Wschowa.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
nula

Wschowa.

Postautor: nula » 29 cze 2003, 19:48

koncert był super, :D poprostu brak mi słów aby to opisać, do dziś mnie gardło boli od śpiewania razem ze wszystkimi, pozdrawiam cały zespół, nie ma lepszych od was nara.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 cze 2003, 20:29

Ktoś możeby się pokusił o dłuższą relację?
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 29 cze 2003, 21:25

Własnie, o dłuższą relacje prosimy :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 30 cze 2003, 2:40

chociaż łezki zaczęły grać trochę później niż było planowane to i tak nic się nie stało atmosfera w moim odbiorze była super. zagrali swoje największe przeboje, aż dwa razy "oczy szeroko .." ,pomimo, że rynek do dużych nienalezy to ludzie stali nawet na plantach i bocznych uliczkach :) ,
pozdrowienia dla dawida o ktorym ania zapomniała i dla ani dzięki że się porawiłaś w wymowie nazwy miasta :D , i oczywiście dla reszty zespołu
Awatar użytkownika
meggie

...

Postautor: meggie » 01 lip 2003, 0:46

no fajnie bylo tylko,ze nie moglam sie dopchac do przodu i stalam z tylu i nic nie widzialam. bylam tak zla,ze szok..bo specjalnie przejechalam 78 km zeby zpbaczyc lezki a tu nico nie widzialam prawie..zabraklo mi jednej pios. z nowej plyty-czasami ot tak
I love "łzy"!!
Awatar użytkownika
Kris333

Postautor: Kris333 » 02 lip 2003, 20:07

Koncert we Wschowie ... Najważniejsze wytdarzenie kulturalne od dluzszego czasu. Zespół w rewelacyjnej formie, widownia super! Wszystko działo się na Rynku pod zabytkowym ratuszem. Ludzi kilka tysięcy, choralny śpiew, doskonała zabawa. Największe wrażenie na mnie wywarły Zdjęcia z wakacji. Tuż po koncercie -czytajcie po trzech bisach - wspaniały pokaz sztucznych ogni! No i do dzis nie kupi sie płyty Łez we Wschowie - sprzedawcy nie nadążają dowozić z hurtowni...
Pozdro dla fanów Łez
Kris

Wróć do „Koncerty”