Warszawa.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 28 lis 2003, 14:17

No mówiłam że mam sklerozę..
Christine..mu staliśmy dokładnie na przeciwko Ani a potem trochę w prawo..:D

A z kongresowej wyszliśmy około 22:30

Obrazek
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 28 lis 2003, 15:54

Ninona pisze:<B><I>..gardło mnie boli bynajmniej nie od latania po dworze bez szalika i darcia się pod sceną ;D

Dziękuję wszystkim przybyłym..Karinie..zespołowi ;***
Ja chcę jeszcze ;D</b></i>

mnie też gardło boli jak sto piędziesiąt ale zabawa była przednia i też wszystkim dziękuje bo było cudownie dawno się tak świetnei nie bawiłąm :D

Niussia pisze:Ale koncert w ogóle nie był nagłaśniany. Nie widziałam żadnego plakatu w Warszawie, a i tak było całkiem sporo ludzi.

a ja widziałam w Warszawie kilka plakatów w dodatku bardzo ładnych :P nawet kilka osób sobie takie z przystanków pozwijało :wink:

dobra ide zrobić herbatkę w kubku łez :D :D :D
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 28 lis 2003, 16:13

christiane -> w bydgoszczy też grali "Słońce". :)

robił ktos z Was zdjecia? kurde, szkoda, ze nie mogłam pojechac=(

ale i tak sie juz duuuuużo nasłuchałam o koncercie, od Wesołej :D

Ninona - miałas dostac specjalne pozdrowienia - Wesoła miała Ci przekazac - ale nie potrafiła wymówic Twojego pseudo, wiec Ci nie przekazała ;PP
Awatar użytkownika
forest-fan

i po koncercie w Warszawie,

Postautor: forest-fan » 28 lis 2003, 16:19

własnie wrociełwm z Warszawy.było bardzo superowo na koncercie w kongresowej.byłem w kongresowej poraz pierwszy i zrobiła na mnie wrżenie.naprawde wystep był super.Było dosyc duzo ludzi tak około 2 tys.N a samym pocztku wszyscy siedzieli na krzesełkach tak spokojnie,ale gdy Ania poprosiła o podejscie do sceny to nagle na sali zrobiło sie pusto,i wszyscy znalezli sie prze samej scenie.publicznosc bawiła sie super.Po piatej piosence przed "Słodkimi winogronami" zostały wreczone te piekne PLATYNOWE PŁYTY dal całego zespołu i osob ktore sie przyczyniły do wyprodukowania tych wspaniałych 70 tys.płyt..PO koncercie zespoł został otoczony przez fanow i rozne stacje ktore prosiły o wywiad.Mi osobiscie sie podobało i jestem bardzo zadowolony z tego powodu,ze mogłem byc tam z nimi.było poprostu super.POZDROWIENIA DLA ZESPOŁU I FANOW KTORZY BYLI NA KOCERCIE I CAEJ RESZTY ,KTORA NIE MOGŁA BYC.PA KOCHANI :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
forest
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 28 lis 2003, 16:44

Świetny był tenj koncert, super sie bawilam (nie licząc tego, ze wbiłam sobie gwoxdzia w ręke:) i fajnie, ze mogłąm Was poznac:)) a w ogóle nie wiedziałąm, żę też bede mogła wejsć za tych ochraniarzy i bardzo miło mnie to zaskoczyło:) i w ogóle na poprzednim koncercie ledwiw widziałam Anie, a tu stałąm tuż naprzeciwko niej, a z tego, co ona miała na sobie (to czarne, futrzane), to mam jedno piórko:) bo Ania chyba próbowałą w łabędzia zmienić sie, no grunt, że zgubiłą piórko, a ja je podniosłąm i teraz sobie to piórko stoi w moim ślicznym kubeczku Łez. Tylko szkoda, ze łabędzia nie zagrali, bo podobno mieli zagrać :( ale i tak fajnie było:) a w ogóle przed koncrtem, stoje z wesoła pod sala kongresowa., a tam nikt inny, jak Adam idzie:) ale jak zaczęłyśmy za nim biec, to nie wiem czemu ale jakoś przyśpieszył :twisted: bardzo mi sie podobał ten Ani kubraczek, ten taki przezroczystybiały, w któym byłą chyba na początku. i jezscze mam ten srebrny papierek, co mnóstwo takich poleciało przy troche wspomnień. A SYlwia swietna byłą. strasznie sie ucieszyłąm, jak Ania ją wzieła do siebie, na scene, bo Sylwia i super tańczyłą i śpieqwałą razem z Anią :) a podobno te głośniki z Ani głosem stały za nami, a u nas było słychać tylko muzykę. mnie tez boli gardło:) i nogi i te dwa miejscxa, w których wbił mi sie gwóźdź. no, ale nie moja wina, zę w tej wspaniałej sali kongresowej z materiału wystają gwoździe...[/list]
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
zuzka

Postautor: zuzka » 28 lis 2003, 18:26

cóż więcej można dodać...zajebiście było poprostu wczoraj!!! to był pierwszy koncert łez na jakim byłam i już wiem że nie ostatni...i przekonałam się że to prawda że oni zupełnie inaczej grajkują na żywo niż na płytach...jestem w szoku do tej pory!!!
...Cóż to był za głos?
To pewnie sowa, ta złowroga płaczka,
Towarzysząca trumnie nocy.
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 28 lis 2003, 18:50

witajcie Kochani! nic tu juz wiecej nie wymyślę było po prostu super! :D Ninona juz wszystko opisała dosć szczegółowo.spędziłam dłuuuugi czas w pociągu aby usłyszeć Łezki na żywo i naprawdę było warto.Bawiłam sie super i rewelacja :D dzięki dla zespołu i fanów spod sceny :wink: którzy spiewali tak głosno jak ja :wink: pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś tam ...annagdy :) :) :)
annagdy
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 28 lis 2003, 19:04

Ja jechałam do warszawy prawie 5 godzin, ale naprawdę było warto!!! Ubolewam tylko nad tym, że nie mogłam zostać po koncercie
:((((((((((((((((((((((((((, no ale niestety sokończył się on o 21, a ja o 21.30 miałam powrotny autobus do bydgoszczy (ostatni). Mam nadzieję, że po następnym koncercie na jaki pojadę będę mogła zostać!!! No ale cóż i tak było super (nie licząc wielkich siniaków na kolanach i prawym biodrze od ciągłego uderzania się o scenę)
Pozdrawiam wszystkich z forum którzy byli na koncercie i z którymi się spotkałam (do zobaczenia:DDD) :**************
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 28 lis 2003, 19:39

To będzie piękna notka, naprawdę :P wiec.... opis koncertu z mojego punktu widzenia:
Wczoraj po lekcjach, jak zwykle pobiegłam do kafejki, potem do domu, i zaczęłam się szykować na koncert. Jakoś się wybrałam, tylko bałam się ze nie trafie. W kocu dojechałam pod tą sale i zaczęłam się zastanawiać nad tym, które z tych wejść jest głównym wejściem, stanęłam sobie przy jednym, tylko wtedy jacyś panowie zaczęli na mnie pokazywać i mówić &#8222;chodź, dziewczynko chodź&#8221;, było ciemno, mało ludzi i trochę się ich przestraszyłam. Może trochę bardzo :P bo poszłam na przystanek i tam stałam dalej. Po krótkim czasie zobaczyłam Wesołą, tzn. wydawało mi się, że to ona, no i jak się potem okazało, to mi się dobrze wydawało :P poznałyśmy się i pogadałyśmy trochę, a że było jeszcze wcześnie, to poszłyśmy odebrać moje bilety, bo zamawiałam je przez internet. Długo błądziłyśmy, ale w końcu znalazłyśmy tą &#8222;odbieralnię&#8221;. No i mi każą podać numer, który przysłali mi meilem, tylko, że moja siostra mi skasowała tego meila i go nie miałam. I ta pani mi mówi: &#8221;ale inaczej się nie da odebrać biletów...&#8221; i w tym momencie mi łzy w oczach stanęły... ale na szczęście koniec jej zdania brzmiał:&#8221;...chyba, ze po nazwisku poszukamy&#8221;. Wiec znalazła tą kopertę, tyle, ze był w niej tylko jeden bilet, a miał być jeszcze drugi, dla mojej siostry... ale i go w końcu odnalazła, więc razem z Natalią zaczęłyśmy szukać &#8222;tych ludzi, z którymi miałyśmy się spotkać&#8221;:) w końcu ich znalazłyśmy i się z nimi zapoznałyśmy. I tak sobie staliśmy i rozmawialiśmy i marzliśmy, bo czekaliśmy sama nie wiem na kogo w końcu. I jak już mieliśmy wchodzić, to przyszła moja siostra i weszliśmy. No i &#8222;ci ludzie&#8221; okazali się bardzo fajni:)
W szatni podziwialiśmy figurkę Ninony przedstawiającą Karinę i zdjęcia (również Moniki). A, no i podziwialiśmy piękna, jedyną w swoim rodzaju bluzkę Sylwii z logiem Łezek. Potem weszliśmy do sali, tylko każdy innym wejściem, bo tak nam ochraniarze kazali... w sali stanęliśmy sobie pod scena i rozmawialiśmy, ale ochroniarz kazał nam usiąść, ze względu na niebezpieczne sztuczki z ogniem, czy jakoś tak, on to powiedział.... więc siedliśmy na początku, oczywiście nie na naszych miejscach :P w końcu zgasły światła, widzieliśmy tylko ta czarna płachtę, potem fioletowe kółko, to co jest na ogół chyba na wszystkich koncertach. Zaczął lecieć początek dla miłości spadła zasłonka, stoją Łzy, i Ania śpiewa pierwszą piosenkę. I normalnie myślałam, ze tam umrę, no bo jak siedzieć na Łzach?! Ale po pierwszej piosence Ania powiedziała, ze ma życzenie, zęby ci z tyłu podeszli do przodu, a ci z przodu... i dalej nie dosłyszałam, bo rzuciłam się do sceny:) i stałam równo naprzeciwko Ani, miedzy Natalia, a Sylwią. Przed sobą miałam nie wiem jak to się nazywa, to co oddzielało mnie od sceny. I to było obite w taki czerwony materiał, i nit przewidziałam tego, ze będą z niego wystawały gwoździe, i na początku wbił mi się gwóźdź w ręce. Koncert był świetny po prostu. Po kilku pierwszych piosenkach Ania powiedziała, że niestety muszą przerwać, żeby dostać platynowe płyty, i jak już wszyscy te płyty mieli, to Łzy chciały dać jeszcze trzy płyty tym co im pomogli, tzn. Vivie, jedynce i pomaton emi. Chyba. Dalej sobie skakaliśmy i śpiewaliśmy, przy trochę wspomnień, jak chyba zawsze, puścili te srebrne papierki, jeden nawet złapałam :) potem. Przy przeboju Ania powiedziała, zę potrzebuje kogoś, kto jej pomoze zaśpiewać. No i wzięła Sylwię. Z czego bardoz się ucieszyliśmy:) Sylwia super tańczyła i śpiewała razem z Anią, Ania, potem zaczęła mówić, coś, patrzcie jacy zaokchani. I to było takie wzruszające, jak takie komedie romantyczne i aż mi łzy w oczach stanęły:) nie wiem jak to się stało, ale nagle się okazało, zę koncert już się kończy i zrobiło się smutno, ale jakos byłam pewna, ze będzie bis, więc się za bardzo nie przejełam. No i oczywiście był, Jestem jaka jestem i Słońce, z tego, co pamiętam... ale myślałam, zę będzie jeszcze trzecia piosenka, a tu Łzy mówią, ze już idą:( i wtedy jeszcze mielismy okazję złapać pałeczki, i repertuary, takie napisane czarnym flamastrem na białych kartkach kolejnosć piosenek. Natalia złapała jedną z tych kartek, a druga poleciałal gdzieś w tył. I jeszcze koszulke Adam rzucił. A, i potem Ania powiedziała, ze jeszcze pośpiewamy, więc się ucieszyłam, ze jeszcze jedna piosenka będzie, ale jej nie było:( i tylko Ania sobie wrzeszczała do mikrofonu, taki o o o o , a my to za nią powtarzaliśmy. Po koncercie zaopatrzyłam się w sklepiku:P i potem poszliśmy za tych wszystich ochraniarzy, tam gdzie innych ludiz nie wpuszczali:P i ci ludzie, którzy nie mieli tak dobrze, jak my, patrzyli się na nas, jakby nas chcieli zabic... wiec tam weszlismy, i zaczęlismy robić zdjęcia i brać autografy, i tylko ja nie mogłam ego zobić, bo moje rzeczy, miała moja siostra. Więc, już powstrzymujac isę od płaczu, powykłócałam się z ochraniarzem, żeby wpuścił mnie z powrotem, jak będę wracać, no i on się zgodził, jak już miałąm te rzeczy, to pojawił się jakis inny ochroniarz i nie chciał mnie wpuscić, ale ten poprzedni powiedziąl mu, zę mogę wejsć. Tylko, zę już byłąm tak zmęczona tym wszystikm, ze wszystko mi się zaczęło plątać, i nei wiem, jak ot wyszło, ale na plakacie nie mam podpisu Adriana, a zdjęcia nie mam już sama nie wiem z kim... chyba z Dawidem... a i jeszcze się popstrykalismy z platynową płytką Kariny:P i jakoś się zaczęliśmy zbierać, i się porozdzielaliśmy, a potem wracałam z Ninona metrem... ogólnei superowy był koncert i w końcu mam tą cudna koszulke z Narcyzem i z WZZS, i już mam łacznie 3 koszulki i kubek kupilma, nalepi, naszywke i plakat, i mam pióro z Ani wpłąszcza, no i w ogóle super... i już się nie mogę doczekac nastepnego koncertu....
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 28 lis 2003, 22:11

a grali moze tancz????
i nie mówcie ze te pióra to to co na oczach bylo w DMIT w zabrzu...mi się to wogole nie podobało :P
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 28 lis 2003, 22:51

Niestety nie grali "Tańcz" ;(

No ale ważne że był koncert ;D
Mam nadzieję że usłysze kiedyś Tańcz na żywo...

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 lis 2003, 0:01

Łza szczęścia

Wysłany: Sob Lis 29, 2003 0:58 Temat postu: Ach ta Warszawa...

--------------------------------------------------------------------------------

Łzy w Warszawie i publika na tym koncercie...
Ludzie wyglądali dosyć dziwnie.Te marynarki, ten wzrok utkwiony w NAS chących sie bawić. Między nogami latały jakies dzieciaczki. Fuj!!!!!
Parszywi ochroniarze ( nawet dla Karinki byli niemili ). Ale dzięki zespołowi mogliśmy podejśc do sceny i świetmie sie bawić, a ochroniarze pozłoscić.
Łezki! Jak naczęściej do Warszawy ( tylko nie w Sali Kongresowej). Dziękuje za mozliwość zrobienia czegoś " głupiego" .
Pozdrawiam Bydgoszcz, Gdynie i oczywiście Warszawe!!!!!!
Buziaki- Sylwia
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 29 lis 2003, 0:21

Ninona pisze:Niestety nie grali "Tańcz" ;(

No ale ważne że był koncert ;D
Mam nadzieję że usłysze kiedyś Tańcz na żywo...

Pozdrawiam

Tancz na koncercie brzmi świetnie....tylko chyba znowu zmienili...jak dali Julię to Tancz zniklo...no chyba ze tak mialo byc :( i jeszcze jedno pyt: było w ksiezycowym snie?
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 29 lis 2003, 9:25

też nie było :( chyba że coś mi umknęło...:(
Obrazek
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 29 lis 2003, 12:10

'w księżycowym śnie' graja rzadko, kiedyś zagrali jako bis ale Ania sama powiedziała że z reguły tego nie grają :|

kurde strasznie żałuję że do was nie podeszłam, tak to bym poszła z wami po koncercie do zespołu, ale nie wiedziałam dokładnie którzy to wy i mi było głupio :PP

ktośtam się pytał czy robiliśmy zdjęcia.. ja zrobiłam ze 3 ;P bo miałam końcówkę filmu i tylko tyle zdjęć mi zostało niestety ;|

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Wróć do „Koncerty”