Anka-czy to dobry pomysł na Singiel?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 cze 2003, 16:49

Chaos pisze: wolalbym zeby np. utwór "troche wspomnien, tamtych dni" sie na nim znalazł...

O tym już była mowa-"Troche wspomnień,tamtych dni" musiłoby być kręcone w zimie.Ale podobno ostanio w Tatrach spadło 2 cm sniegu :P
Awatar użytkownika
ADAMUS

Postautor: ADAMUS » 26 cze 2003, 1:23

Cześć! W poniedziałek 23.06 "Łzy" grały koncert w Gdyni z okazji nocy świętojańskiej. Pierwszy raz miałem okazję widzieć ich na żywo i muszę powiedzieć, że to było niesamowite przeżycie. Co do "Anki" to jest naprawdę niezły kawałek. Sądząc po reakcji publiczności myślę, że jeżeli to będzie drugi singiel z płyty to jest to strzał w dziesiątkę. Oczywiście inne utwory z nowej płyty też są super ( ale o tym innym razem). Słyszałem, że co niektórzy chca tutaj strajkować?;) hehe

Pozdrowienia

Adamus
marigell

Postautor: marigell » 26 cze 2003, 2:07

Cień Anioła pisze:
Chaos pisze: wolalbym zeby np. utwór "troche wspomnien, tamtych dni" sie na nim znalazł...

O tym już była mowa-"Troche wspomnień,tamtych dni" musiłoby być kręcone w zimie.Ale podobno ostanio w Tatrach spadło 2 cm sniegu :P

Jeszcze sztuczny snieg istnieje :twisted: a tam wcale o zimie tak dużo nie ma :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 cze 2003, 4:57

sara pisze:
Cień Anioła pisze:

Jeszcze sztuczny snieg istnieje :twisted: a tam wcale o zimie tak dużo nie ma :roll:

Hehe sztuczny snieg kosztuje a w zimie jest za darmo.A poza tym troche dziwnie było by ,gdyby były słowa "Troche wspomnień tamtych dni,biała zima,ja i ty " a w tle prażące słonko.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 cze 2003, 5:07

Cień Anioła pisze:Hehe sztuczny snieg kosztuje a w zimie jest za darmo.A poza tym troche dziwnie było by ,gdyby były słowa "Troche wspomnień tamtych dni,biała zima,ja i ty " a w tle prażące słonko.

No ale przecież to właśnie SĄ WSPOMNIENIA :P
Np Ania sobie śpiewa, palmy, tropiki a w jej myślach zima i tamte chwile ;) :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 cze 2003, 5:26

Justysia pisze:
Cień Anioła pisze:Hehe sztuczny snieg kosztuje a w zimie jest za darmo.A poza tym troche dziwnie było by ,gdyby były słowa "Troche wspomnień tamtych dni,biała zima,ja i ty " a w tle prażące słonko.

Hehe palmy i tropiki -ciekawe czy się kiedyś takiego teledysku doczekamy :D Co do zimy to w innych kategoriach myślałm, ale skoro tak to może być :)
mondrala

Postautor: mondrala » 26 cze 2003, 12:11

Cień Anioła pisze:
Justysia pisze:

Hehe palmy i tropiki -ciekawe czy się kiedyś takiego teledysku doczekamy :D Co do zimy to w innych kategoriach myślałm, ale skoro tak to może być :)

aniolku..aniolku....zaczynasz myslec ekonomicznie..brawo..
Awatar użytkownika
Mario1989

Postautor: Mario1989 » 26 cze 2003, 14:06

Mi "Anka" jako piosenka to mi sie podoba ale zeby zrobić singiel to nie wiem. Są lepsze piosenki na singiel wg. np. "Słodkie winogrona" :lol:
Awatar użytkownika
Mario1989

Postautor: Mario1989 » 26 cze 2003, 14:08

Mi "Anka" jako piosenka to mi sie podoba ale zeby zrobić singiel to nie wiem. Są lepsze piosenki na singiel wg. np. "Słodkie winogrona" :lol:
Awatar użytkownika
Mario1989

Postautor: Mario1989 » 26 cze 2003, 14:11

Sorry wszystkich za te 3 posty (mam małe problemy z kompem)
Martynka

Postautor: Martynka » 26 cze 2003, 17:08

Cień Anioła pisze:Ale podobno ostanio w Tatrach spadło 2 cm sniegu :P

Tak... To by było wspaniałe... 'Troche wspomnien, tamtych dni, biała zima, ja i ty..' i w tle zamiast prazacego słonka, 2cm śniegu :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 cze 2003, 17:21

mondrala pisze:
Cień Anioła pisze:
Justysia pisze:

aniolku..aniolku....zaczynasz myslec ekonomicznie..brawo..

Wystarczy przez chwilke na chacie pogadać z mondralą (i nie potrzepotać skrzydełkami) ,a już się jest przez nią zauważanym :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 cze 2003, 23:39

hehe dziewczyny zaskakujecie mnie...kłutni o śnieg to tutaj chyba jeszcze nie było :lol: pozatym jakoś nikt nie zauważył żę środek lata nie przeszkodził dziewczynom z HIM w wylansowaniu swojego przeboju na którym pląsaja na sniegu :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 cze 2003, 0:55

jesoos pisze:pozatym jakoś nikt nie zauważył żę środek lata nie przeszkodził dziewczynom z HIM w wylansowaniu swojego przeboju na którym pląsaja na sniegu :twisted:

I pomyśleć, że do tej pory to ja byłam przekonana, że w HIMie to są faceci :twisted:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 cze 2003, 1:31

HIM bleeeeeeeeee:P pseudo gotyk :P

Wróć do „Łzy”