Warszawa.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Re: grrrr

Postautor: taodmisia » 14 lut 2006, 16:00

paradox pisze: Mordko ty moja ;) Nie przejmuj się jeszcze się pewnie nie raz zobaczymy i obiecuję że następnym razem pijemy razem :D tzn. tyle samo :D

Zobaczymy ale trzymam za słowo bede na wiosne :* tzn jak zawkwitną Łazienki, ciacho :*
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
WhereMan
Członek FFC

Postautor: WhereMan » 15 lut 2006, 0:00

To chyba pierwszy post po koncercie na Torwarze. Moje wrażenia są, zresztą tak jak zawsze bardzo dobre.
Ania - po raz kolejny pokazała swój profesjonalizm.
U Chłopaków nie zauważyłem fałszowania.... skupiony za bardzo byłem na wokalu :)
Akustycy - nie zapewnili odpowiedniego nagłośnienia dla tych najbliżej sceny, ale coś za coś. Torwar ma duży pogłos, wiec trudno jest go nagłaśniać.
Dziewczyny z FFC - Serdeczne dzięki za Ciepłe przyjęcie. Czytam was od samego początku, ale dopiero niedawno się ujawniłem. Po raz pierwszy miałem kłopoty z dostaniem się na zamkniętą imprezę "ŁEZ". Tu spotkało mnie stanowcze NIE od 'Magdalenki', ale poradziłem sobie, pomimo, że nie znalazłem się na Fanklubowej liście.
Kibice Legii-Warszawa - Mam nadzieję, że nie zostanie stworzona żeńska reprezentacja piłki nożnej, bo jeśli legionistki będą tak samo kopać piłkę jak śpiewać refren "Anki" to ...... poprostu wstyd mi.
Specjalne pozdrowienia dla Yanisha i Ninony. Ninona z góry dziękuję za maila.
Do zobaczenia na następnych koncertach.
WhereMan
Ostatnio zmieniony 15 lut 2006, 9:12 przez WhereMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 lut 2006, 0:29

Uhh a co Magdalenka może mieć do tego :?
Awatar użytkownika
WhereMan
Członek FFC

Postautor: WhereMan » 15 lut 2006, 0:51

Dagmara: Uhh a co Magdalenka może mieć do tego

15 Stycznia 2006 o 16:18, Magdalenka napisała: "...Musze zrobić liste osób ... i podać Maćkowi,....Na zgłoszenia czekam do konca tygodnia."
A juz prywatnie do mnie: " ...na ten koncert wejdzie tylko FFC, czyli ty nie wejdziesz tak czy siak...".
Może skończmy na tym, bo nie mam zamiaru robić wyrzutów dziewczynie. Poradziłem sobie w inny sposób i byłem tam gdzie chciałem być :)
"Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę."
Antoine de Rivarol
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Lokalizacja: Miasto biznesu i seksu. "Niech się walą Ci, co nie znają Pidżamy!" - Małgoś.
Kontaktowanie:

Postautor: Nietoperzyca » 15 lut 2006, 1:04

Mam dziwne wrażenie że pomyliłeś z kimś Magdalenkę...hmm.... może z Elly? :p
Obrazek
Awatar użytkownika
paradox

grrrr

Postautor: paradox » 15 lut 2006, 4:55

Generalnie to jest spoko. Chciałem pozdrowić Anie :* Christiane
______________ P A R A D O X ________________

Paradoks człowieka. Często niewinni czują się winni.

Droga do prawdy wybrukowana jest paradoksami.

Obok nonsensu grzechu istnieje paradoks łaski.
Awatar użytkownika
Magdalenka
Kontaktowanie:

Postautor: Magdalenka » 15 lut 2006, 7:38

WhereMan pisze:Dagmara: Uhh a co Magdalenka może mieć do tego

15 Stycznia 2006 o 16:18, Magdalenka napisała: "...Musze zrobić liste osób ... i podać Maćkowi,....Na zgłoszenia czekam do konca tygodnia."
A juz prywatnie do mnie: " ...na ten koncert wejdzie tylko FFC, czyli ty nie wejdziesz tak czy siak...".
Może skończmy na tym, bo nie mam zamiaru robić wyrzutów dziewczynie. Poradziłem sobie w inny sposób i byłem tam gdzie chciałem być :)

O przepraszam bardzo!! Gdybyś czytał uważnie forum to bys wiedział że liste wtedy robiła SABA-ŁEZKA,a nie ja!! Ja tylko napisałam posta z tą wiadomością bo prosiła mnie o to Saba i było wyraźnie napisane
Magdalenka pisze:Wiadomość od Saby-Łezki 8)
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 15 lut 2006, 14:27

Właśnie powoli wracam do domu. Koncerty były świetne,choć zbyt nagłośniona była gitara Adama.Relacji nie piszę,bo inni zrobią to lepiej ode mnie. Ogólnie to koncert i czas po spędziłam z FFc bardzo sympatycznie:0 Kochani jesteście cudowni!!!!!
PODZIĘKOWANIA dla:
-Ewci_S- za wspaniałe towarzystwo na koncercie,za wspólne fotki.Mam nadzieje,że to nie było nasze pierwsze i ostatnie spotkanie. Już nie moge się doczekać kolejnego:) Mam nadzieję,że branzoletka się podoba?
-Konrado-za wspólną długą podróż i za to,że wytrzymałeś tyle ze mną:0
-Tynki-mojej ukochanej siostry-za kolejne spotkanie:)Za robienie fotek,gorące przywitanie i pożegnanie.Kocham Cię siostra!!!!-
-Gregorikos-za pierwsze miłe spotkanie,za wspolną powrotną podróżi wogóle:)
-Ellyi,Michiru,Ignis-za kolejne spotkanie i całą resztę:)
-Ciacha-zato,że pokazał nam Wawe nocą:Pza świetne towarzystwoi wspólne zdjęcia w autobusie.Mam nadzieje,że branzoletka się podoba???
-Qbiaka-za to,że po prosyu przyechał::::::::::::)
-Kuby-za robienie ogrzewania,żebym nie zamarzła:),za fajniutkie spotkaniei mile spędzony czas... Mam nadzieję,że i Tobie branzoletka się podoba????
-całej reszty FFc-za miłe spotkanie:)
-zespołu-za fajniutkie 2 koncerty,mile spędzony czas po kocertachi wspólne fotki:)
PS:Aniu mam nadzieję,że rysunek się podoba?
-Joli-za wszystko,bo jest kochana:)
-Maćka-fotografa:P-za robienie zdjęc.
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 15 lut 2006, 15:03

Dziękuję _Agnieszce_ za OWJH tego było mi potrzeba :) :*
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 15 lut 2006, 15:18

Ja dziękuję Agnieszce za 'Westchnienia...' ;* i Ani za 'TOT'. ;**
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
ewcia_s
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ewcia_s » 15 lut 2006, 16:32

Właśnie wróciłam z dworca gdzie odwoziłam Michiru i Elly (jakie z Was wariaty:D) na pociąg i coś sobie skrobne:P No to było moje pierwsze spotkanie z FFC choć z niektorymi osobami poznałam się już wcześniej ;) Przyjechałam na Torwar ok. godz. 16.30 i spotkałam się z częścią FFC. Weszliśmy do środka "vipowskim" wejściem na swoje nazwiska i zostawiając ubrania w szatni poszliśmy pod scenę :) Najpierw było wręczanie orderów strazakom, a poźniej zagrał zespół Zakopawer (troszeczkę nie wyraźnie śpiewali :wink: ) no i poźniej wystąpiły Łezki i jak zawsze dali czadu, szczegolnie Ania :wink: chyba była spragniona tego koncertu. Po koncercie była przerwa i po wstawieniu się za nami Joli, mogliśmy zostać w środku pod sceną:) Po przerwie znowu pan strazak mowił coś tam o ogniu itp. no i znowu była powtorka z rozrywki jednak w innej kolejności... najpierw zagrały Łezki, a poźniej Zakopawer :wink: Po koncercie troszeczkę czekaliśmy, ale doczekaliśmy się i Jola zabrała nas do zespołu, gdzie sobie pogadaliśmy trochę z nimi i porobiliśmy zdjęcia :) Było fantastycznie!!! Jesteście wspaniali :)

A teraz podziękowania dla...
Zespołu... za świetne koncerty i mile spędzony czas po kocertach... za fotki i wogole za wszysto;*
Michiru i Elly... za pobyt u mnie, za mcdonalda nie wypalonego w nocy:D za gadanie do poźna :wink: za wspolną zabawę na koncertach no i oczywiście za Masłowską i wszystkie starania, za zwiedzanie urzędu gminy :D za nie odnaleziony sklep zoologiczy i za wszytko :wink: :** Masłowska rządzi:D
Sabie_Łezce... za doskonałą wspolną zabawę na kocercie :wink: ja też mam nadzieję, że już niebawem znowu się zobaczymy i dzięki za branzoletkę :wink: ;**
Ciacha... Ty wiesz za co :D z końcu doszło to do skutku :D :**
Kuby... za to, że jest bardzo sympatyczny i za zaproszenie na piątkową imprezkę (może skorzystam :wink: ) ;**
No i podziękowania dla reszty poznanych osob... dla Tynki za wspolne zdjęcia, dla Ninony za to, że mieszka niedaleko mnie :wink: dla Qubiaka, Konrada i Gregorikosa za poznanie i dla reszty nie wymienionych osob z FFC :wink:
Joli.. za jej zorganizowanie :D dzięki jesteś wielka:**
Maćka... za fotki i probę zwędzenia nam aparatów :wink:

A i jeszcze podziękowania dla ekipy ze Skępe, że byli :wink: ;**

Wszyscy jesteście wspaniali! Dzieki wielki :) :***
Koncerty były świetne... szczegolnie drogi :D
Awatar użytkownika
Christiane

Re: grrrr

Postautor: Christiane » 15 lut 2006, 16:55

paradox pisze:Generalnie to jest spoko. Chciałem pozdrowić Anie :* Christiane

odpozdrawiam ;)

super było, wreszcie długi cały koncert, a nie te kilka piosenek na festynach typu dzień kotana ;) na początku nagłośnienie było fatalne, gitara za głośno wokal za cicho, ale na szczęście potem poprawili :P
na backstage'u też bardzo miło było :]
hmm miałam jeszcze coś napisać ale zapomniałam

pozdrowienia dla ciacha i kuby za browar między koncertami ;) i dla ewci za to że chodzi do mojego liceum ;P [z którym ja na szczęście nie mam już nic wspólnego ;]] i też mieszka niedaleko mnie tylko że o tym nie wie ;P
a no i dla ciacha osobne pozdrowienia za to że bez niego to bym zginęła na tych forumowych wypadach na koncerty :P :*
muszę się zacząć na forum udzielać ;)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2006, 16:58 przez Christiane, łącznie zmieniany 1 raz.

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
MC

Postautor: MC » 15 lut 2006, 16:55

Było super ;)
Pozdrówki dla Ewci, Ninony, Michiru, Tynki, Ciacha, Elly, Yanisha, Saby-Łezki i kogo tam jeszcze nie wymieniłam ;)
Łzom dziękuję za "Do zakochania jeden krok" ;)
Bułecka i Łezy rządzi :D
Awatar użytkownika
ewcia_s
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ewcia_s » 15 lut 2006, 17:23

Ojoj przepraszam... oczywiście pozdrawiam Anię :wink: ale fajnie, doszłyśmy do wniosku, że chodziłyśmy do tego samego LO :D no i zapewne mieszkamy niedaleko siebie tylko ja o tym nie wiem, bo ja rozgarnięta jestem :wink:

I pozdrawiam tą koleżankę, ktora pytała się czy może prać zakupioną koszulkę :D :D :D
Awatar użytkownika
MC

Postautor: MC » 15 lut 2006, 18:11

A to o mnie chodzi :D
Ale czemu nam się ŁEZY skojarzyło z Rydzykiem? :mrgreen:
A i tak to było zdzierstwo za małego Tymbarka 3 zł!!! :evil:

Wróć do „Koncerty”