Anka-czy to dobry pomysł na Singiel?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 05 paź 2003, 21:41

NATCHNIENIE pisze: Anka [...] jest prosta i wpadająca w ucho...ludzie chcą słuchac i takich kawałków...

kto jak kto ja nie lubię przyjemnie ogladam w telewizji teledysk ale to tylko dlatego ze ciesze sie że puszczają łzy ale nie znoszę tej piosenki i wole zeby łzy nie spiewały takich kawałków lub choćby nie były one singlami :!:
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 06 paź 2003, 11:15

Ignis Ja chciałam tylko przez to powiedzieć, że ludzie lubią słuchać takze piosenek lekkich. ŁZY mają naprawdę emocjonalne piosenki (i m.in za to ich cenię), jednak dla odmiany są i takie piosenki jak Anka, ot tak czy Ja nie lubie nikogo...Ja też wolałabym inny singiel...
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 06 paź 2003, 16:12

częściowo rozumiem o co ci chodzi z tymi lekkimi piosenkami
ludzie lubią takie (przynajmniej większosc) ale wtedy zazwyczaj słuchają jakiegoś disco polo czy ich3 a jak ktos słucja łez to nie potrzebuje odmiany w postaci Anki i tak każda ich płyta jest inna i rózni się od poprzednich a jak mam ochotę na piosenkę w innym klimacie to po prostu słucham innego repertuaru
nie chce zeby łzy były kojarzone z takimi piosenkami jak Agnieszka czy Anka a nikt nie kojarzy takich piosenek jak np. Anastazja tylko juz sama nie wiem czy źle to świadczy o ludziach czy wyborze singli...?
Awatar użytkownika
NATCHNIENIE

Postautor: NATCHNIENIE » 08 paź 2003, 19:49

Z mojej strony, mogę powiedzieć, tzn napisać, ze szanuję kazde zdanie na ten temat Mojej prawdy, nie chcecie przyjąć do wiadomości...a kłamać nie chcę
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 08 paź 2003, 21:26

Ojej, "Anka, ot tak".. Jedyny utwór na nowej płycie, który mnie drażni. Automatycznie przełączam tę piosenkę. Nie trawię jej kompletnie. Brzmieniem i tekstem refrenu przypomina mi typowe 'tanie granie', czyli muzykę bez ambicji i jakiegokolwiek przesłania.

I niestety przez taką "Ankę" ogół ludzi zmienia zdanie co do zespołu i kiedy tylko usłyszą słowo ŁZY śmieją się bez opamiętania.

Singiel to bardzo ważna rzecz, więc dlaczego piękną, przemyślaną płytę ma niejako reprezentować tak kiczowaty kawałek?
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 08 paź 2003, 21:33

Singiel to bardzo ważna rzecz, więc dlaczego piękną, przemyślaną płytę ma niejako reprezentować tak kiczowaty kawałek?

Anka to nie jest kiczowaty kawalek bo jakos ma nawet dobre miejsca na listach przebojow. No i czemu niby zespol mial by wybierac akurat taki utwor na singiel ze by nim wtopic?
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 08 paź 2003, 21:38

Carti pisze:

Anka to nie jest kiczowaty kawalek bo jakos ma nawet dobre miejsca na listach przebojow. No i czemu niby zespol mial by wybierac akurat taki utwor na singiel ze by nim wtopic?

TrocheWspomnien - zgadzam się w pełni

Carti - Anka to kicz, a zajmuje wysokie miejsce na listach tylko dzieki fanom głównie ffc, którzy głosuja na łzy bez względu jaki to jest singiel
najgorsze jest to ze w ankietach na stronie Anka nie wiedziec czemu prowadzi (moze ostatnio nie) i pewnie to miałao ogromny wpływ na wybór singla :(
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 09 paź 2003, 8:10

Carti pisze:

Kicz to pojęcie względne. Tobie może podobać się to co dla mnie jest kiczem, i na odwrót.

A zespół wybrał "Ankę" na singiel prawdopodobnie dlatego, żeby podbić nią publiczność.. No bo co lepiej sprzedaje się w Polsce jak nie proste, melodyjne, nie przeciążające umysłu kawałki?

Zresztą, Adam sam pisał na forum, że "Anka" jest singlem, bo zespołowi wydaje się, że tym mogą pozyskać fanów.
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
marigell

Postautor: marigell » 09 paź 2003, 9:10

ignis pisze:najgorsze jest to ze w ankietach na stronie Anka nie wiedziec czemu prowadzi (moze ostatnio nie) i pewnie to miałao ogromny wpływ na wybór singla :([/color]

Singiel był już wybrany przed pojawieniem się tej sondy :roll: więc wpływ ona raczej miała niewielki o ile w ogóle miała ,....
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 paź 2003, 17:00

po co "płakać nado rozlanym mlekiem"? stało się Anka jest singlem... teraz głosujemy.... :D i właśnie dlatego Anka zajmuje wysokiem miejsca na listach ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 paź 2003, 17:20

Myślę ,że 'Trochę wspomnień, tamtych dni' będzie lepszym pomysłem na singiel :roll:
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 09 paź 2003, 19:55

Mam nadzieję Anka się podoba ale mojej 4 latniej kuzynce i mojej klasie (ten sam wiek) :):):)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl

Wróć do „Łzy”