Anka-czy to dobry pomysł na Singiel?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 18 lip 2003, 17:31

Moje głosy też idą na 'Dla Miłości'... I podobnie jak Syriel wątpię, że coś zmienimy w tej sprawie...
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 18 lip 2003, 21:11

wydaje mi się, że na singiel dobry był by utwór "jak cukierek"... dlaczego tak twierdzę...hmm... nie wiem... kobieca intuicja :D
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
marigell

Postautor: marigell » 18 lip 2003, 21:14

Niee .... tylko nie to :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 18 lip 2003, 21:20

sara pisze:Niee .... tylko nie to :roll:

Zgadzam sie w zupelknosci z Sylwia byle nie :lol:
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 18 lip 2003, 21:25

a ja tam wolę wszystko byle nie "ankę"..... aż taka zła nie jest, ale są lepsze kawałki....
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 14:15

Ja głosuję na 'Czasami, ot tak'.Choć i tak to nic nie da...w ogóle ta sonda jest bez sensu.Było powiedziane że 'Anka' idzie na singiel i osoby ślepo zapatrzone w zespól na to głosują.A inne głosy rozkładają się między 11 piosenek...
marigell

Postautor: marigell » 19 lip 2003, 14:17

Dlatego pisałam, zeby się skupić na jednej ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 14:23

sara pisze:Dlatego pisałam, zeby się skupić na jednej ...

To chyba nierealne żeby (prawie) każdy głosował na jedną piosenke.Przecież mamy różne gusta.A poza tym to przecież i tak nic nie da :? My jako fani chyba niezdołamy przekonac Pana Durczaka,Kariny i zespołu na inny singiel.Komercja powoli wdziera sie wszedzie... :roll:
marigell

Postautor: marigell » 19 lip 2003, 14:26

Nie chodzi o to czy damy rade czy nie ... to jasne że ta sonda nic nie zmieni ... ale głosować wrato ... a inne gusta? Każda piosenka będzie lepsze niż Anka (no może z wyjątkiem jeszcze jednej) :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 14:32

sara pisze:Nie chodzi o to czy damy rade czy nie ... to jasne że ta sonda nic nie zmieni ... ale głosować wrato ... a inne gusta? Każda piosenka będzie lepsze niż Anka (no może z wyjątkiem jeszcze jednej) :twisted:

Jakiej ? :roll: Ja byłabym za 'Dla miłości' , 'Czasami, ot tak' i 'Tańcz zaprosili Cię na bal'.Zdaje mi się, że większości podoba sie 'Tańcz'...
marigell

Postautor: marigell » 19 lip 2003, 14:34

Jak cukierek.

No i spośród tych trzech część forum zdecydowała się głosować na jedną - Dla miłości, oczywiście nie zmuszam Cię do głosowania na to. Twoja sprawa na co głosujesz ... tyle, ze jak sama stwierdziłaś rozbijamy głosy na 11 piosenek ... to coś jak barometr ... trzeba się umowic na jedną ...
Obrazek
Awatar użytkownika
iga
Kontaktowanie:

Postautor: iga » 19 lip 2003, 23:42

Anka, ot tak to średni kawałek znaczy jest rytmiczny i fajna melodia śmieszny tekst i nawet na początku częściej jej słuchałam ale jak dłużej wsłuchuję się w treść jej słów wydaje mi się że na tej płycie jest wiele lepszych kawałków na singiel choćby trochę wspomnień, tamtych dni czy tańcz, zaprosili cię na bal mi i tak najbardziej podoba się tak niewiele mam nadzieję że któryś z nich będzie następny w promowaniu tej świetnej płyty :D :D :D
pełne pułapek wędrówki kocie
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 20 lip 2003, 0:10

Uważam tę dyskusję za zbędną. Każdemu z nas podobają się inne piosneki, każdy chce aby jego piosenka była singlem. Głosujcie w sondzie a nie piszecie co byście chcieli.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 20 lip 2003, 14:10

Jędrek pisze:Uważam tę dyskusję za zbędną. Każdemu z nas podobają się inne piosneki, każdy chce aby jego piosenka była singlem. Głosujcie w sondzie a nie piszecie co byście chcieli.

Zbędna dyskusja :?:
To niby po co jest to forum :!: , ja myślałem że właśnie po to żeby tu dyskutować.
Każdy ma prawo się tu wypowiedzieć, byle na temat. Jak kogoś nie interesuje ten temat to nie musi go czytać ani nic w nim pisać.
Temat powstał miesiąc wcześniej niż ryszyła sonda i będzie jeszczer po jeje zakączeniu.
Dla mnie od początku Anka nie była dobrym pomysłem, co teraz potwierdza się w opiniach stacji radiowych które nie chcą tej piosenki puszczać.
Może i jest melodyjna i spodobała by się sporej ilości naszych rodaków, ale czy tego rodzaju muzyki oczekują fani zespołu. Jeśli by Anka została drugim singlem to z pewnością nasiliły by sie głosy że mamy kolejne Ich Troje, a tego to my chyba nie chcemy. Mnie się wydaje właśnie ważne by tu pisać co nam się podoba a co nie, by i zespół wiedział czego oczekujemy, a samo głosowanie w sondzie nie daje możliwości wypowiedzenia co nam się podoba w muzyce zespołu a co nie, można tylko wybrać jedną piosenke która powinna być według głosującego singlem. Wcale nie znaczy to że ta piosenka najbardziej mu się podoba tylko że uznał że najbardziej nadaje się na singiel.
Ja jestem nadal za TAK NIEWIELE, choć pewnie Martynka mnie potępi :twisted: za to że Jej nie pomagam w głosowaniu na jej faworyta :D , Ale ja jakoś bardziej widze na zakączenie wakaci jednak Tak Niewiele. Sory Martynka :D :wink:
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 20 lip 2003, 20:06

Moim Skromnym zdaniem Anka to zły pomysł piosenki Łez zazwyczaj są dość ciężkie w odbiorze i myślę ze wiekszość fanów sie do tego przezwyczaiła i nie chcieliby zeby 2 singlem byla Anka jeste zbyt skoczna i prosta. Nie chciałbym stracić niektórych fanów na waszym miejscu. POMYŚLCIE O TYM~~~~~~~~~~~~~~
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......

Wróć do „Łzy”