Anka-czy to dobry pomysł na Singiel?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 22 lip 2003, 13:14

moim zadaniem na syngiel pasowł by utwór jak " jak cukierek" , lub " tak nie wiele"
pozdawiam
:twisted: :)
Awatar użytkownika
zuzka

Postautor: zuzka » 23 lip 2003, 14:45

jestem nowa na forum ale jak tak tutaj przeglądam wpisy zaczynam sie naprawdę zastanawiać czy to jest strona dla FANÓW łez czy dla krytyków muzycznych. ktoś już tu pisał że jak po raz pierwszy słuchał anki nie podobała mu się ta piosenka, ale po kilku razach mu się spodobała. ze mną było tak samo. piosenki łez mają to do siebie że do nich trzeba się troszkę przyzwyczaić zanim się je polubi (przynajmniej ze mną tak jest) i sądzę że twierdzenie że jakaś piosenka "popsuje" płytę nie ma pokrycia. równie dobrze ktoś...np. ja mogłabym powiedzieć że piosenka "słodkie winogrona" nie nadaje się na singiel bo MNIE się nie podoba. jesteście jacyś egoistyczni. każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego, a i tak jeśli znacie te piosenki to znaczy że macie już płytę i nie wyrzucicie jej do kosza po tym jak wyjdzie "singiel anka". single są m.in. po to żeby ZACHĘCIĆ jak najwięcej ludzisków do kupna nowej płyty. prawdziwi fani już płytę mają a teraz potrzebny jest łatwo wpadający w ucho przebój. sądzę że anka się nada bo i tak ci , dla których łzy dopiero zaczęły istnieć kojarzą zaspół z utworem "oczy szeroko zamknięte" i nie sądzę by łzy nagle zaczęły być nazywane kiczem po jednej piosence. ludzie :!: :!: :!: zlitujcie się :!: :!: :!:
marigell

Postautor: marigell » 23 lip 2003, 17:33

Zuzka - to Ty się zlituj. Nikt tutaj nie jest ślepy :roll:

Co do Anki to wyrazamy swoje opinie. Nie wszyscy tutaj są fanami ślepo zapatrzonymi w zespół i jak nam sie coś nie podoba to to piszemy. Czy fan się musi zawsze zgadzac z tym co robi zespół? Nie sądze ... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 23 lip 2003, 19:48

Zuzka jestem tego samego zdania co Ty :wink: Każda z piosenek by się nadawała na singla,pewnie każdy z nas wybrałby inną.Macie całą płytkę??podoba się??Jeśli tak to do słuchania,jak nie to płytka w kąt.A co do singla to... co będzie to będzie.Czas pokaże...
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 23 lip 2003, 20:01

Zuza i Ewela zgadzam się z wami. :!:
Zuza ma cłakowitą racje, więc nie bede sie powtarzać. :twisted: :twisted:
Martynka

Postautor: Martynka » 23 lip 2003, 21:05

Czyli w takim razie wszystko, albo nic powinno iśc na signla.. :roll:
P.S. A ja sie zgadzam z Sarą :lol: :wink:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 lip 2003, 23:23

Rowniez dolaczam sie do sary.I naprawde nie potrafie zrozumiec osób dla których Łzy sa perfecyjnym zespołem...bo nie są...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 23 lip 2003, 23:31

KAżdemu podobają się inne piosenki, każdy ma inny gust muzyczny :):):D
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 23 lip 2003, 23:36

Ludzieee!!!Czy wy macie jakąś tolerancje w sobie?? Jedni uwielbiają Łzy drudzy nie.Dla mnie są perfekcyjnym zespołem i nie ma dla mnie innego poza nimi,a dla innych nie, i o czym tu tyle gadać... :?: Nie rozumiem takiego podejścia...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 24 lip 2003, 14:03

Zauważyłem wśród moich znajomych: jeżeli podobała się im Agnieszka -nie maja nic przeciwko Łzom... jeżeli uważają to za kicz i chałturę -zdanie o nich maja już wyrobione i raczej go nie zmieniają...

To tak odnośnie problemu czy Anka "wprowadzi w błąd" ludzi którym podobały sie Oczy...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 lip 2003, 14:38

Ewela pisze:Ludzieee!!!Czy wy macie jakąś tolerancje w sobie?? Jedni uwielbiają Łzy drudzy nie.Dla mnie są perfekcyjnym zespołem i nie ma dla mnie innego poza nimi,a dla innych nie, i o czym tu tyle gadać... :?: Nie rozumiem takiego podejścia...

Nie można się zamykac w jednym stylu tym bardziej ograniczać sie do słuchania tylko jednego zespołu.To tak jak z jedzeniem.Jednego się zasmakuje i że to jest dobre to już nie sięgamy po nic innego.A przeciez są lepsze potrawy.Trzeba tylko je umiec znależć...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 24 lip 2003, 15:44

Kasia :!: Ewela powiedziała , dla jednych Łzy są jedynym zespołem a dla innych nie :!: Więc nie można wymagać , żeby dana osoba która uwielbia swój ulubiony zespoł np.Łzy miała sobie szukac jakis nowych...to bez sensu...ja wiem to po sobie , 2,3 lata temu bardzo lubiłam Łzy , potem słuchałam Avril Lavigne,lecz Jej muzyka nie zafascynowała mnie az tak bardzo , po jakimś czasie znowu powróciłam do Łez....i teraz wiem że to jest jednak mój ulubiony zespoł i tylko jego słucham...ale kazdy ma inne zdanie... :!: Pozdrawiam :!: :!:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 lip 2003, 10:14

Cień Anioła pisze:Nie można się zamykac w jednym stylu tym bardziej ograniczać sie do słuchania tylko jednego zespołu.To tak jak z jedzeniem.Jednego się zasmakuje i że to jest dobre to już nie sięgamy po nic innego.A przeciez są lepsze potrawy.Trzeba tylko je umiec znależć...

Porównanie dobre ale konkluzja niewłaściwa ;) Nie można powiedzieć że są lepsze potrawy...bo akurat dla naszego podniebienia ta jedna moze być najprzyjemniejsza...natomiast mozna i należy powiedzieć iż ograniczając się do tej jednej jedynie nie mamy porównania... i tracimy nie znając innych rzeczy :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 25 lip 2003, 10:27

A ja powiem tyle ze słucham różnej muzyki i wielu różnych zespołów,ale moim ulubionym są właśnie Łzy.Więc nie można mnie oskarżać że nie posmakowałam wielu potraw,bo tak nie jest.Jak ktoś nie wie to najlepiej niech się nie odzywa.Poza tym mam już swoje latka i samo to za siebie mówi, że mam już troszkę za sobą :P
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 08 sie 2003, 19:10

:D Anka to nawet dobry pomysł na singiel :lol: ludziom się spodoba.Myślę, że wpadnie w ucho i starszym, i młodszym...Nie uważacie :?: Chociaż fajny by był kawałek"nadzieja nie dla mnie".Podoba mi się :roll: :mrgreen: :0)

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!

Wróć do „Łzy”