Ania W. w prasie i TV

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
tylman

Ania W. w prasie i TV

Postautor: tylman » 27 cze 2003, 2:58

Gdy weszłem w poniedziałek do sklepu mym oczom ukazała się Ania lecz niestety w gazecie, zaspany chwyciłem „Gale” i podążyłem do domu: otworzyłem i dobrze, że siedziałem bo bym upadł zdjęcia były inne niż zwykle były...dużo fajniejsze, dobrze, że zdjęcia nie da się wyoglądać bo już dawno by znikły :-P Już wiedziałem, że tydzień będzie O.K. Nadszedł wtorek a Ania tym razem w „ Na Żywo” i też zdjęcia genialne ( szczególnie te w deszczu :D ) i tego samego dnia na Vivie program z Łzami. Środa była ku zdziwieniu spokojna lecz w Czwartek..... Ania w „ Vivie”- gazecie i kolejna sesyjka. Jutro piątek i Ania w Szansie.
Gdyby każdy tydzień był taki........ :-P Co z tego, że poszło chyba ze 13zł na prase raczej kobiecą.
Takiego następnego tygodnia Życzę wam i sobie.
P.S. Jednego bym nie chciał i mam nadzieje, że się tego nie doczekam mianowicie Reality Show z Łzami. Więc APELUJĘ do zespołu nie dajcie się zbytnio skomercjonalizować, bo jak mówi staropolskie powiedzenie „ Co za dużo to nie zdrowo”
Pozdrawiam -Tylman
marigell

Postautor: marigell » 27 cze 2003, 2:59

Ania w Szansie?? chyba o czyms nie wiem :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 cze 2003, 3:01

o ile wiem to Ania była w "szansie" w niedziele
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 27 cze 2003, 3:04

O tak...Aniu stanowczo Cie wszędzie za dużo... :wink: :P już nie wyrabiam, co, gdzie i kiedy (?) a co najgorsze we względzie finansowym również... :roll: Najlepszy był dzis Slaweeek w Empiku, patrze co on robi a on sie dobiera do Gali i chce wyrwać wywiad z Anią i mówi do mnie "ooo tego jeszcze nie mam", ale odradziłam mu wyrywanie w Empiku jako że się ochronirze kręcili a nichcieliśmy kłopotów... A on na to "to sobie gdzieś indziej wyrwę, soko..." heheheh :wink:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2003, 3:06 przez Syriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 27 cze 2003, 3:05

Pewnie nastepna powtorka z Myslovitz... :roll:
Awatar użytkownika
tylman

co do szansy...

Postautor: tylman » 27 cze 2003, 3:09

Ania będzie jutro o 14 na TV poloni w szansie tak reklamowali
Awatar użytkownika
tylman

co do szansy...

Postautor: tylman » 27 cze 2003, 3:09

Ania będzie jutro o 14 na TV poloni w szansie tak reklamowali
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 27 cze 2003, 3:14

Aha juz wiem to powtorka z tego jak Ania spiewala "Dziwny jest ten swiat" Cz. Niemena :roll:

14:00 Szansa na sukces - To już 10 lat !; Wielki koncert jubileuszowy [cz.2]; [stereo]
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 27 cze 2003, 3:24

Syriel pisze:: Najlepszy był dzis Slaweeek w Empiku, patrze co on robi a on sie dobiera do Gali i chce wyrwać wywiad z Anią i mówi do mnie "ooo tego jeszcze nie mam", ale odradziłam mu wyrywanie w Empiku jako że się ochronirze kręcili a nichcieliśmy kłopotów... A on na to "to sobie gdzieś indziej wyrwę, soko..." heheheh :wink:

Hehe niech lepiej uważa bo mnie juzkiedyś chycili i mnie sprawdzali
spokojnie, spokojnie nic nie skubnełam.. a tak na marginesie to nie wyobrażam sobie Sławkaaa ktorego policja wynosi w kajdankach hehe.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 cze 2003, 3:57

oj nieładnie :))
ale w sumie to po co kupować całą gazete jeśli chcemy tylko jeden artykuł.
ja kupuje całe, przynajmniej mama poczyta reszte. ale jak kogoś nie interesuje...
:wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 27 cze 2003, 14:15

"Tak. Wolność w POPie. Idea POP - żrób to sam!" Niech ktoś spróbuje tak zrobic jak w tej reklamie :)) Wkońcu kręcili ją w EMPIK-u.
Ja n szczęście mam siostrę, która sama kupuje takie gazety wiec uszczknę sobie czasem... . Ale te artykuły to i tak nic w porównaniu z tym co mozna przeczytać w tych gazecianych horoskopach. :)))
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 27 cze 2003, 16:17

Może ja jestem jakaś dziwna.... Ale ja nie kupuje tych gazet... Nawet nie wiem co, kiedy i w jakiej jest :roll:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 cze 2003, 17:17

Justysia pisze:Może ja jestem jakaś dziwna.... Ale ja nie kupuje tych gazet... Nawet nie wiem co, kiedy i w jakiej jest :roll:

Hehe ja tez nic nie kupuje.Juz tyle tego jest ze sie pogubilam,a zreszta-wszystko jest na necie :D
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

pomysł:)

Postautor: morelka » 27 cze 2003, 18:41

Ja lubie kupować różne gazetki w których są moi ulubieńcy, jednak przyznam szczerze, że nie mam ich aż tak dużo. Zawsze kupuje BRAVO, BRAVOspotr i filipinke. Ale zawsze gdy ujrze ze w danej gazecie jakis artykuł o moich idolach (a gazeta nie kosztuje 10zł) to przeważnie kupuje. Ale mam jeszcze jaden dobry pomysł, można kupowac gazety na spółe z koleżankami, albo na zmianę. to tez sie sprawdza, ale tylko wtedy gdy obie osoby nie sa fanami tego samego wykonawcy:)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 27 cze 2003, 21:24

Ja tez nie kupuje wszystkich gazet w których są Łzy. A poza tym w temacie "Kolorowe magazyny" mozna sie dowiedziec wszystkiego :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl

Wróć do „Łzy”