J'adore?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

J'adore?

Postautor: Rynexuwna » 24 cze 2003, 15:28

Chciałam tylko zapytac. Czy to, że Ania W. powiedziała w wywiadzie dla Gali, że używa perfum J'adore to znaczy, że teraz wszystkie dzierwczyny z forum rzucaja się na wszystkie perfumerie w Polsce i wykupuja te akurat perfumy? hehe... to by bylo zabawne. Taki znak rozpoznawczy fanki Łez. Idziesz ulica... i jak czujesz J'adore, to znaczy, ze przeszla kolo Ciebie fanka Ani. Ale szczerze powiem./.. mam nadzieje, ze nie jestescie az tak bezkrytycznie zapatrzeni w Anie. I ze tak nie bedzie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 24 cze 2003, 17:20

Czyli jak na ulicy poczuje J'adore, to mam się rozglądać za Rynex? ;)
Bo Anie to bym poznał bez J'adore... :P
Martynka

Postautor: Martynka » 24 cze 2003, 19:42

Rynex... Błagam Cie... Wiem, że potrafisz być złośliwa, ale bez przesady :? :? :?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 cze 2003, 19:44

jeśli sie komuś podoba ten zapach to nie musi słuchać odrazy Łez.
czy to że używa J`Adore to znaczy że lubi Anie? bez przesady
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 24 cze 2003, 20:01

Paula_Jestem pisze:jeśli sie komuś podoba ten zapach to nie musi słuchać odrazy Łez.
czy to że używa J`Adore to znaczy że lubi Anie? bez przesady

ja wcale nie mowie ze ktos ma lubic lzy i j'adore czy nie. powiedzialam tylko, ze sporo osob jest takich, ktorce bezkrytycznie uwazaja Anie za jakies guru. I jak sie dowiedza ze Ania sie tak ubiera, to one tez tak zaczna. Jak dowiedza sie, ze Ania uzywa J'adore, to one tez musza. Chociaz bylby to najorkopniejszy zapach na swiecie. Chce tylko przestrzec o bezkrytycznym braniu do siebie wszystkiego co Ania powie, czy tez zrobi.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 24 cze 2003, 20:14

no tak bywa. ale jeśli chodzi o Anie to jeszcze sie nie spotkałam
znam osobe która na siłe chce sie upodobnić do Michała W. i choć nie znosi koloru czerwonego pofarbowała tak włosy.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 24 cze 2003, 20:48

Hmmm napewno są takie osoby, które mają "bzika" na punkcie swojego idola. ALe ja raczej tak robić nie będe, chyba ze spodoba mi się coś z ubioru, ale to nie będzie absolutnie oznaczać ze musze mieć wszystk co Ania.

A co do perfum to jak byliśmy w Opolu to Ania wciągneła swoje perfumy i psikała dziewczyny, ale do tej pory to już zapach znikł,zapewne :)

Ahh wczoraj był program o Michale szczerze mówiąć padały tam bardzo ostre słowa i caly program był kontrowersyjny i wiecie kogo widziałam naszego znajomego Maćka.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 24 cze 2003, 21:03

szkoda że nie byłam z Wami, fajnie byc psikniętym ani perfumami ;) hyh :lol:
marigell

Postautor: marigell » 25 cze 2003, 1:05

Czyżbys należała do tych zapatrzonych?? :twisted:

Co do perfum stanowczo wole KENZO :D J'adore nawet nie wiem jak pachnie :roll:
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 25 cze 2003, 1:16

Po pierwsze...to dziwny temat.......ja bym na to nie wpadla.....zeby takowy zakladać....pomimo tego, że mam różne dziwne pomysły.....
Po drugie zaś.......ja się czuję zdegustowana.......tym, że tak o fankah myślisz......Im (nam) by chyba nie przyszło do głowy robić coć bezkrtytycznie za Anią.....znam je dobrze....ale właściwie Ciebie nie....więc może.....
Sylwia
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 25 cze 2003, 12:05

Może koleżanka rynexuwna, chciała tym upodobnic nas (a raczej plec piekną) do jakieś sekty. Moze wyorbaza sobie, że kazdy z nas ma wytapetowany pokój fotografiami zespołu, kładzie się spać w pościel z naszywkami łzy, piszemy długopisami z logo łzy i itp. To by troche zamienilo sie w paranoję aniżeli w fanowanie jej, gdyby każda/kazdy robił to samo co poszczególny członek zespołu. Ja tam Anki osobiscie jeszcze nie znam, ale jak ją kiedys poznam to nie przewróci mi sie kompletnie w głowie. Bynajmniej nie będe sie psikał tymi samiymi perfumami co Anka. :D
You cry, You learn
mondrala

Postautor: mondrala » 25 cze 2003, 13:25

sara pisze:Czyżbys należała do tych zapatrzonych?? :twisted:

Co do perfum stanowczo wole KENZO :D J'adore nawet nie wiem jak pachnie :roll:

pachna mocno i dlugo....o ile pamietam to DIOR..a oni dodaja specjalnych substancji przedluzajacych...zapach.tzn jego trwanie.ten zapaszek jest dla mnie troche za slodki..ale przynajmniej firma dobra....czy to moze byc znak rozpoznawczy piosenkarki rockowej..chyba nie....jej zakiem firmowym jest glos...wyjatkowy.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 cze 2003, 16:35

frezzer pisze:Moze wyorbaza sobie, że kazdy z nas ma wytapetowany pokój fotografiami zespołu, kładzie się spać w pościel z naszywkami łzy, piszemy długopisami z logo łzy i itp.

Hehe ,a nie? :P
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 25 cze 2003, 16:43

Owszem można być fanem ale żeby robić coś identycznie ze swoim idolem nie to nie dla mnie. :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 25 cze 2003, 18:34

frezzer pisze: Moze wyorbaza sobie, że kazdy z nas ma wytapetowany pokój fotografiami zespołu, kładzie się spać w pościel z naszywkami łzy, piszemy długopisami z logo łzy i itp.

Ty sie smiej...ale wielu z 'nas' tak ma :? ale o ile znam nasze "siostry z sekty" to wiele mozna im 'zarzucić' ale napewno nie sięganie po jakiś (...) zapach z powodu Ani.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Łzy”