A MOŻE TAK PŁYTKA KONCERTOWA???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 30 gru 2003, 16:26

Rzeczywiscie podczas rozmowy w Jaworznie Adam uchylił rabka tajemnicy i powiedział, że możemy się spodzwać płyty akustycznej... ale to chyba jeszcze trochę potrwa.... Ale sama idea jak najbardziej mi się podoba... :D
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 30 gru 2003, 17:24

No fajnie by yło gdyby nagrali płytke koncertową ...;]no ale trzeba bedzie na o jeszce troszke poczekac zapenwe..:P
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 gru 2003, 17:32

hmmm płyta akustyczna????
szczerze to nie wiem jak mogą wygladac piosenki zespolu akustycznie.... 8)
nikt z moich znajomych nie gral nigdy zadnych piosenek na gitarze akustycznej.... ale moze byc ciekawie.... :twisted: :wink:
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 30 gru 2003, 17:48

Witam wszystkich to świetny omysł moze ŁEZKI wydałyby oczywiscie w miare mozliwosci jakis koncert byloby to wspaniałe .Pozdrawiam Łukasz :D :)
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 30 gru 2003, 21:03

eno ja jestem ZA 8) bardzo chętnie posłucham Łez w wersji koncertowej. Na koncertach dają większego powera bardziej sie przeżywa każda piosenke każdy dźwięk i teraz jakby sobie taką wersje w domu puścić to normalnie house by mi sie zjarał z wrażenia :wink:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 02 sty 2004, 22:13

Syriel pisze:Rzeczywiscie podczas rozmowy w Jaworznie Adam uchylił rabka tajemnicy i powiedział, że możemy się spodzwać płyty akustycznej... ale to chyba jeszcze trochę potrwa.... Ale sama idea jak najbardziej mi się podoba... :D

naprawde? to bardzo sie ciesze.. bo teraz jest przynajmniej szansa na takową płytkę i mamy na co czekac.. a opłaca się czekac... swoja droga b. jestem ciekawa, jak to wyjdzie..
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 03 sty 2004, 18:45

Hmmmm...Taka płytka to wcale nie głupi pomysł.Każdy chętnie posłuchałby Łezki "live",a Ci co ich rzadko słuchają, mogliby się przekonać jacy naprawdę są, bo na koncercie nic nie da sie ukryć ;P Krążek mógłby zawierać tez jakąś prezentacje multimedialna...Np. fragmenty kilku koncercików...Cool pomysł, teraz tylko ktoś musi wcielić go w życie...Może odezwaliby sie sami zainteresowani :)

A tak przy okazji...Linkin Park ostatnio nagrali płytkę koncertową (Live in Texas) i wyszło im całkiem nieźle...Ludziom się raczej spodobało.Z Łezkami mogłoby być podobnie :)

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 sty 2004, 22:45

Na czacie też była wzmanka o płcie live... to był chybaczat na cgmie...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
DOLORES

Postautor: DOLORES » 11 sty 2004, 12:18

Kolezanka mi powiedziała ze wyczytała w jakiejs gazetce ze :roll: Łzy maja nagrac płytke koncertowa.Pytanie na ile mozna wierzyc tym gazetom??
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 sty 2004, 12:55

nie plyte koncertowa ale akustyczna z tego co wiem... gdzies to sylszalem niepamietam gdzie ale Adam mowil chyba w jakims wywiadzie :)
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 sty 2004, 13:28

Moja starsza wynalazła jakiegoś shorta w TeleŚwiecie i tam była podobna wzmianka o koncertowej..ale w takich rzeczach pisze sie raczej aby zapełnić miejsce na wzmianke o danym artyście :wink: a wzmianka głównie dotyczyła występu na eurowizji :) pozatym o aqstycznej Adam wspominał w Jaworznie..
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 16 sty 2004, 15:27

bardzo bym chciała mieć taką płytę z koncertami szczególnie tymi z ich rodzinnego miasta jak wiecie Pszowa. jestem ciekawa kiedy tutaj znów przyjadą (bardzo za nimi tęsknię :cry: )
nienawidze alkoholików....
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 03 lut 2004, 14:50

Jestem całkowicie za płytką koncertową. Najlepiej żeby były to piosenki z każdej płyty. Cudownie byłoby usłyszeć śpiewy fanów, oklaski itp. Może wkrótce się doczekamy :)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 04 lut 2004, 2:11

...Linkin Park ostatnio nagrali płytkę koncertową (Live in Texas) i wyszło im całkiem nieźle...Ludziom się raczej spodobało.

Ciekawe jak Linkin Park mogło brzmieć nieźle live i jakim ludziom się spodobało?Mi się nie podoba mimo tego,że nie słyszałem.Do Linkin Park jak i do całego nurtu nu-metalu mam awersje na maksa,po prostu niecierpie tego.Aniele Ciemności chyba nie słyszałaś/eś kilku naprawdę fantastycznych płyt live:"Live After Death" i "Rock In Rio"-Iron Maiden,"Live And Loud"-Ozzy`ego Osbourne`a,czy "Live Shit Binge And Purge"-Metalliki.To są naprawdę dobre płyty live.A dodam jeszcze chyba jedną z najlepszych płyt live,mianowicie słynne już "Unplugged In New York"-Nirvany.Proponowałbym wysłuchanie najpierw tego co wymieniłem a potem Linkinów.Napewno już Ci się płyta live LP nie spodoba :D
A co do płyty live Łez.Martwicie się jakością.Przecież każda taka płyta jest jeszcze remasteringowana w studiu na profesjonalnym sprzęcie.Jest obrabiana ze wszystkich jakichś niepotrzebnych szumów po to,żeby brzmiała jak koncert grany na żywo.Więc o jakość bym się nie martwił.

NU-METALOWI MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Jakub_fan1

Popieram ten pomysł!!

Postautor: Jakub_fan1 » 22 lut 2004, 17:25

Fajnie by było jak by zespół wydał płyte DVD i tak nagrany poszczeguny koncert by napewno tą płytke kupił :!: :!:
Wielki powrót? :D

Wróć do „Łzy”