Ania W. w prasie i TV

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 18:04

Mała___ pisze:Boshe... zwariować można z nią... jeszcze czego... może ma przyjśc do ciebie do domu? z kwiatami? co? albo w TV? co? przestań

nie wariuj..nie warto ..a przeprosic mozna..na lmach forum...prawda :?: :?: myslisz ze to ladnie..obrzucac kogos ..epitetami..skonczona debilka.... :?: :?:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 cze 2003, 18:27

ale... Adam napisał, że nie jesteś debilką :lol:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Martynka

Postautor: Martynka » 29 cze 2003, 19:14

mondrala pisze:
MARTYNKA pisze:
Jędrek pisze:
Anii teraz jest naprawdę dużo. Gdzie nie spojrzysz Ania.

I to jest smutne...

TO JEST PRAWIDLOWE...W KONCU KTOS DOBRZE PROMUJE ANIE

I w ogóle mi sie to nie podoba.. :?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 29 cze 2003, 21:55

MARTYNKA pisze:
mondrala pisze:
MARTYNKA pisze:
Jędrek pisze:
Anii teraz jest naprawdę dużo. Gdzie nie spojrzysz Ania.

I to jest smutne...

TO JEST PRAWIDLOWE...W KONCU KTOS DOBRZE PROMUJE ANIE

I w ogóle mi sie to nie podoba.. :?

Maryś zgadzam się.... Znowu... A co to wogóle znaczy "dobrze promuje Anie"??? Zależy chyba w kogo oczach... W moich napewno nie... ja wolę poczytać o muzyce łez.... O wokalistce Ani Wyszkoni...

Co do mondrali... A raczej do wypowiedzi Adama to niech mu (Adamowi) będzie chwała... Choć i tak ja już wypowiedzi mondrali przestałam czytać jakiś czas temu... bo chyba bym już dawno zbzikowała, albo użyła jeszcze dosadniejszych słów niż Adam...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 29 cze 2003, 22:17

Co do mondrali to się w 1000% zgadzam z Syriel :D
Jeżeli chodzi o Anię to ja jakoś wcale jaj aż tak dużo wokół siebie nie widze, więc nie mogę do końca się z wami zgodzić!!
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 cze 2003, 22:37

Ja też cię popieram Syriel, Mondrala zawsze gdzieś właduje swojego posta a potem sa już tylko kłótnie i problemy, i tak na prawie wszystkich tematach aż powoli człowiekowi sie odechciewa tego czytać...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 29 cze 2003, 22:49

mloda.jg pisze:a pamiętacie program "Wybacz mi" :lol:

albo "zerwane więzi".Adaś chyba bedziesz musiał sie pofatygować...hehe
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
mondrala

Postautor: mondrala » 29 cze 2003, 23:26

Paula_Jestem pisze:
mloda.jg pisze:a pamiętacie program "Wybacz mi" :lol:

albo "zerwane więzi".Adaś chyba bedziesz musiał sie pofatygować...hehe

NIE MUSI..WYSTARCZY ZE NAPISZE przepraszam.NAWET MALYMI LITERKAMI
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 30 cze 2003, 1:20

Prędzej powie więcej niż Ją przeprosi :P hehe
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 cze 2003, 1:23

mondrala pisze:
Adam-LZY pisze:MONDRALO.BIORĄC POD UWAGE,ŻE NIE JESTEŚ SKOŃCZONĄ DEBILKĄ WIEM,ŻE CHODZIŁO CI NIE O MNIE,ŻE MNIE SKRĘCA,TYLKO O ADAMA-MĘŻA ANI.JEŚLI CHODZI O MNIE TO NIESTETY MUSZE SIE NAJPIERW OŻENIĆ A POTEM DOPIERO ROZWIEŚĆ ABY WZBUDZIĆ ZAINTERESOWANIE BRUKOWCÓW.OSOBIŚCIE WOLE WZBUDZAC ZAINTERESOWANIE NASZĄ MUZYKĄ,WIĘC AŻ TAK SIE NIE PODNIECAJ NASZĄ PROMOCJĄ,ZRESZTĄ NIE WAŻNE CO PISZĄ,WAŻNE,ŻE PISZĄ....PODOBNO:)

NIE JESTES W STANIE MNIE PODNIECIC..ANI TY ANI TWOJA PROMOCJA...OKRESLEN W STYLU DEBIL ..DEBILNY..DEBILKA..NIE UZYWAJ Z TAKIM ROZMACHEM...BO SA NIEZGODNE Z REGULAMINEM TEGO FORUM..PEWNIE JUZ GO NIE PAMIETASZ..ALBO CI NERWY PUSCILY..NIEPOTRZEBNIE...CZEKAM NA PRZEPROSINY ..PUBLICZNE :!: :!:
NIE WIEM JAK MA NA IMIE MAZ ANI..TO MNIE NIGDY NIE INTERESOWALO..ALE BYC MOZE CZUJE SIE NIESWOJO SLUCHAJAC NIEKTORYCH PIESNI ..Z TWOIMI TEKSTAMI..I CZYTAJAC WYWIADOW UDZIELANYCH PRZEZ ANIE...MAZ ANI SIE TAK PEWNIE CZUJE....ALE TO PANA ..SKRECA..BO KTOS B. DOBRZE PROMUJE ANIE..MOZE NIEPOTRZEBNIE WPROWADZA DYSTANS MIEDZY ANIE A ZESPOL..ALE TAKIE SA FAKTY..PROSZE W IMIE PRZESTRZEGANIA REGULAMINU FORUM..ZACHOWYWAC SIE ..MOZE NIE SZARMANCKO WOBEC MNIE..ALE ZGODNIE Z PRZYJETYMI REGULAMI...LOGUJAC SIE TU..ZOBOWIAZAL SIE PAN DO PRZESTRZEGANIA REGUL TEGO FORUM.A CZY PAN SIE OZENI CZY NIE...TO NAPRAWDE PANA PRYWATNA SPRAWA..ALE ZYCZE POWODZENIA NA EWENTUALNEJ NOWEJ DRODZE ZYCIA..BO JA PANU NAPRAWDE DOBRZE ZYCZE...I STAD MOJE POSTY...PAMIETAJ.

haha :D nie wiem jak Was ale mnie, tak jak napisałam w innym temacie-pozty mONdrali śmieszą. to jest takie żałosne.
mondralo, daj se siana. jak masz zamiar z każdym się wykłucać i dowodzić swojej racji, to może powinnas zrezygnować z forum. my jesteśmy rodziną- a o ile dobrze zauważyłam- Tydo nas nie pasujesz :?
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 30 cze 2003, 1:56

Naprawdę radzę nie czytać postów mondrali... ja po prostu je omijam inaczej to forum stało by sie nie do wytrzymania... i tak zresztą jestem tu co raz rzedziej...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 30 cze 2003, 3:40

Asiuncia pisze:my jesteśmy rodziną- a o ile dobrze zauważyłam- Tydo nas nie pasujesz :?

"Ty do nas nie pasujesz"? Cóż..... A czy mondrala pod jakimś względem jest od nas gorsza? Głupsza? A my kim takim jesteśmy w takim układzie? Że nie pasuje? :roll:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 4:03

Szczerze nie wydaje mi się, żeby Adasia skręcało ... On i tak wie, że my wiemy, że On tam robi najwięcej ... A Ania niech się sprzedaje - ma gorący temat ... Swoje 5 minut - pewnie długo czekała ... szkoda, że w taki sposób je wykorzystuje ... Ale Jej życie ... A Ty mondralo masz tu chyba jakieś kompleksy ... Adaś nie przeprasza np. za "obraźliwe dupy" :wink: A Ciebie to już w ogóle nie ma za co przepraszać ... to Ty się ciągle Go czepiasz i zapewne masz w tym jakiś szczytny cel ... KTOŚ się ucieszy, że teraz nie tylko o NIM źle na forum ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 18:40

nie ma się co oszukiwać, mondrala chce być w centrum uwagi. na tym jej tylko zależy.... a co do przeprosin to sądzę, że nie ma o czym tu pisać, a mondrala powinna się cieszyć, że nie było jeszcze gorszych epitetów w jej stronę. zresztą jeszcze kilka głupich wypowiedzi mondrali to sądzę, że doczeka się owych nieładnych epitetów. A i jeszcze jedno, zgadzam się z asiuncią........
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 30 cze 2003, 19:52

A może zrobiliby gazetkę tylko o "Łzach"? :) Mielibyśmy co czytać i nie trzebaby było wyrywać wywiadów z "Gali" jak to już niektórzy robili. :D
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl

Wróć do „Łzy”