Czy to Ania, czy nie Ania ?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 paź 2004, 15:36

Eeee...ja tam myślę, że jakby Anię jarało gadanie tutaj, to by żaden brak kompa nie przeszkodził ;)

Na szczęście nie wszyscy są uzależnieni od próżnego gadania w necie tak jak my :twisted:

Z Anią mozna nie raz pogadac po koncertach, albo i przed. I co się okazuje? Każdy ma standardowy "zestaw pytań", od których Ani musie się juz podnosić w żołądku (ale wymysliłem...hehe), ale żeby czymś zainteresować, wciągnąć w rozmowę....to mało kto potrafi...
Awatar użytkownika
Romy
Kontaktowanie:

Postautor: Romy » 02 paź 2004, 16:27

A ciekawe o czym tu gadac (o końcu świata, o głodzie na ziemi, o wojnach) skor otacza ją tłum ludzi którzy chcą sobie zrobić z Anią zdjęcie
"Szanuj mnie albo mnie zabij" Malcolm X
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 02 paź 2004, 17:36

zawsze znajdzie sie jakis temat :wink:

np..Przepowiedzenie nastepnego koncertu, ilość dzieci w przyszłosci :twisted:

Elly :twisted:
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 02 paź 2004, 19:49

Moze zrobimy zrzutkę dla Ani na kompa i neta :?: :>

Do co poniektórych (Łezka Wrocław :D ) chciałem zauważyć,że to co napisałem to była ironia sasasa :twisted:
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Łezka_Wrocław

Postautor: Łezka_Wrocław » 03 paź 2004, 11:48

ok niema sprawy poprostu nie tak cię zroumiałem w pierwszej chwili niezrozumiałem ze to ironia ROMY ale zawsze znajdzie sie jakis temato do rozmowy zawsze jestes spoko super gosć ROMY
Łezki Rulez!!!!!
TOBIASZ RRUULLEEZ!!!!!!
I LOVE ŁZY!!!!!!!
Awatar użytkownika
Romy
Kontaktowanie:

Postautor: Romy » 03 paź 2004, 12:56

Łezka_Wrocław pisze:ROMY ale zawsze znajdzie sie jakis temato do rozmowy zawsze jestes spoko super gosć ROMY

Dzięki :D
Po pierwsze to jestem spoko gościówa :D (płeć żeńska) ale wybaczam małe nieporozumienie :D
Po drugie to chyba jak bym sie znalazła w Anią w jednym pomieszczeniu to bym nie umiała powiedzieć ani jednego słowa :!: Poprosty bym sie wstydziła :oops:
"Szanuj mnie albo mnie zabij" Malcolm X
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 03 paź 2004, 13:05

Romy pisze:Po drugie to chyba jak bym sie znalazła w Anią w jednym pomieszczeniu to bym nie umiała powiedzieć ani jednego słowa :!: Poprosty bym sie wstydziła :oops:

można się przyzwyczaić :wink:
Awatar użytkownika
Łezka_Wrocław

Postautor: Łezka_Wrocław » 03 paź 2004, 14:28

napewno dasz RADĘ ROMY !! Musisz uwieżyć w siebie napoczatku to trudne ale potem już idzie coraz lepiej bedzię dasz rade pogadac z ANIĄ eszcze nieraz :lol: :lol:
Łezki Rulez!!!!!
TOBIASZ RRUULLEEZ!!!!!!
I LOVE ŁZY!!!!!!!
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 20 gru 2004, 15:03

Nie mogłam znaleźć tematu "chat na www.lzy.pl"... Dzisiaj zdarzyło sie cos dziwnego... najpierw na chacie pojawił sie jakis "informatorzespołuŁzy" i gadał ze zaraz przyjdzie na chat ANia... a potem pojawila sie osoba o nicku AniaWyszkoni... Wg mnie osoba ta nic z Ania wspólnego nie miała... Zresztą udzielała błędne odp na pytania sprawdzające.. Ale kilka osób sie dało nabrać wiec radze uważac i ludzie... mniej naiwności...
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
MeDuZa
Kontaktowanie:

Postautor: MeDuZa » 20 gru 2004, 15:33

Pewnie Polonia się znowu bawi ;P
Obrazek
Obrazek
don't copy
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 20 gru 2004, 18:04

Medi jaka polonia??
Obrazek
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 21 gru 2004, 19:04

Konrado pisze:Medi jaka polonia??

Ciesz się, że nie wiesz :roll:
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 25 sty 2005, 9:57

wiecie co na pewno ktos sobie jaj robi bo jak keidys bylam na czacie to jakas dziewczyna weszla tym nickiem ale ja i nietylko ja niezabardzo wiedzylysmy bo ona sie bardzo dziwie odzywala jednym slowem jak nie ania wiec ja jestesm przekonanan w 80%ze to nie ania no ale .... jezeli ktos sie pod nia podzszywa to potem ma pecha z niektourych osob strony bo neda ja wyzywac i dobrze jej zrobia... ja osobiscie nie weszlabym pod takim nickiem bo ieodwarzylabym sie i nie mialabym sumienia podszywac sie pod tak znakomita postac jaka jest Ania .W... :!:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sty 2005, 16:54

Po pierwsze. Skąd pewność że to dziewczyna,a nie chłopak, wtedy weszła pod nickiem Ani.. w koncu tego nie mozna ustalic.
Po drugie. Skąd wiesz czy Ania dużo pisze i co pisze kiedy jest na czacie.. dość dawno jej nie było, oj bardzo dawno..
Po trzecie. Chyba nie myślisz ze ta osoba, która sie pod nią podszywała potem sie do tego przyzna, żeby narazić sie na m.in wyzywanie :roll:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Syberyt
Członek FFC

Postautor: Syberyt » 25 sty 2005, 17:03

Przez to udawanie potem niektórzy nie wiedzą czy uwierzyć jak przychodzi ktoś prawdziwy :lol:. Tak jak wczoraj, wszedł Arek, a ktośtam pisze :A to był prawdziwy Arek?". A w ogóle, to nie rozumiem po co ludzie się podszywają... Pewnie wiele osób chciałoby być Anią, ale żeby wchodzić na czata pod jej nazwiskiem :? .To lekka przesada, tym bardziej, że gdy jest ta podrabiana osoba to wszyscy i tak piszą, że nie wierzą... Więc jaki jest sens podszywania się? :roll: :wink: Pozdro dla ludzi, których znam z czata 8)

Wróć do „Łzy”