Warszawa.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 06 paź 2005, 22:38

Ja tez chcee foty, bo nie widziałam :D:D:D
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 06 paź 2005, 23:53

Dzień Kotana - fotki

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Bursztyn
Członek FFC

Postautor: Bursztyn » 07 paź 2005, 11:08

fajne fotki, ale...Arka i Dawida brak....a ten gostek w okularach to kto?????
" Życie wychodzi bo to nie poezja! A wiesz dlaczego? Bo nie poddaje się krytyce!"
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 07 paź 2005, 11:20

Spoko foty.. :) Ania wyglada nawet ladnie ;p ale ma lepsze stroje (bo ten mi nie przypadl do gustu :> oprocz bluzki:D)
A gostek na zdjęciu w okularach to pewnie jakis organizator :P
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 07 paź 2005, 15:57

to jakis koles co sobie fotke z zespolem robil
a reszte chłopakow brak, bo siedza w busie z tylu i pija browar :]
Awatar użytkownika
MC

Postautor: MC » 07 paź 2005, 16:32

bosh, ja jestem na tej focie :oops:
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 07 paź 2005, 20:22

koncert Caritasu

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 07 paź 2005, 23:43

OOoo tu mi się Ania już bardziej podoba :D Śliczny ma ten biały sweterek 8)
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
Magdalenka
Kontaktowanie:

Postautor: Magdalenka » 08 paź 2005, 0:26

Michiru pisze:OOoo tu mi się Ania już bardziej podoba :D Śliczny ma ten biały sweterek 8)
Przyznaje racje....Ania miała śliczny biały sweterek i wogule ślicznie wyglądała :D A fotki są super.....brawo Ignis :D
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 08 paź 2005, 3:46

Pora na moją relację z Dnia Kotana :)

Właściwie miałem być tylko na występie IRA,a potem jechać do Radomia na koncert IRA,ale okazało się,że koncert w Radomiu ma trwać tylko 30 minut,po drugie płatny,a na Kotanie ma być TSA,PtakY,Harlem,Kasia Kowalska,Ewelina Flinta,Łzy,Urszula (której w końcu nie było).Prosta kalkulacja i decyzja,że jednak Kotan ciekawszy :)
Szybkie dogadanie się z ludźmi i spotkanie pod Rotundą.Z Ninoną,Igą,Christiane,Grześkiem,Magdalenką,IRoniĄ,elvIRĄ i Piotrkiem bylismy ustawieni o 15:30,żeby zając pod sceną miejsca na początku :) Ha udało się,jesteśmy genialni :) Na samym początku,czyli o 16:00 zaczęła IRA.Zagrali "Nie ma niepotrzebnych","Parę chwil" i "Venus".Ostatnie granie zespołu przed operacją Gadzia.Potem były Elektryczne Gitary,hehehe,śmieszni są jednak :) Wystepy jakis dziwnych zespołów pomijam milczeniem,bo to było jakieś nieporozumienie.Fakt,faktem te wystepy były nudne,ale wśród nudy pojawił się Atrakcyjny Kazimierz i znowu było śmiesznie.No i w końcu przyszedł czas na pierwszy występ na który czekałem (nie licząc IRA),czyli zespół Harlem.Zagrali "Korę" i "Jesteś moim domem",niestety "dzięki" telewizji publicznej z playbacku,mimo,że sami chcieli grac na żywo,ale,że to było wejście w tv,to uparła się owa instyucja mieniąca się nazwą TVP na playback :/ Grunt,ze chociaż był Harlem obecny.
Po jakimś czasie troche zgłodnielismy i wyszliśmy na szamę,co niektórzy po browar :P (Ania :*) Dzięki wyjściu ominął nas Zalef :D Stojąc i czekając na wystepy dalszych gwiazd w międzyczasie wystep miał np. Maciek Śliski i tu musze stwierdzić,że dobry wystep,zagrał na żywo,z gitarammi,na rockkowo bardzo.Zaśpiewał "Passenger'a" i "Whiskey In The Jar" w bardzo fajnych aranżacjach.
Był też Krzysiek Jaryczewski,ale tutaj nie popisali się organizatorzy,bo......zacięła się płyta z playbackiem,jedynie wokal Jarego szedł na żywo.Po tym incydencie część artystów zaczęła grać na żywo.Wśród tych grających na żywo była też Kasia Kowlaska i wypadła bardzo fajnie,akustycznie :) Natomiast klasę samą dla siebie pokazało TSA.Występ na żywo rewelacyjny,Piekarczyk z Nowakiem czują rocka,mają go w sobie i to było widać i słychać na scenie.Świetne,mocne wykonanie "Procederu" i cudownie zagrana ballada "List XX".Jak dla mnie TSA miało najlepszy wystep tego wieczoru i mogli by już zostać do końca na scenie :)
Niestety po nich wladowalijakis hip-hop na scene,żenujący do tego.Jeśli chodzi o występ Łez to był tradycyjny playback przy takich imprezach.Zagrali "Pierwszą łzę" i "Oczy...".Trochę mnie dobór piosenek zaskoczył,zwłaszcza "PŁ",któa nijak nie pasowała do okazji koncertu,ale trudno,zagrali.Po Łzach udalismy się za kulisy z nadzieją,że uda się wejść za scenę i.....udało się.Na jedną plakietkę "artysta" weszlo 5 osob.Dostaliśmy ją od Maćka Durczaka.Oczywiście na pierwszy ogien poszedłem ja,bo Iga sie bała,że ochrona nas nie wpuści jak staliśmy długo przed barierkami,a teraz nagle wchodzimy za kulisy.Ochrona sie nie czepiała i udało się wejść,a tam istny raj hehehe.Oczywiście na pierwszy ogień do wspólnego zdjecia poszedł Marek Piekarczyk z TSA,potem polowanie na Sebe Makowskiego z Ptaków.Śmieszna sytuacja była keidy powiedizałem Grześkowi,że szkoda,że już nie ma Harlemu,a za chwilę patrzę i kogo widzę :?: Spokojnie za kulisami hasa sobie Dżawor z Harlemu.Oczywiście kolejne foto i potem zajebista długa rozmowa z nim,wspólne oglądanie wystepu Ptaków (zagrali "Chroń to co masz" i "Skórę" z repertuaru Aya RL,oczywiście terż 100% live) za kulisami.Można było dowiedzieć sie kilku fajnych rzeczy o Harlemie,o przyszłości i nowej płycie,o tym,że nie ma pretensji o to,że ma się muzykę Harlemu w formacie mp3 z netu,bo wie,że pierwsze,stare płyty nie są dostepne w sklepach.Bardzo sympatyczny gość.
Potem wyszlismy pod scene na wystep Eweliny Flinty,po którym znowu wrócilismy za kulisy :)
Za kulisami po wystepie Ptaków udało się jeszcze złapać Piotrka Łukaszewskiego,oczywiście kolejna fotka,a co :D
W końcu trzeba było sie udać do domu :) Ogólnie Dzień Kotana można uznać za bardzo udany :)

P.S. Dzięki Iguś za fotki :*****
A reszcie wielkie dzięki,ze byliście :)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
MC

Postautor: MC » 08 paź 2005, 10:42

Ja nałapałam dużo autografów, dostałam się na fotkę :oops: ;) i pogadałam z Łezkami i "zamówiłam" pałeczki u Vonsa :D
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 08 paź 2005, 11:24

No.. na koncercie Caritasu Ania wyglądała bardzo ładnie.. i tak 3 mać.. :DSliczne... A ciuchy z wystepu na Kotanie (prócz t-shirta) może wywalić :lol: :twisted:

Dzięki Iga za zdjęcia :wink:

PS. na stronie http://www.itvp.pl/dzien_kotana/ został dodany także występ Łez (po mojej interwencji :P bo tak wogóle by go nie było :D bo zapomnieli :P)
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 08 paź 2005, 13:24

A ja właśnie wczoraj sciągałam z tamtąd filmiki i się wkurzyłam, że Łez nie dodali :| ćwoki jak mozna zapomnieć ...
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 08 paź 2005, 22:16

Nom.. ja tak samo.. dlatego musiałam to wyjaśnić :D
No nie dziękujcie :P:P:P

A filmik ŁEzowy całkiem spoko.. Ale jak dla mnie występ TSA i Eweliny przenajlepszy :D
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 08 paź 2005, 22:19

TSA było rewelacyjne,najlepszy występ na Kotanie.Profesjonalizm pod każdym względem,wszystko na żywo od początku do końca.Dobry kontakt Piekarczyka z ludźmi,owacyjne przyjęcie i tylko należy żałować,że nie zagrali więcej piosenek.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.

Wróć do „Koncerty”