Czy to Ania, czy nie Ania ?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 13 sty 2004, 18:30

To nie ma sensu siem tak podszywac szczegolnie za Anie.....
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 13 sty 2004, 19:19

co to wogóle za tupet trzeba miec zeby sie pod nią podszywac;.....
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 15 sty 2004, 20:46

Jak zastanawiałem się dlaczego ktoś się podszywa i doszedłem do wniosku, że może jak wchodzi na czat pod swoim nickiem nikt go nie zauważa, nikt nie gada, a jak podszyje się pod kogoś z zespołu to wszscy zadają pytania, rozmawiają jest w centrum uwagi.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 16 sty 2004, 19:03

No tak ale taka osoba może robić komuś przykrość...No bo jeśli ktoś sie nie kapnie że nie gada z oryginałem( :wink: ) tylko z "podszywką"(hehe nowe nazewnictwo :wink: ) to jak sie dowie,że dał sie wrobic i jednak nie gadał z tym z kim chciał, to może byc mu smutno...

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 24 sty 2004, 17:02

Jędrek pisze:Jak zastanawiałem się dlaczego ktoś się podszywa i doszedłem do wniosku, że może jak wchodzi na czat pod swoim nickiem nikt go nie zauważa, nikt nie gada, a jak podszyje się pod kogoś z zespołu to wszscy zadają pytania, rozmawiają jest w centrum uwagi.

Zgadzam się z tobą całkowicie Jędrek :) Bo niby po co innego ktoś miał by się podszywać pod kogoś z zespołu?! :twisted:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 24 sty 2004, 18:08

wesoła przez Łzy pisze:
Jędrek pisze:Jak zastanawiałem się dlaczego ktoś się podszywa i doszedłem do wniosku, że może jak wchodzi na czat pod swoim nickiem nikt go nie zauważa, nikt nie gada, a jak podszyje się pod kogoś z zespołu to wszscy zadają pytania, rozmawiają jest w centrum uwagi.

Zgadzam się z tobą całkowicie Jędrek :) Bo niby po co innego ktoś miał by się podszywać pod kogoś z zespołu?! :twisted:

moze i masz racje...ale jest jeszce jeden powód...niektórzy bardzo bardzo kochają swoich idoli, i chca sie do nich upodobnic...własnie dlatego podszywają sie pod nich..po prostu chca byc tacy jak osoby z zespołu..choc im sie nie udaje :twisted: :P
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 25 sty 2004, 16:06

Hmm, kiedys gadałm z Anka na gg i wchodząc na chata podała mi swój nick, abym wiedziała, że na 100% ona. Już dawno miała problemy z wcześniejszym nickiem i musiała go trochę "zmienić", najprawdopodobniej na "Anna-LZY" ale nie jestem na bank pewna. :P sylwia;-)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 sty 2004, 16:26

Gadałaś z Anką na GG :roll: :?: Oj chyba jednak nie...już wchodziły podróby o nicku Anna-Lzy...więc chyba ktoś Cię nabrał...
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 25 sty 2004, 18:33

Sylwia;-) pisze:Hmm, kiedys gadałm z Anka na gg i wchodząc na chata podała mi swój nick, abym wiedziała, że na 100% ona. Już dawno miała problemy z wcześniejszym nickiem i musiała go trochę "zmienić", najprawdopodobniej na "Anna-LZY" ale nie jestem na bank pewna. :P sylwia;-)

Ale przecierz Ania napisała w tym temacie, że wchodzi tylko pod nickiem Ania-Lzy. A tak w ogóle to ona ma gg?!
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 25 sty 2004, 18:42

Kasia ma racje, musiał ktos sie podszyć...miałam podobna sytuacje...pewna osoba zalogowana na chacie jako Ania-Lzy powiedziała ze ma gg...podała numer...sprawdziłam..w katalogu było podane ze to jest Ania-Lzy itd..wiedziałam , ze ktos robi sobie jajapotem okazało sie ze to był chłopak , który podszył sie za Anie, a na dodatek udzielał sie na forum :roll:
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 25 sty 2004, 18:50

Według mnie to chamskie jest takie podszywanie sie pod kogoś z zespołu. Ktoś gadający np. z taką Anna-LZY cieszy się , że Ania wreszcie weszła na chata i może z nią poroznawiać, a jak okazuje się, że to nie była ona to mu głupio. Tak mi się przynajmniej wydaje :)
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 25 sty 2004, 22:39

Cień Anioła pisze:Gadałaś z Anką na GG :roll: :?: Oj chyba jednak nie...już wchodziły podróby o nicku Anna-Lzy...więc chyba ktoś Cię nabrał...

No nikt nie mnie nie nabrał, bo mam (powiedzmy) "dowody" (nie wiem jak inaczej nazwać). sywlai;-)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 sty 2004, 23:02

Ania-LZY
Zespół Łzy

Wysłany: Sro Lip 09, 2003 22:48 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

pojawiam się rzadko ale kiedy to robię to jako Ania-LZY. Nie wierzcie więc komuś kto pisze jako Anna. pozdrawiam

A jak to wytłumaczysz :roll: :?: I ciekawa jestem jakie dowody :roll: :wink:
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 26 sty 2004, 0:16

Ej widze, żę się tutaj szykuje jakaś sprawa z dowodami :) To ja moge być sędzią/om (nie wiem jak sie pisze :D ) , a jak nie to prokuratorem... też nie, to może chociaż salowym.... :?: :D :D :D
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 26 sty 2004, 15:08

Ja się chętnie pobawie w detektywa. To takie imponujące. Ożenie się z tym detektywem z telewizji na TVN. Jak mu tam szło Rutkowski. :? :D :twisted:
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."

Wróć do „Łzy”