip 2003, 0:49

W sumie bardzo lubie "Dla Milosci, Warto" ale ten kawałek to sie raczej na singiel nie nadaje ze wzgledu na budowe tego utworu, bo nie ma tu systemu zwrotka-refren... caly utwor sie taz rewelacyjnie rozpedza... :)
Tak samo "Tak Niewiele" na singiel to zly pomysl... tez niestandardowa budowa...
Z nowej plyty na singiel bardzo pasuje wlasnie "Anka", bo jest to fakt utwor dosc komercyjny, jednak nie jest to utwor pusty jak np. "Zawsze Z..." Ich3...
Na singiel muzycznie nadaje sie tez "Czasami..." ale stacje radiowe mogly by sie przyczepic do tekstu...
Na 3 singiel bym proponował wiec np. "Ostatni Na Dobranoc" bo to dosc spokojny kawąłek, z ciekawym tekstem, i "zwykla" aranzacja...
A 4 singiel, kiedy by juz byla np. platyna itp. zespol mogl by juz "zaszalec" i wydac na singlu "Tancz..." :)
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 17 lip 2003, 1:17

jeżeli porownojac odnosisz sie do zespolu Ich Troje, to wez po uwage ze piosenka "zawsze..." jest typowa piosenka na lato, tak jak np. "narcyz"
a tego typu piosenki zazwyczaj (nie nazywajmy teo pusta piosenka) sa melodyjne i proste w przekazie i odczytaniu.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
marigell

Postautor: marigell » 17 lip 2003, 9:13

Ghrave - ale pytanie w ankiecie brzmi: Która piosenka według Ciebie powinna być nowym siglem? więc głosujmy na to co MY byśmy chcieli a nie co POWINNO się na singlu znaleźć.
Martynka - no to głosujemy :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 17 lip 2003, 10:06

według mnie sara ma racjię poniewszasz pytynanie sonty jest jesne
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 17 lip 2003, 11:56

No ja wiem o cochodzi w sondzie :P :P :P tylko tak mnie troche ponislo z tym pisaniem, sam jak nie zapomne glosuje na "Dla Milosci, Warto"... :P :twisted:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 17 lip 2003, 12:03

W tej sondzie przecież nie głosuje jedynie forum, bo nie wszyscy ludzie wchodzący na tą stronę zaglądają na forum... :roll:
ja uparcie glosuję na "tańcz"... :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
marigell

Postautor: marigell » 17 lip 2003, 12:15

młoda - to zacznij głosować na Dla miłości ... :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 17 lip 2003, 13:31

Ja głosuje na Anke ot tak lub na Czasmi ot tak w zaleznosci od nastroju :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
cool

Postautor: cool » 17 lip 2003, 14:17

ja też oddam swe skromne głosy na "dla miłości..."
bo "anka" to lipa

i założe sie, że trzecim bedzie "troche wspomnień":)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 17 lip 2003, 17:44

Uwazam, ze dobrze by bylo gdyby kolejnym singlem po Ance bylo Troche wspomnien tamtych dni. To bardzo fajna piosenka a poza tym zostalaby wydana na singlu w zimie co co by swietnie pasowalo do slow:
"Trochę wspomnień tamtych dni
Biała zima ja i ty" :D
Martynka

Postautor: Martynka » 17 lip 2003, 21:38

Widze, że skoro pomagacie w 'dla miłości, warto' to coś może zdziałamy :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 18 lip 2003, 10:55

Oto słowa Kariny które można przeczytać na stronie Codziennej Gazety Muzycznej:
Przygotowujemy się do wypuszczenia drugiego singla, decyzja która to będzie piosenka, zapadnie w ciągu tygodnia. Wyniki sondy internetowej wśród naszych fanów wskazują jednoznacznie na utwór "Anka, ot tak", ale z drugiej strony wymogi rynku radiowego mogą sprawić, że ostatecznie na singiel trafi inna piosenka.
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 18 lip 2003, 11:19

Nie było mnie kilka dni a widzę że spór o Ankę nie mija. Mnie jest zupełnie obojętne jaki będzie kolejny singiel. Kiedyś opowiadałem się za Anką ale później stwierdziłem że i tak was nie przekonam dlaczego właśnie Anka ma być drugim singlem.

Bardzo współczuję zespołowi że musi podejmować taką decyzję.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 18 lip 2003, 12:37

Ja cały czas głosuję w sondzie na "dla miłości" ale wątpię że to coś da.... Zresztą Maciek D. już nas uświadomił, że to taka atrapa...

Wróć do „Łzy”