Ania W. w prasie i TV

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 20:16

Tata gazeta byłaby ciekawa, ale nie byłoby o czym w niej pisać. Owszem raz na jakiś czas napewno by można coś zamieścieć, ale nie sądzę, aby taka gazeta zdała egzamin.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 30 cze 2003, 22:06

przecież nie ma za co tu przeraszać, w ogóle nie wiem o co mondrali chodzi, niech się cieszy że nie było w jej kierunku gorszych epitetów.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 22:20

nula pisze:przecież nie ma za co tu przeraszać, w ogóle nie wiem o co mondrali chodzi, niech się cieszy że nie było w jej kierunku gorszych epitetów.

w 100% się z toba zgadzam. i czuję, że jak mondrala bedzie dalej się głupio zachowywała to polecą w jej kierunku gorsze epitety
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 30 cze 2003, 23:48

HMMM....A JA MYSLAŁEM ZE TEN TEMAT JEST O ANI....... :cry:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 01 lip 2003, 0:45

bo jest o ani a przynajmniej miał być dopóki mondrala nie wyleciała z jakimś głópim tekstem...
mondrala

Postautor: mondrala » 01 lip 2003, 0:57

IRONII W TWOIM TEKSTCIE SIE NIE DOSZUKALAM..BO JEJ TAM NIE MA..JEST ZA TO KILKA BLEDOW STYLISTYCZNYCH..I JEDEN ORTOGRAFICZNY...LITEROWKI POMIJAM..BO SAMA NIE UZYWAM WSZYSTKICH KLAWISZY COMPA...MASZ CIEKAWY SPOSOB KLASYFIKOWANIA PRASY..TA KTORA NIE PISZE O TOBIE TO BRUKOWCE...TO CIEKAWE..I BARDZO PRZEMYSLANA WYPOWIEDZ...ZWLASZCZA JESLI CHCESZ BY TWOJ ZESPOL..TWOJA MUZYKA BYLA PROMOWANA..TAK TO BARDZO ROZWAZNY MARKETINGOWY RUCH..PRZEMYSLANY..DOKLADNIE Z WYPRZEDZENIEM..TAK JAK W PARTII SZACHOW....GRATULUJE...WIESZ CO..NIGDY ..NIKOMU...A BYWALAM W ROZNYCH SYTUACJACH ZYCIOWYCH I ZAWODOWYCH,NIE POWIEDZIALAM,ZE JEST DLA MNIE NIKIM :!: :!: A MIALAM DO CZYNIENIA Z LUDZMI,KTORZY BYLI DLA MNIE OKROPNI, W POROWNANIU Z KTORYMI MOJE POSTY...TO MIOD.ALE ZAWSZE NALEZY SZANOWAC LUDZI..I NIGDY NIMI NIE WOLNO POGARDZAC..PAMIETASZ TAKA PIESN :?: ..PRZYJME TWOJ KAZDY WYROK TWARDY NIECHAJ SIE WOLA TWOJA STANIE..TYLKO MNIE PANIE STRZEZ OD NIENAWISCI..ZACHOWAJ ZACHOWAJ MNIE OD POGARDY PANIE :!: :!: PAMIETASZ..TO CI DEDYKUJE..NIE JESTES DLA MNIE NIKIM...O TYM TEZ PAMIETAJ...POWIEDZIALAM CI ..MOZESZ MNIE WYCIAC..ALE OBRAZAC..NIE POWINIENES..TOBIE NIE WYPADA..TO TYLE. 8) 8)
mondrala

Postautor: mondrala » 01 lip 2003, 12:05

Adam-LZY pisze:PRZESADASZ....NIE BĄDZ NADWRAŻLIWA.POZDRAWIAM.

dzieki za pozdrowienia...co do nadwrazliwosci...powinienes znac to zjawisko lepiej niz ja..jestes artysta......przesadziles i to bardzo w swojej niecheci do mnie....POZDRAWIAM.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 lip 2003, 12:12

nie sądzę mondralo, żeby ktokolwiek oprócz ciebie z czymkolwiek tu przesadził, a ty chyba jesteś przewrażliwiona na swoim punkcie...
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 02 lip 2003, 3:00

Ciekawe... zaczęło się na Ani, a skończyło na mondrali :). Nie chcę być subiektywna, bo większoć osób bez problemu zgadłaby po której jestem stronie. Tak więc zostawiam ten temat bez dłuższego komentarza, bo wiem, że obiektywna być nie umiem :).
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
kasieńka

To prawda!

Postautor: kasieńka » 02 lip 2003, 4:44

Ania staje sie coraz bardziej sławniejsza :D Tylko lepiej by było żeby tak częsciej była na czacie :wink: Wtedy by było Suuuuuuuupcio :P :P Ale ona nie ma czasu jest za bardzo zapracowana , tylko jej współczuć :cry: :cry:
Pozdrowionka dla zapracowanej Ani W - Kasia
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 02 lip 2003, 13:40

Ja Ani współczuję. Przez całą aferę z rozwodem pewnie ma dosyć wszystkiego. Wszędzie gdzie spojrzę widzę Anię i nagłówek Ania się rozwodzi czy Kogo ona tak kocha. Drażni mnie już to.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 lip 2003, 15:31

Gdyby Ania nic na ten temat nie mówiła to by tego całego zamieszania przecież nie było.Mogłaby sie rozwieść tak, żeby nikt o tym nie wiedział.Skoro o tym wspomniała to widocznie wiedziała co robi.
marigell

Postautor: marigell » 02 lip 2003, 15:53

Temat rozwodu Ani był już przerabiany :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 lip 2003, 16:06

sara pisze:Temat rozwodu Ani był już przerabiany :roll:

Ale chyba mam prawo na ten temat coś napisać skoro wcześniej się nie wypowiadałam :?
marigell

Postautor: marigell » 02 lip 2003, 16:09

A czy ja mówie, że nie masz?
Obrazek

Wróć do „Łzy”