A MOŻE TAK PŁYTKA KONCERTOWA???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
aero32

A MOŻE TAK PŁYTKA KONCERTOWA???

Postautor: aero32 » 21 cze 2003, 4:39

Tak sobie wymyśliłem, że dobrze byłoby gdyby ŁZY wydały, za jakiś w miarę bliski czas, płytkę z koncertów. Jak się bliżej przyżeć to niemal każdy, isntniejący troche, zespół rockowy ma w swojej kolekcji taką płytkę. ŁZY istnieją już 8 lat, zagrali ponad 300 koncertów :), piosenek trochę też już jest, więc moim zdaniem można by się wziąć za taką akcję. Ponagrywać trochę koncertów, wybrać to co najlepsze i wydać. Z przyjemnością bym posłuchał sobie na płytce koncertowych wersji piosenek, bo jednak koncerty ŁEZ nie są na codzień. Wpisujcie się co o tym myślicie...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 21 cze 2003, 4:41

tak mi coś świta w główce że kiedys bardzo dawno był już taki pomysł... nie wiem gdzie... nie wiem kiedy... a może mi się śnieło... :roll:
ale ja nigdy nie widziałam celu takiej płyty... po co taka płyta?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 cze 2003, 4:42

Ja jestem jak najbardziej za...tylko szczerze wątpie w jakość tych nagrań na koncertach...To chyba byłby największy problem.

hehe też nie widze celu celu,ale zawsze sie jakis znadzije.Kolejne odliczanie by bylo i oczekiwanie na plytke.A ile radosci z Niej :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 cze 2003, 6:39

była już kiedyś taka propozycja/ nie pomyliłaś sie Mari.
ale nie sądze żeby to był dobry pomysł a nawet jeśli sie komuś podoba to zespół chyba nie byłby za. przerabialiśmy już to tylko nie moge znaleźć tamtego tematu i nie wiem jak on sie skończył
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 cze 2003, 13:55

Chyba trzeba jeszcze poczekac, aż Łzy zaczną grać na codzien w halach widowiskowych wielkosci "Spodka"... ;)

Takie zwykłe koncerty to nie to samo...
Taka płyta Łez, jeżeli ma powstać - to powinna byc co najmniej na poziomie Hey "Live".
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 21 cze 2003, 14:49

chmm...
ja uważam, że to dobry pomysł jest!
Znam pewnego fana grupy Led Zeppelin, który najbardziej ceni sobie właśnie płytę z koncertu!!
Uważa ją za najlepszą, gdyż jest najbardziej prawdziwa!!
;]
Awatar użytkownika
plucky

Postautor: plucky » 21 cze 2003, 16:43

Adas, masz racje. Hey "Live" to znakomita plyta. Wlasnie przez to, ze koncert byl w Spodku i bylo mnostwo ludzi, co slychac z reszta na plycie. Fajnie by bylo, gdyby Łzy nagraly cos z koncertu/koncertow. Zawsze to cos nowego i innego od kolejnej plyty studyjnej. Ale decyzja nalezy do nich...

P.S.Mysle, ze w chwili obecnej udaloby sie fanom Łez wypelnic spodek, bo jest ich duzo :)
To jest ten kraj
popatrz, popatrz, popatrz sam
nietolerancji i znieczulenia raj...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 21 cze 2003, 17:22

MI TAKŻE PODOBA SIĘ TEN POMYSŁ, BO NA KONCERCIE ŁZY BRZMIĄ JAKOŚ LEPIEJ... TAK BARDZIEJ ROCKOWO. ALE PRZECIEZ MOŻNA WZIĄĆ NP. KAMERKĘ LUB DOBRY MAGNETOFON NA KONCERT I SAMEMU NARAĆ SOBIE COŚ TAKIEGO, NIE :?:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
evelynka

Postautor: evelynka » 21 cze 2003, 19:17

pomysł jest oczywiście znakomity, powinniśmy chyba zdawać sobie sprawę z tego, ze z jego realizacją wiąża sie problemy...i koszta
Jestem schrypłym głosem
milczącym głucho
nade mną dni
o wielkich pystych skrzydłach
mijają...
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 21 cze 2003, 20:23

Dziś sobie jeszcze domyśliłem, że fajno byłoby jakby ŁZY zagrały z jakąś Orkiestrą Symfoniczną i wydały płytkę z takiego koncertu. Potrzeba na to czasu. Pomarzyć zawsze można :)
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 21 cze 2003, 22:41

A moze Łezki zagrają z reprezentacyjną orkiestrą wojska polskiego :P :P :P ???
;]
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 21 cze 2003, 23:26

mhmmm z orkiestra tak jak parel lat temu Metallica :P bylo by super :P
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 cze 2003, 23:30

Myslę, że taka płyta nie powstanie.. przynajmniej w tej chwili.. myślę, że nie brzmiało by to tak "bardzo dobrze"!!!!!!
...
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 21 cze 2003, 23:57

Och, czyż nie wymagamy zbyt wiele.
Przeciesz dopiero przed paroma dniami otrzymaliśmy od zespołu prezent w postaci nowej wspaniałej płyty, nie wszyscy ją już mają,(niektórzy jeszcze czekają na listonosza, życzę by był jak najszybciej), a tu już widze apetyty na następną.
Nie wydaje mi się by w tym momęcie był na to czas.
Zespół walczy teraz o miejsce na naszym rynku i raczej będzie się na tym skupiał.
Płyta koncertowa- na to chyba jeszcze przyjdzie nam poczekać- choć apetyty napewno są. :D
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 22 cze 2003, 16:03

Ja się zgadzam z Ali3, dopiero co wydali nową płytę... już jest jeszcze tamat o płycie THE BEST OF... a do tego jeszcze koncertowa... to za dużo jak dla nich i nie zamęczajmy ich tak bardzo. A swoją drogą gdyby taka płyta powstała to razem z orkiestrą symfoniczną byłaby genialna... tak jak np Metallica wydała, a ze w NCNJ są skrzypce, wiolączela i saksofon, to by chyba do tego pasowało...

Wróć do „Łzy”