Pietrowice Wielkie.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 21 cze 2003, 1:14

Też sie wybieram ... choć nie wiem czy się wybiore
Obrazek
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 21 cze 2003, 3:08

dziś się okazało że nie mogę jechać z ojcem na wczasy, ponieważ muszę być na egzaminie językowym... czyli........ jeśli wszystko dobrze pójdę pojadę na koncert :D :D
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 21 cze 2003, 3:50

Ja też myśle, że się pojwię... na 99% widzimy się 11. w tym całym nooo... wiecie... Piotrkocośtam... :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 23 cze 2003, 0:21

KATHLEEN MUSZĘ CI POWIEDZIEĆ ŻE PODOBA MISIĘ TWÓJ PLAN. I JEŚLI WSZYSTKO DOBRZE SIĘ UŁOŻY TO I JA TAM BĘDĘ :!: BO W CHORZOWIE W SOBOTĘ JESTEM NA 100% WIĘC JEŚLI DOSTANĘ URLOP NA PIATEK TO WYRUSZĘ DO PIETROWIC RAZEM Z WAMI :D :D :D PODOBA MI SIĘ TAKI MAŁY MARATONIK. WKOŃCU MAMY WAKACJE I LATOOO :!:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Alareel

Postautor: Alareel » 23 cze 2003, 2:15

Tylko nie zapomnijcie zrobić zdjęć:) Najlepiej jakoś się zorganizujcie żeby każdy robił inne zdjęcia a potem wszystkie się zeskanuje i na stronę :D

A co byście powiedzieli na jakiś wywiad z zespołem po koncercie? Ma ktoś z Was dyktafon? Taki wywiad mógłby być dobrym startem dla 'Oficjalnego FanClubu" :D A pytania można zbierać na forum ;)
Do 11 jeszcze trochę czasu więc pomyślcie:)
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 23 cze 2003, 21:32

O ile wiem to Sylwia chyba ma dyktafon bo miała go na koncercie w Rybniku
ja mam na komórce, ale on nie nagrywa rewelacyjnie.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 25 cze 2003, 22:59

HEJ LUDZIE :!: NIKT WIĘCEJ NIEWYBIERA SIE NA TE 2 KONCERTY :?: :!: BO PASOWAŁOBY ZNAC JUZ JAKIES KONKRETY.. . JEŻELI BĘDZIE Z KIM TO JA SIĘ NA TO NA 100% PISZĘ :) JAK COS TO NAPISZCIE DO MNIE NA GG LUB NA 501737412 TO SIE COS USTALI.
I PAMIĘTAJCIE ŻE PO KONCERCIE W CHORZOWIE SIEDZIMY W BARZE DO RANA :D
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 26 cze 2003, 17:58

hehe Witam po krotkiej przerwie (wiecei wakacje sie zaczely::))
Co do koncertu ja jade na 100% jezeli bede mial transport. I tu goraca prosba do osob ktore jada na koncert i maja wolne miejsce aby daly mi znacz na maila czy moga mnie zabracz.
Napewno bedzie ktos jechal ze slaskiego (konkretnie katowice, rybniki) wiec bedziecie przejezdzac przez racibórz 8) Bardzo prosze o odpoiedz.
A co do miejsca to wiem gdzie to dokladnie jest. Bylem tam w tym tygodniu na rowerze
pozdrawiam i prosze o wiadomosc na maila kto jedzie i ma jedno miejsce wolne
Martynka

Postautor: Martynka » 26 cze 2003, 18:13

Łukaszo pisze:I PAMIĘTAJCIE ŻE PO KONCERCIE W CHORZOWIE SIEDZIMY W BARZE DO RANA :D

No to na pewno nie ja :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 26 cze 2003, 21:25

NO JA JADE POCIĄGIEM. TAK JAK PISAŁA KATHLEEN_KELLY SPOTKANIE BYŁOBY W RACIBORZU. DLATEGO NAJLEPIEJ GDYBY BYŁO NAS JAK NAJWIĘCEJ, BĘDZIE RAŹNIEJ.

MARTYNKA NIEPRZESADZAJ :!: NIE WBIJEMY SIĘ DO JAKIEJŚ SPELUNY TYLKO ZNAJDZIEMY JAKIŚ PUB Z KULTURĄ. POZA TYM NIKOGO NIEBĘDZIE SIĘ ZMUSZĆ ABY PIŁ "NAPOJE WYSKOKOWE". WAŻNE ABY POPROSTU BYŁ.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 27 cze 2003, 22:24

Alareel pisze:Tylko nie zapomnijcie zrobić zdjęć:) Najlepiej jakoś się zorganizujcie żeby każdy robił inne zdjęcia a potem wszystkie się zeskanuje i na stronę :D

A co byście powiedzieli na jakiś wywiad z zespołem po koncercie? Ma ktoś z Was dyktafon? Taki wywiad mógłby być dobrym startem dla 'Oficjalnego FanClubu" :D A pytania można zbierać na forum ;)
Do 11 jeszcze trochę czasu więc pomyślcie:)

HE HE :D DOBRY START :) JASNE... wywiadzik... qrcze to by było troszkę dziwne... może nie takie naturalne...
...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 27 cze 2003, 22:29

MYŚLĘ< ŻE W TYCH PIETROWICACH MOŻEMY ZOSTAĆ DO RANA ( DO KOŃCA TEJ IMPREZY )... POTEM DOPIERO DO CHORZOWA :D
...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 28 cze 2003, 1:51

NO MA SIĘ ROZUMIEĆ :!: PRZECIEZ NIEBĘDZIEMY NOCĄ TUŁAĆ SIE PO POCIĄGACH. A CHORZÓW TO SWOJĄ DROGĄ, TAM TEZ POSIEDZIMY. PRZECIEZ SPAC NIETRZEBA W WEEKEND...
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 30 cze 2003, 18:10

Ja moze powiem ze pisze sie na to.
Co do tego aby zlokalizowac plac koncertowy to nie ma problem. Dworzec PKS- tez nie ma problem. Jedyny problem to jest powrot i..
w raciborzu musimy sie gdzies wszyscy spotkac. Ja proponuje: albo na dworcu PKS albo na rynku. Dworzec PKS jest obok PKP. A rynek jest niedaleko stamtad wiec spoko
Martynka

Postautor: Martynka » 30 cze 2003, 19:48

Jak sobie czytam ten temat to coraz bardziej zmniejszają się szanse na moją obecność :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Koncerty”