J'adore?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 22:16

Jak dla kogo :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 cze 2003, 22:18

heh...może zrobimy ankiete? :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 cze 2003, 22:18

kathleen_kelly pisze: Widzisz Martyś ... bo ja nawet nie wiedziałam ... :P Jakie to okropne żyć w nieświadomości :cry: Dobrze, że są na świecie tacy dobrzy ludzie jak jesoos i CA ;*

No widzisz...co Ty bys bez nas zrobiła...
A ja znów zaśmiecam forum :P Chyba sie potne z tego powodu...

kathleen_kelly pisze: jak dla kogo :lol:

No właśnie...chyba dla mniejszości

jesoos pisze: heh...może zrobimy ankiete?

a to powinno potwierdzić...
Ostatnio zmieniony 30 cze 2003, 22:25 przez Cień Anioła, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 22:24

Powodzenia :lol:

P.S. Czy to aby na pewno ja mam tu jakiś problem ? Taka burza po tym, gdy tylko przytaknęłam zdaniu, które sama napisałaś ... ojojoj ... 'ktoś' się gubi ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 22:26

nie rozumiem tych waszych głupich problemów
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 22:28

Ja też :D Witam w klubie :D Choć nie miałyśmy jeszcze okazji - miło mi poznać :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 cze 2003, 22:34

Dowcip w tym że 'nasze' problemy z regułys sa głupie...nawet bardzo :twisted: a forum to bardzo dobre miejsce żeby sie otworzyć...poskarzyć i podyskutować na pewne bardzo interesujące tematy jakim niewątpliwie jest: czy Martensy to glany? i co powodowało Anią że popełniła tak drastyczny i ogólnie gorszący błąd. :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 22:37

Martensy to nie glany ... A moim problemem nie jest ta pomyłka, a coś innego ... gdybyś uważnie przeczytał mój post, to byś wiedział co ...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 cze 2003, 22:44

kathleen_kelly pisze: Martensy to nie glany ... A moim problemem nie jest ta pomyłka, a coś innego ... gdybyś uważnie przeczytał mój post, to byś wiedział co ...

No to jednak masz problem...
Dla każdego pojęcie względne czy Martensy to glany czy nie.Martens to firma która produkuje glany i tak sie tez je potocznie nazywa...więc znów powstają problemy czy dla jednych Martens to tylko firma czy tez glany...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 22:48

kathleen_kelly pisze: Martensy to nie glany ... A moim problemem nie jest ta pomyłka, a coś innego ...

Jeżeli twoim problemem jest taka bzdura to ty niezłe musiz mieć życie... naprawde... współczuję!
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 22:48

Na szczęście nie podzielam Twoich problemów :lol: A Martensy to np. takie białe buty, jakie nosiła swego czasu Ania ... raczej glanów nie przypominają :D Mój problem tkwi gdzie indziej ... ale nie zrozumiesz :D
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 22:50

Jeżeli twoim problemem jest taka bzdura to ty niezłe musiz mieć życie... naprawde... współczuję!
---> Ty chyba również nie zrozumiałaś gdzie tkwi problem - również współczuję :D
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 22:55

fakt, nie zrozumiem, bo nie każdy potrafi zrozumieć ludzi myślacych "inaczej"
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 22:57

Ooooo ... pięknie :D Moje gratulacje :D
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 cze 2003, 23:01

heh, nikt niczego nie rozumie...tylko Ty jedna -jakie to romantyczne :wink: okaż łaskę -oświeć niczego nie świadomy plebs (który mimo iz posty czyta wszystkie skrupulatnie aby niczego nie uronić czasem sobie chyba nie radzi :wink: )

a moim skromnym zdaniem problem -jeżeli jest- tkwi tylko w tym że ktoś żywi zwykłą antypatie do Ani naszej biednej nieszczęśliwej :wink:
It's the only way.

Wróć do „Łzy”