J'adore?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 lip 2003, 20:13

Slaweeek pisze:w dodatku podobny do angielskiego

Nie wydaje mi się...Niemiecki ma chyba ze 4 czasy a angielski z 16.I szczerze bardziej kapuje te z angielskiego,bo niemiecgiego ni w ząb.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 lip 2003, 21:21

Cień Anioła pisze:Niemiecki ma chyba ze 4 czasy a angielski z 16.

z tego co wiem to angielski ma 12 czasów w tym 4 bardzo rzadko używane... ale mogę sie mylić... w każdym bądź razie nie zmienia to faktu że niemicki jest za trudny i nie chodzi mi tu o słówka a o gramatykę... ile razy ja isę już uczyłam odmiany przez przypadki... iza każdym razem zapominam... i od nowa... a wyobraźcie sobie że w piątej klasie będę miała 5 godzin tygodniowo tego języka ;(
przecież ja się załamię!
Ostatnio zmieniony 10 lip 2003, 20:33 przez mloda.jg, łącznie zmieniany 1 raz.
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
marigell

Postautor: marigell » 10 lip 2003, 9:30

E tam. Polski jest trudniejszy. A w angielskim jest o coś koło 20 czasów choć używa się dwóch tylko (np. w Kanadzie), nie mówie tu o szkołach w ktorych tego języka "uczą"
Jeśli chodzi o języki obce to jestem kompletnym antytalenciem w tej dziedzinie. Uczyłam się już czterech i żadnego nie umiem :roll:
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 10 lip 2003, 15:45

sara pisze: Uczyłam się już czterech i żadnego nie umiem :roll:

ŻADNEGO? To teraz już wiem, czemu Ty taka cicha jesteś... :lol: :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
marigell

Postautor: marigell » 10 lip 2003, 15:53

Martyna Ty ... Ty ... :twisted: Przecież polskiego nie wliczałam :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 10 lip 2003, 16:54

Ja z anglika cos kumam , ale z niemca :?: Nic i jeszcze raz nic :!:
Teraz bede sie uczyć francuskiego.Niewiem jak sobie poradzę :cry: :twisted: Francuski te złupi jezyk no nie :?: :?:

Pozdrawiam :!: :twisted:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 lip 2003, 18:50

Slaweeek pisze:Ja też nie znoszę niemieckiego języka, taki jakiś beznadziejny w dodatku podobny do angielskiego (ciekawe kto od kogo zgapiał... :lol: )

Nie nazwał bym tego zgapianiem :D poprostu Germanie wybrali się kiedyś na pewną piękną wyspę.... :wink:

Slaweeek pisze:A Polacy chyba za Niemcami nie przepadają bo mają ciągle w świadomości Auszwic itd... ale to juz było i nie wróci wiecej :lol: ...

Czy aby napewno?? Popatrz ile ludzi uczy się niemieckiego..a ile hebrajskiego :P patrząc w ten sposób/wg tej teorii Żydzi powinni być przez nas baaaardzo szanowani...czy są? :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 10 lip 2003, 20:40

jesoos pisze:patrząc w ten sposób/wg tej teorii Żydzi powinni być przez nas baaaardzo szanowani...czy są? :P

Są...
Ja ich szanuję bardzo... mama mnie tego nauczyła, a moją mamę dziadek, który w czasie wojny próbował ratować zycie swoich sąsiadów-Żydów...
Niestety ojciec mojego taty nie był taki i tata szacunku nie ma czego nie potrafię zorzumieć...
...Niemców też szanuję i nie ma narodu którego bym tym szacunkiem daruję...
Co języków obcych... no cóż niektórzy mają talent do języków inni go nie mają ale za to pięknie spiewają, malują itp...
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 14 lip 2003, 12:18

nula pisze:Owszem można być fanem ale żeby robić coś identycznie ze swoim idolem nie to nie dla mnie. :D

Zgadzam się. To by była kompletna paranoja. A tak wogule ten temat jest denny, ale nie zaszkodzi sie wpisać.
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 14 lip 2003, 12:28

...Co do języków to ja mam w szkole niemiecki i francuski. Wszystko było by cacy, gdyby nie to, że w podstawówcei gimnazjum uczyłam się angielskiego. Do tego pojebany gościu z niemieckiego. Jak go widzę, to zbeira mi się na wymioty. Łazi, patrzy tymi swoimi ślepiami. Nawet nie można się odezwać do niego, bo już by nas chciał katować, a babka z francuskiego traktuje nas jakbyśmy mieli 2 lata. Ogólnie nie nawidzę niemieckiego. Sama nie wiem dlaczego. Być może z powodu skinów, z którymi nie układa mi się zbyt dobrze. Nie żebym miała od każdego wpierdul, wystarczy, że na mnie spojrzą a już słychać "BRUDAS" i muszę uciekać.
Awatar użytkownika
damantia

J'adore?

Postautor: damantia » 14 lip 2003, 12:38

To ja jeszcze wtrące coś na temat J'adore :wink: otóż mój ojciec pracuje za granicą i wczoraj wrócił do Polski. Zawsze proszę go o perfumy, zazwyczaj proszę by mi kupił moje ulubione Givenchy - Organza. Ale jak przeczytałam o J'adore pomyślałam sobie, że mogłabym zmienić zapach i zaryzykowałam. Jestem mile zaskoczona, muszę powiedzieć, że Ania ma gust :D zapach jest bardzo trwały, słodki a ja takie lubię najbardziej. A flakonik jest bardzo ładny i estetycznie wykonany :D i wcale niechciałam dlatego, że ma go Ania :wink:
Damantia
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 14 lip 2003, 13:30

Damantia następnym razem zapytaj sie mnie czy ja niechce :wink: Oki :?: :twisted: O kasę sie nie martw , przysłałabym .A ile te perfumy kosztują :?: :?: :?: :wink: :twisted:
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 14 lip 2003, 13:40

Ja umiem tylko 5 zdan po angielsku Heloll :wink:
Awatar użytkownika
damantia

J'adore

Postautor: damantia » 14 lip 2003, 14:57

Kasieńka :wink: nie wiem w jakiej cenie u nas w kraju są te perfumy, mój ojciec dał za nie 68 euro bodajże, i kupił jeszcze krem perfumowany również o zapachu J'adore i dał za niego 44 euro. Myślę, że w Polsce kupiłabyś o kilkadziesiąt złotych taniej, bo tam drogo jednak jest, wiadomo turystyka i te sprawy, ale zapach jest cudny :wink:
A teraz mały apel do Was wszystkich głosujcie na Łezki w 30 tonach !! http://www.cgm.pl/lista/barometr.php na durgim miejscu jest DJ Bobo z piosenką Chihuahua, ja nie chce by Łezki spadły na drugie miejsce :cry: głosować można co godzinę... bo głupio by było gdyby jakaś Chihuahua przegoniła tak piękną piosenkę jak Oczy Szeroko Zamknięte.
Damantia
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 lip 2003, 22:35

Jak byście powiedziały wczesniej że chcecie poznać cenę to bym sprawdziła :twisted:
z Ewą widziałyśmy te perfumy w KAtowicach bo chodziłyśmy po sklepach jak czekałyśmy na ludzi z Rybnika... ale zapach mnie nie zachwycił... był taki przyjemny i świerzy, ale nie dla mnie...

Wróć do „Łzy”