Anka-czy to dobry pomysł na Singiel?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 22 sie 2003, 9:54

Ja też typowałam,,Dla milosci,warto''Super pioseneczka. A ze ,,Anka,ot tak" zostala to w sumie nic złego. Ta piosenka dla mnie też ma coś w sobie ciekawego.Czekam na teledysk z niecierpliwościa :wink: Hmm...no i ten image na biało ANi hmm tak jakoś dziwnie...czarny ,czarny i tylko czarny pasuje do tego zespołu,a na pewno nie biel :!:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 sie 2003, 10:41

Ja wciąż ślęcze nad Vivia i poki co nic...ale pewno jak wyjde z domu to puszcza jak znac moje szczescie

Cały czas dzisiaj siedziałem na Vivie i nic,

Słuchajacie.....to że 20 sierpnia wyszedł singiel.........przede wszystkim do wszystkich rozgłośni radiowych......(choć RMF ma puszczać "Ankę" dopiero w przyszłym tygodniu w POPLIŚCIE).....nie oznacza, że clip też w tym dniu będzie miał premierę.....clip powinien się ujkazać......przy dobrych wiatrach w przyszłym tygodniu.......dla pocieszenia dodam, że z zespołu nikt jeszcze clipu też nie widział.....więc nie jesteśmy w tym osamotnieni.... :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 sie 2003, 11:53

Sylwia pisze:
Ja wciąż ślęcze nad Vivia i poki co nic...ale pewno jak wyjde z domu to puszcza jak znac moje szczescie

Słuchajacie.....to że 20 sierpnia wyszedł singiel.........przede wszystkim do wszystkich rozgłośni radiowych......(choć RMF ma puszczać "Ankę" dopiero w przyszłym tygodniu w POPLIŚCIE).....nie oznacza, że clip też w tym dniu będzie miał premierę.....clip powinien się ujkazać......przy dobrych wiatrach w przyszłym tygodniu.......dla pocieszenia dodam, że z zespołu nikt jeszcze clipu też nie widział.....więc nie jesteśmy w tym osamotnieni.... :wink:

Ja się 'napaliłam' jak zobaczyłam ,że Mała gdzieś widziała' Anke' .Ja staram się 'cierpliwie' oglądać Vivie i MTV.Póki co mi mózg mięknie od tej muzyki...Tata burczy ,że okupuje dwa telewizory i komputer :P Póki co dziś widziałam 'Oczy' na MTV o 10:54 i na Vivie o 11:01 :D.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 sie 2003, 18:01

Kasia, oglądałam te same Oczy, w tym samym czasie :P i sie dziwiałm, że dalej tak często je puszczają ;)
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 22 sie 2003, 18:05

Cień Anioła pisze:
Sylwia pisze:

Ja się 'napaliłam' jak zobaczyłam ,że Mała gdzieś widziała' Anke' .Ja staram się 'cierpliwie' oglądać Vivie i MTV.Póki co mi mózg mięknie od tej muzyki...Tata burczy ,że okupuje dwa telewizory i komputer :P Póki co dziś widziałam 'Oczy' na MTV o 10:54 i na Vivie o 11:01 :D.

ja podobnie jak Ty napaliłem się na Ankę. Siedziałem cały ranek przed telewizorem i tak jak Ty widziałem Oczy an Vivie i MTV
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 22 sie 2003, 20:00

Hehe... a ja Was w balona zrobiłam :twisted: , że widziałam clip... ale teraz sama siedze przed TV i czekam na ANKE... może puszczą ANKĘ tak OCZY wcześniej...:)
Awatar użytkownika
Michaell

Postautor: Michaell » 22 wrz 2003, 14:46

Widziałem fragmant Anki w 30 tonach
Niewiedziałem czy się śmiać czy co.
Dla mnie to na razie wydaje się żenujący(grafika z przed 10 lat :x )
Ktoś chyba za mało się postarał
:evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 22 wrz 2003, 18:20

Michaell pisze:Dla mnie to na razie wydaje się żenujący(grafika z przed 10 lat :x )
Ktoś chyba za mało się postarał
:evil: :evil: :evil:

nie zgadzam się mimo iż niecierpię tej piosenki a teledyk wogóle mi nie pasuje do łez uważam, że pmysł została bardzo fanie wykonany i jak patrze na niego nie pod kątem zespołu i piosenki to musze przyznać, że jest fajny
Awatar użytkownika
Gata

Postautor: Gata » 23 wrz 2003, 20:55

Piosenka jest OK, choć wiadomo są lepsze, a teledyk niezbyt mi się podoba.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 24 wrz 2003, 14:21

z całego teledysku podobają mi isę tylko żuczki :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 wrz 2003, 15:28

mloda.jg pisze:z całego teledysku podobają mi isę tylko żuczki :D

A mi sie podoba eee...chyba nic mi sie nie podoba...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 wrz 2003, 15:42

A mi się jedynie podoba to,jak żaba temu boćkowi nogi rozsuwa :twisted: Ale nikt mi jeszcze nie powiedział PO CO... :lol:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 24 wrz 2003, 15:46

Justysia pisze:A mi się jedynie podoba to,jak żaba temu boćkowi nogi rozsuwa :twisted: Ale nikt mi jeszcze nie powiedział PO CO... :lol:

My sie po ostatnim koncercie w Czeladzi dowiedzielismy.Oto o co chodzi.
"Żaba jest za mała i zeby wszystko widziec rozsuneła temu boćkowi nogi.Czy to nie logiczne?"
Taka odpowiedziec uslyszelismy od autora teledysku :D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 24 wrz 2003, 15:56

Cień Anioła pisze:"Żaba jest za mała i zeby wszystko widziec rozsuneła temu boćkowi nogi.Czy to nie logiczne?"

Wszystko? Wszystko co ma między nogami bocian? Teraz już logiczne :P
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 05 paź 2003, 18:11

Nie wszystkie piosenki musza skłaniac do przemysleń... A Anka podobnie jak Nie lubie nikogo jest prosta i wpadająca w ucho...ludzie chcą słuchac i takich kawałków...

Wróć do „Łzy”