Bydgoszcz.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 26 sie 2008, 13:11

małgoś pisze:Ja mogę się wybrać, jeżeli uda się zorganizować jakąś imprezę zamiast ogniska i będzie chciało przyjechać więcej osób. Bo na samo Podziel się posiłkiem raczej nie :wink:

Jestem tego samego zdania co małgoś ;)
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 26 sie 2008, 13:14

Ja przyjadę, jeśli będzie zaplanowana jakaś fajna impreza :]
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 26 sie 2008, 20:00

Mamy małe błędne koło,bo piszecie,że przyjedziecie jeśli zorganizujemy imprezę,a możemy to zrobić realnie tylko wtedy,kiedy przyjedziecie.
Ogniska tak czy owak nie będzie w Bydgoszczy,myślę raczej o skonstruowanej na prędce imprezie właśnie w postaci zarezerwowania stolików w pubie,czy knajpie innego rodzaju i zaproszeniu Zespołów.
Jeśli nie teraz,w Bydgoszczy to poczekać,aż dojdą nowe,jesienne koncerty.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 26 sie 2008, 21:07

Szczerze mówiąc, to średnio chce mi się jechać do tej Bydgoszczy. Jeśli tam pojadę, to właśnie jedynie dla tej imprezy z FFC i zespołem ;)
Wolę pojechać do Barlinka tydzień później na normalny pełny koncert, bo już miesiąc nie byłem na Łzach, a jak pojadę do Bydgoszczy, to już nie będę miał kasy na Barlinek. Poza tym nie wiem czy zdobędę kasę na Bydgoszcz, bo to droższa podróż dla mnie niż Barlinek.
Jednak jeśli fajna ekipa się zdecyduje na Bydgoszcz, to postaramy się tam też pojawić ;)
W sumie pomysł ze spotkaniem podczas jesiennej trasy nie jest zły, ale wiadomo, że wtedy jest więcej obowiązków, jak szkoła, studia, praca itd. i na pewno będzie trudniej zebrać ekipę, ale jeśli termin byłby ustalony wcześniej, to można by jakoś się dopasować. Możliwe, że i tak dałoby się zebrać więcej ludzi niż do tej Bydgoszczy, bo jak na razie, to widzę, że średnią macie ochotę pojawić się tam.
Szkoda, że we wrześniu nie ma żadnego odpowiadającego terminu, bo wrzesień jeszcze jest taki w miarę neutralny - nie jest tak zimno, studiów nie ma, a szkoła się dopiero rozkręca ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 27 sie 2008, 12:08

Jeśli chcecie rezerwować klub, to zdecydowanie odradzam Kubryk - ciasno, głośno i wynajęcie MEGA drogie. Estrada w porządku. :)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 29 sie 2008, 9:25

Jestem popi***ony.
Jedziemy do Bydgoszczy.
:twisted:

-

-

Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 30 sie 2008, 12:01

Właśnie wróciłam do domu i powiem, że było warto jechać :wink:
Podziękowania później :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 30 sie 2008, 15:07

Tym razem bez konkretnych podziękowań.

Dziękuję wszystkim za to,że przyjechali, zobaczyli, wypili, poprowadzili.
Specjalne podziękowania dla Pawłapiętnaścieg za urodziny i całokształt twórczości artystycznej.
Nie wrzucajcie kompromitujących zdjęć!
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 30 sie 2008, 21:08

Ja napiszę podziękowania.

Występ był dobry. Ludzie zarówno na Łzach, jak i na Sofcie dobrze się bawili. Scena beznadziejna, bo stojąc z boku prawie nic się nie widziało.

Damian - za kolejny koncert, obecność, opiekę, kurtkę w pociągu i dożywianie :***
Pawełpietnaścieg- za to, że świętowaliśmy Twoje osiemnaścieg, za zaskoczenie widząc Nas, za to, że prezenty się podobały, za stawianie, za organizację imprezy i za nie picie w pierwszym pubie. Sto lat Paweł! :**
Maria - za kolejne spotkanie, za masę śmiechu z różnych śmiesznych rzeczy, za marudzenie przy wracaniu i za to, że jesteś taka fajna :**
Ewcias vel Wally-E - za wspólny kolejny koncert, za zabawę i towarzystwo cały czas, za to, że się na nas obrażałaś, ale opowiadałaś takie fajne rzeczy, no i także za to żeś fajna babka :**
Małgoś - także za kolejny wspólny koncert, towarzystwo, rozmowy, zdjęcia i też jesteś fajna, jak wszyscy zresztą jesteście! :**
Ninona - za spotkanie po prawie roku, za rozmowy, uśmiechy, żarty i za Twój wieczny optymizm :**
Agnieszka, Ignis - za kolejne spotkanie w tym roku, rozmowy, żarty i zabawę :**

Zespołowi - za koncert :*
Maćkowi i Dyziowi - jak zwykle za pomoc, zaproszenie, załatwienie wejścia i wspólną zabawę. Dzięki :*
Ania - ohhh, dużo by można napisać, ale może po prostu za to, że siedziałaś tyle czasu z nami i było tak sympatycznie :*
Adam - że nas odwiedziłeś, pogadałeś, pośmiałeś się i w ogóle, że byłeś :*
Mimo głosów, że zespół i RH ma Nas gdzieś chce podziękować za to, co dla nas robicie. Naprawdę jest wielu ludzi, którzy to docenia. I nie wierze, że mając nas gdzieś byśmy się razem bawili, a Ania siedziała z nami do 3:30 :wink:
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Karina3030

Postautor: Karina3030 » 30 sie 2008, 22:00

Koncert w Bydgoszczy - "Podziel sie posilkiem" byl rewelacyjny.Ania i Video zaprezentowali sie najlepiej.Zaspiewali przeprzeprzepieknie:)Ich glos przyprawia o ciarki:):)pozdrawiam wszystkich fanow bo ja dzieki temu koncertowi stalam sie fanem Ani Wyszkoni:):) :D
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 31 sie 2008, 21:01

Praktycznie do ostatniej chwili nie wiedziałem czy wybiorę się do Bydgoszczy, ale jednak pojechałem.
Jechaliśmy z Martą PKS-em ze Szczecina do Bydgoszczy. Wybraliśmy PKS-a, bo był złotówkę tańszy niż pociąg \m/ Kierowca prowadzący autobus cały czas zasypiał \m/ Na szczęście szybko się budził i stawał na papierosa i jechał dalej ;D
W drodze ustalaliśmy telefonicznie z wszystkimi tajemny plan zrobienia Pawłowi niespodzianki urodzinowej - Paweł nie wiedział, że będziemy ;)
W końcu dotarliśmy na miejsce, tam poszedłem do toalety za 2 zł < :twisted: >, poczekaliśmy chwilę i zjawił się Krzysiek, chłopak Ani (PPJ). Zaprowadził nas w ustalone wcześniej miejsce, gdzie mieliśmy się spotkać z ekipą pociągową, którą z kolei odebrała Ania. Tamci zgłodnieli i poszli do pizzerii, więc udaliśmy się do nich. Przywitaliśmy się wszyscy, co niektórzy zjedli pizzę, wizyta w kiblu, pojedyncze opuszczanie lokalu i już ;D Udaliśmy się na miejsce koncertu, gdzie od dawna byli już Daria i Paweł ;) Paweł był zaskoczony nami i o to nam chodziło ;D Daliśmy mu prezent, czyli tablicę ze zdjęciami, a Małgoś podarowała mu muszelkę ;> Nie swoją oczywiście ;> Taką ciasteczkową ;> W sumie były dwie, ale jedną unicestwiła Daria ;> Poszliśmy do knajpy, gdzie każdemu z nas sprawdzali dowód przed kupieniem piwa, ponoć taki wymóg ;D Nawet mnie i Agnieszce, którzy nie wyglądamy na mniej niż 18 lat chyba ;> Aha, no i panie kelnerki miały ciekawy strój ;> Paweł i Małgoś niestety nawet nie mogli wypić piwa :roll: Zaczął się koncert, poszliśmy dopiero na Zagrobelnym i Flincie - ludzi masa. Niemożliwe było dopchać się do barierek. Tzn. dopchaliśmy się do nich, ale z boku. Jednak scena była taka "świetna", że nie było nic widać ;] W końcu jakoś przepchaliśmy się trochę dalej i udało się nam coś zobaczyć ;D Występy Stachurskiego, Kukulskiej i innych wielkich gwiazd (Krzysztof Respondek \m/) pominę ;) Łzy zagrały niestety "Oczy" z półplaybacku z nowym klawiszowcem ;D A myślałem, że będzie tekturowy Adi ;> I tak chłopaków prawie nie było widać, bo scena taka była ;) Publiczność śpiewała i dobrze się bawiła, podobnie na "Soft" :) Po Video poszliśmy do toalety, płatnej (!) - na imprezach z piwem nie powinno tak być. Wielka, gigantyczna impreza i po jednym kiblu dla Pań i Panów ;] Wyobraźcie sobie kolejki ;) Poczekaliśmy chwilę i ku naszej radości udało się załatwić urodzinową imprezę Pawła. Po wypiciu piwa pod drzewem, dzięki Maćkowi poszliśmy do pewnego ekskluzywnego ( ;D ) klubu. Tzn. nie tak od razu, bo pan ochroniarz miał problem z wpuszczeniem niepełnoletniej Małgoś, ale wszystko się udało. Na początku było średnio, wyrzucili nas na taras i mogliśmy jedynie iść do baru \m/ Ale potem było już bardzo fajnie :) Odwiedził nas Adam, potem Ania, Maciek i Dyzio, a później nawet minireprezentacja Video :P Potem, już nie na tarasie :P, bardzo miło się rozmawiało i świętowało Pawła osiemnastkę :) Po 4 udaliśmy się na dworzec i po kolei odjeżdżaliśmy w swoje strony :P Rano byliśmy z Martą w domu :)

Podziękowania:
:arrow: Martuś - za kolejny wyjazd, jedzenie w PKS-ie, pilnowanie mnie i za wszystko ;*
:arrow: Małgoś - specjalne podziękowania dla Ciebie, bo gdyby nie Ty, to nie byłoby mnie na tym koncercie, dzięki za wszystko ;* No i tak jak kazał Pan Ochroniarz nic nie piłaś w klubie, szczególnie ja Cię pilnowałem ;>
:arrow: Paweł - też specjalne podziękowania za zorganizowanie zajebistej imprezy, kupienie wódki za 50 zł i coli za 20 zł ;D Tej wódki to chyba razy dwa nawet ;> Wywiązałeś się z zadania i nie żałuję tego wyjazdu ;) Debilu ;D
:arrow: Ania (PPJ) - kolejne specjalne podziękowania ;P Za prezent oraz za sprawne zarządzanie wycieczką, no i za towarzystwo ;> Później z wiadomych już Tobie względów się nie odezwaliśmy ;p
:arrow: Ewcia - jak zawsze za dużo rzeczy, za śmianie się, za opowieści o wilkach, chęć podarowania mi złotówki i inne takie ;> W Barlinku Ci opowiem ;D ;*
:arrow: Daria - za owocne negocjacje, a co za tym idzie zorganizowanie megaimprezy, za ogarnianie wszystkiego, za wspólne picie i w ogóle za wszystko ;*
:arrow: Ninona - za nieopuszczający Cię uśmiech, a co za tym idzie poczucie humoru i wspólne niesłyszenie przy stole ;D Aha, no właśnie, bym zapomniał - specjalne podziękowanie za pilnowanie kurtki :P
:arrow: Agnieszka - za Panią Agnieszkę ;> i za zostawienie piwa w pubie, które się nie zmarnowało ;>
:arrow: Ignis - za towarzystwo i kolejny wspólny koncert ;>
:arrow: Krzysiek (chłopak PPJ) - za oprowadzenie nas po Bydgoszczy i opowiedzenie jak tu jest i gdzie można iść po koncercie :P
:arrow: Ania - za poświęcenie nam aż tyle czasu, za wysłuchanie tego, co Ci zawsze chciałem powiedzieć ;> Za uśmiech i za wszystko :)
:arrow: Adam - za odwiedzenie nas, kilka fajnych słów i dotrzymanie nam towarzystwa ;> Ale miałeś wrócić potem :P
:arrow: Maciek i Dyzio - za wielką pomoc i załatwienie wielu rzeczy po koncercie :)
:arrow: Zespół - no niestety tylko jedna piosenka, ale i tak dzięki :)

-

-

Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 01 wrz 2008, 3:04

Nemo pisze:a Małgoś podarowała mu muszelkę ;> Nie swoją oczywiście ;>

LOL :twisted:

Nemo żondzisz :P :twisted: :twisted: :twisted:
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 01 wrz 2008, 15:59

DawcioTarcio pisze:
Nemo pisze:a Małgoś podarowała mu muszelkę ;> Nie swoją oczywiście ;>

LOL :twisted:

Nemo żondzisz :P :twisted: :twisted: :twisted:

Bardzo śmieszne :P

Ja również napiszę, że uważam, że warto było jechać. Bardzo fajnie było mimo pewnych ograniczeń z racji mojego młodego wieku, które jednak udało się w pewnym stopniu pokonać:P
Sam koncert był kiepski, staliśmy w slabym miejscu, więc niewiele widzieliśmy. Było jednak parę zabawnych rzeczy, np. Stachurski, któremu maskotka rzuciła się do szyi, jego gitarzysta - Misiek Koterski :D czy pojawienie się Marka z Video na Łzach zamiast Adriana z tektury :twisted: i bardzo fajne było nasze 4x\m/ na "Oczach" i na "Sofcie". Szkoda, że w telewizji nie było tego widać.

Podziękowania:
- Daria-Maria - bieeedna, co oni Ci zrobili! <przytul> za to że byłas taka biedna wracając na dworzec, za chęć odkupienia rękawiczek, za przyjazd po cywilnemu i mimo to zorganizowanie imprezy, dolewanie mi, mimo że nie wolno, za przyprowadzenie części Video i w ogóle za towarzystwo, zdjęcia i rozmowy :*
- Nemo - za to, że dałeś się namówić, bez Was nie byłoby tak fajnie. Za namawianie na darmowy sos w pizzerii, za to że ffc powinno nosić glany i za wiele innych śmiesznych rzeczy :*
- Marta - za kolejne bardzo miłe spotkanie, robienie \m/ na koncercie, siedzenie przy toalecie i wystraszenie się pająka razem ze mną, za zdjęcia, za rozmowy i wszyystko :*
- Paweł - za zajebistą osiemnastkę, szybkie skonsumowanie muszelki, za użyczenie kolana do siedzenia, kiełbasę na ryju, dolewanie mi nielegalnych napojów do szklanki, za wodę w pociągu i szybkie zorganizowanie się przy wysiadaniu w Tczewie :D
- Ewcia - za opowiadanie o tym, co opowiadałaś Ani, za to że mogłam się napić Twojego piwa w Roosterze, którego pić mi nie wolno, za próbę opowiedzenia o wilku na poważnie, mimo że wszyscy się śmieli, za spiewanie Pawłowi sto lat przy kiblu i w ogóle za towarzystwo, kolejny koncert i imprezę :*
- Iga i Agnieszka (wcale nie Pani Agnieszka:D ) - chyba pierwszy raz podróżowałam z Wami pociągiem, dzięki za rozmowy, śmiech, wspólny fastfoodowy obiad w pociągu, ostrzeżenie przed panem który chciał spać na mnie, ananasa z pizzy i w ogóle za bardzo miłe towarzystwo :*
- Ninonka - za 40 groszy do Mirindy, bardzo bardzo miłe spotkanie po latach, ciągły uśmiech, rozmowy i towarzystwo :*
- PPJ z chłopakiem - za sympatyczne spotkanie, poznałam Cię od razu! Nie jak coniektórzy :P Za przyprowadzenie na miejsce, polecenie knajp w Bydgoszczy, szkoda że później nie udało się spotkać ;)
- Ania - za towarzystwo przez prawie całą noc, próbę nauczenia się wszystkich naszych imion, za to że z niczym Ci sie nie kojarzę, za opowieści o zakupach w Orsayu i wszystkim innym:)
- Maciek - za pokazanie oryginalnego tatuażu i rozebranie się przed nami w tym celu :P , za załatwienie nam stolika w środku i integrowanie się z nami podczas imprezy;)
- Adam - za spotkanie przy barze, przyjście do naszego stolika i towarzystwo przez jakieś czas :wink:
- Dyzio - za pomoc w załatwieniu bardzo fajnej imprezy :)
- Daniel z Video - za przyjście do nas i wspólne zdjęcia :wink:
- Emil z Video - za niedojście do nas :P
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2008, 17:36 przez Małgoś, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
_Paweł_
Członek FFC

Postautor: _Paweł_ » 01 wrz 2008, 16:28

Nemo pisze:Małgoś podarowała mu muszelkę ;>

małgoś pisze:za użyczenie kolana do siedzenia, kiełbasę na ryju

No nooo;>
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 01 wrz 2008, 17:22

No już daj spokój z tą Marią. Ten,który to lansował nie daje mi spokoju z tą ksywą :twisted: .
I w ogóle cicho:D.Na następny koncert jadę autem:D.

Wróć do „Koncerty”