Pietrowice Wielkie.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Pietrowice Wielkie.

Postautor: kathleen_kelly » 19 cze 2003, 17:41

No więc niby umawialiśmy się, że jedziemy razem w większości na ten koncert, ale coś zauważam wykruszanie się chętnych ... lub ich wielką niepewność :lol: Tak więc ...

Kto pisze się, by pojechać na ten koncert i przede wszystkim kto wie, jak dojechać w to miejsce o kompletnie nieznanej mi nazwie, aczkolwiek przeuroczej :wink: Deklarujcie się ... najwyższa pora :lol: Choć raz nie planujmy wszystkiego na ostatnią chwilę :wink:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 19 cze 2003, 20:03

Możliwe, że Justysia i ja pojawimy się na koncercie :D Zarówno w Pietrowicach jak i w Chorzowie dnia następnego :D
Ale ćsss... Żeby nie zapeszyć ;)
A co do dojazdu, to chyba trzeba będzie z Raciborza łapać jakiegoś PKSa... Chyba, że pociąg jedzie przez Pietrowcie, ale nie mam o tym pojęcia, więc chyba trzeba się udać na stronę pkp... :)
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 cze 2003, 20:41

No ok...więc z grubsza jest nas już czwórka...choć nadal nie mam pojęcia gdzie leży ta miejscowość :?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 19 cze 2003, 20:50

Jak mnie puszczą (a myśle, że nie będzie większych problemów) to jest nas już 5 ;P + zapewne moja Siostra to już jest 6 ;P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 19 cze 2003, 21:09

Chetnie bym z wami pojechal ale niestety znad morza to ciezko bedzie tsm przyjechac, slyszalem ze to kolo Wodzislawia, wiec niedaleko od "stolicy FFC" :lol:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 19 cze 2003, 21:19

Ekhm..a gdzie waćpan Sławeek nad morzem będziesz? bo ja koło piatego-tak żeby od razu na zlot zdążyć- będę chyba babcię odwoził do Gdańska więc może byśmy sie spiknęłi jakby co? :wink:
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 19 cze 2003, 21:21

Slaweeek pisze: slyszalem ze to kolo Wodzislawia, wiec niedaleko od "stolicy FFC" :lol:

To FFc ma jakaś stolice? :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 19 cze 2003, 22:30

Ja mam bardzo złe wieści ... mogą być dobre, jeśli jesteście napaleni i odważni - wszystko posprawdzałam ...

Biorąc pod uwagę, że dojeżdżamy z różnych miejsc Polski, punktem naszego spotkanie powinien być Racibórz ... Spotkanie nasze powinno mieć miejsce ok. 16:00 :lol: I mamy wtedy godzinę, żeby znaleźć dworzec PKS ... o 17:00 z dworca PKS odjeżdża autobus relacji Racibórz - Kietrz, który zawiezie nas WPROST do Pietrowic Wielkich ( to duży plus :wink: ), w których będziemy ok. godziny 17:23 ... wtedy mamy 37 minut, aby znaleźć Plac Koncertowy :P Wykonalne :lol: Potem jest koncert ... dwa koncerty właściwie :wink: No i potem sprawy się troszkę komplikują ...

Nie wiem kto urządza koncerty w takich wioskach, w których nie ma nawet stacji PKP, ale bądź co bądź ... z tych Pietrowic mamy PKS dopiero o 5:02 ... można na to spojrzeć jako na tragedię i powiedzieć " Dupa, nie jedziemy " ... ale można również przyjąć opcję, że cała impreza skończy się - myślę - ok. 00:00 - 1:00 ... w sumie możemy siedzieć tam dopóki wszystko się nie skończy, a potem poszwędać się trochę po tej wiosce ... można też spojrzeć na to tak, że mamy całe 4-5 godzin aby znaleźć przystanek PKS :D To bardzo korzystne :wink:

Wyjeżdżając PKS-em o 5:02 w Raciborzu jesteśmy ok 5:25 ... myślę, że biorąc pod uwagę, iż następnego dnia jest koncert w Chorzowie - naszym celem podróży tuż po Raciborzu powinien być Rybnik, z którego zapewne będziemy wyruszać we wspólną podróż do Chorzowa ... o ile będzie wspólna, ale mam taką nadzieję ... Tak więc pociąg z Raciborza do Rybnika odjeżdża o 6:39 z tym felerem, że ma jedną przesiadkę w Chałupkach i w Rybniku jesteśmy o 8:40 ... jest tez PKS ( bez przesiadek ), który z Raciborza wyjeżdża o 8:00, a w Rybniku wtedy jesteśmy o 9:05 ... Tak się obrazuje potencjalna podróż ... chyba, że ktoś ma jakiś inny pomysł - proszę zgłaszać :lol:

Pozostały mi 2 kwestie, których nie umiem rozstrzygnąć ...
* Martyna - czy rodzice pozwolą Tobie i Hani wrócić do domu rano ?
* Kiedy będziemy spać :P Choć teoretycznie - wyśpimy się w domu po powrocie z Chorzowa ...

Zapewne wszystko byłoby łatwiej, gdybyśmy zdołali zapewnić sobie jakiś dojazd z Pietrowic do Rybnika, choćby po to, żeby Martyna była w domu najwcześniej jak to możliwe ... no i może gdzieś jakiś nocleg ( i od razu mówię, że nie chcę tu obarczać Sylwii, bo już dziś dostałam "ochrzan" od Adasia :P Może ktoś jeszcze mógłby nam użyczyć kawałek podłogi ... ).

No to kto się pisze na taką emocjonującą podróż ? :lol: Szczerze mi zależy, ale sama przecież nie pojadę ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 19 cze 2003, 22:57

jesoos pisze:Ekhm..a gdzie waćpan Sławeek nad morzem będziesz? bo ja koło piatego-tak żeby od razu na zlot zdążyć- będę chyba babcię odwoził do Gdańska więc może byśmy sie spiknęłi jakby co? :wink:

Dokładnie ŁEBA, ale jeszcze nie wiem, bo pociąg mam chyba tylko do Gdańska, albo Gdyni (nigdy nie umiem rozróżnić tych 2 miast :lol: ) a potem wujek po nas przyjeżdża, więc można by było, ja jestem chętny tylko czy będzie możliwość...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 20 cze 2003, 1:11

Kathleen ja powiem tak: jeżeli koncert rzeczywiście skończy się o tej jakrze przyzwoitej porze to będac w stanie 'trzeźwym inaczej' przypuszczam ze będzie nam zasadniczo obojetne ile czekamy...zwarzywszy ze będziemy mieć śpiwory...(w opolu po koncercie czekalismy chyba trzy godziny na pociąg :P)
Druga kwestia: wartałoby jechac jak najtaniej i jak najkrótsza drogą...nie wiem jak to się ma do przejazdu przez Rybnik ale jezeli będzsiemy mieli gdzie się zatrzymać to oczywiście jest to logiczne...

Sławku: bo w tym cały jest ambaras żeby dwoje chciało na raz :twisted:
It's the only way.
Martynka

Postautor: Martynka » 20 cze 2003, 20:04

kathleen_kelly pisze:
Pozostały mi 2 kwestie, których nie umiem rozstrzygnąć ...
* Martyna - czy rodzice pozwolą Tobie i Hani wrócić do domu rano ?

Zapewne wszystko byłoby łatwiej, gdybyśmy zdołali zapewnić sobie jakiś dojazd z Pietrowic do Rybnika, choćby po to, żeby Martyna była w domu najwcześniej jak to możliwe ... no i może gdzieś jakiś nocleg ( i od razu mówię, że nie chcę tu obarczać Sylwii, bo już dziś dostałam "ochrzan" od Adasia :P Może ktoś jeszcze mógłby nam użyczyć kawałek podłogi ... ).

No to w tym momencie ja sie chyba musze pozegnać z tym koncertem ;( Chyba, ze ja tam zaciągne moich rodziców autem ;P To jeszcze jest taka możliwość (marzenia;P)

A co do spania... Kathleen - jak pogadasz z moimi rodzicami i sie zgodzą to ja Ci szczerze pogratuluje :lol:
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 20 cze 2003, 20:39

Mam nadzieje że i mi pozwolą rodzice pojechać, szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia gdzie ta miejscowość jest.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 20 cze 2003, 20:58

Jak mi ktos powie gdzie to jest to tez sie moze wybiore :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 20 cze 2003, 23:28

Cień Anioła pisze:Jak mi ktos powie gdzie to jest to tez sie moze wybiore :D

a to miła niespodzianka...z tego co się do tej pory orienttuje to leży w okręgu Katowice-Rybnik :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 21 cze 2003, 0:20

kathleen_kelly pisze:
Może ktoś jeszcze mógłby nam użyczyć kawałek podłogi ...

Dla mnie w najgorszym wypadku moze byc nawet wycieraczka :lol:
W każdym bądź razie narazie trwają obrady z rodzicami... Ale taki ładny pasek na świadectwie przyniosłam, że powinnam tam z Wami być ;) :D
mamy tylko siebie - wielką mamy moc

Wróć do „Koncerty”