KLODKA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 lip 2003, 20:47

mondrala pisze:LUDZIE OBUDZCIE SIE :!: :!: TO FORUM MA ZYC..A NIE PRZYPOMINAC LAURKI...SWIATECZNEJ...NIJAKIEJ....MA TETNIC ZYCIEM...A WY CHCECIE ZAMORDYZMU...

kiedyś żyliśmy bez bałaganu większego... choć "wpadki" sie zdarzały i nie było żadnej "laurki" ;-) i życie tu było też ... :lol:
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 lip 2003, 20:52

mloda.jg pisze:
mondrala pisze:LUDZIE OBUDZCIE SIE :!: :!: TO FORUM MA ZYC..A NIE PRZYPOMINAC LAURKI...SWIATECZNEJ...NIJAKIEJ....MA TETNIC ZYCIEM...A WY CHCECIE ZAMORDYZMU...

kiedyś żyliśmy bez bałaganu większego... choć "wpadki" sie zdarzały i nie było żadnej "laurki" ;-) i życie tu było też ... :lol:

Powiem to tak... mnie osobiście o wiele lepiej czytało i wpisywało sie na forum dawniej... Dziś nadal dużo czytam, ale jakoś pisać mi sie nie chce... Są tematy na które wogóle nie che mi sie wypowiadać...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 06 lip 2003, 21:19

mondrala pisze:byli juz kiedys ludzie,ktorzy wszystko chcieli opanowac..zeby bylo pieknie i dobrze....taki leninek,hitlerek,stalinek..jeszcze fidelek na kubie siedzi..i mysli ze mozna opanowac...LUDZIE OBUDZCIE SIE :!: :!: TO FORUM MA ZYC..A NIE PRZYPOMINAC LAURKI...SWIATECZNEJ...NIJAKIEJ....MA TETNIC ZYCIEM...A WY CHCECIE ZAMORDYZMU...

Mylisz pojęcia Mondralo.
Jestem chyba pierwszy, który na cenzurę zwracał uwagę, już jakiś czas temu.
Ale tu Sylwia ma rację.
Ty nie masz racji Mondralo. Gdybyś miała rację - Twoich słow by tutaj nie było. Od dawna jest możliwość kasowania Twoich słów, a jednak nikt tego nie robi, chociaż niektóre należałoby moim zdaniem kasować.
I to wcale nie te "niezgodne z linią", tylko te, w których się powtarzasz do znudzenia....a jest ich niestety coraz więcej....tak jakby się coś wyczerpało...
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 06 lip 2003, 22:21

Syriel pisze:Powiem to tak... mnie osobiście o wiele lepiej czytało i wpisywało sie na forum dawniej... Dziś nadal dużo czytam, ale jakoś pisać mi sie nie chce... Są tematy na które wogóle nie che mi sie wypowiadać...

wlansie mam tak samo...kiedys jakos tak latwiej mi sie pisalo...a tearz latwiej mi sie czyta...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 07 lip 2003, 0:12

sliwka pisze:
Syriel pisze:Powiem to tak... mnie osobiście o wiele lepiej czytało i wpisywało sie na forum dawniej... Dziś nadal dużo czytam, ale jakoś pisać mi sie nie chce... Są tematy na które wogóle nie che mi sie wypowiadać...

wlansie mam tak samo...kiedys jakos tak latwiej mi sie pisalo...a tearz latwiej mi sie czyta...

mi również kiedys się łatwiej pisało.Tzn. przed sukcesem "Oczu".I łatwiej mi się nie czyta ,bo praktycznie nie ma co :?

Wróć do „Łzy”