Sopot.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 16 lip 2003, 12:43

Qbiak pisze: a reszta np Myslovitz, Wilki itd - nieciekawie.

A według mnie wypadli dobrze...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 16 lip 2003, 16:09

MARTYNKA pisze:
Qbiak pisze: a reszta np Myslovitz, Wilki itd - nieciekawie.

A według mnie wypadli dobrze...

hmm twoje zdanie - ale bylem kilka miesiecy temu na koncercie Myslovitz - i musze powiedziec ze w Sopocie jakos mi sie nie podobalo - wszystko to jakies takie "na odpieprz" robione, niezbyt sie starali. A moze sie starali tylko to wina naglosnienia i organizacji... - sam nie wiem. Jesli chodzi o Myslovitz to tez ich bardzo lubie - ale jakos mnie nie zachwycili w tv
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 16 lip 2003, 16:47

Qbiak zgadzam się z Tobą całkowicie.
Pamiętam , jak była Eurovizja i śpiewały Tatu to każdy je wygwizdał :P :P .Taki fałsz że SZoK. :twisted: :!: Więc widaż, że na każdym konecrie który grają śpewają z playbacku.No ale nie porównujmy Łezek do Tatu. :wink: Łezki przy nich to Królowie a One to poddane. :evil: Na dodatek jeszcze Łezkom służą, bo po każdym ich występie przynoszą ręczniki by zespół mógł sie wytrzeć z potu :wink: :wink:
Uważam , że co już było to się nie odkręci.Trzeba Łezkom wybaczyć to co zrobiły i wszystko będzie oki :wink:
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 16 lip 2003, 16:55

kasieńka pisze:Trzeba Łezkom wybaczyć to co zrobiły i wszystko będzie oki :wink:

Wybaczyc? Co wybaczyc - przeciez nikt sie nie gniewa na Łzy :)) A niech tylko sprobuje :evil: Wszyscy przeciez to rozumiemy :))) A Tatu to inna sprawa. Eurowizja hmm - uwazam ze to Łezki miały tam grać a nie Iś Draj ale co zrobic...:( Może to i dobrze - dobrze, że Łezkom nie odbija - bo co z tego ze eurowizja?? Przeciez Ich3 to dno totalne... Komercja i tyle...
Martynka

Postautor: Martynka » 16 lip 2003, 17:29

Znaczy sie jeśli chodzi o normalny koncert Myslovitz to oczywiście 100% lepiej.... Wiem, bo byłam i było po prostu zajebiście :) Ale nie uważam,że w Sopocie wypadli źle... Całkiem fajnie :lol: I Rojek był jakiś taki.. no.. zywy :lol: A to sie rzadko zdarza ;)
P.S. Tatu to zupełnie co innego... Nie można Ich porównywać do Łez, Myslovitz.... A swoją drogą to One z dobrym nagłośnieniem, czy złym i tak nie potrafią spiewać :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Martynka

Postautor: Martynka » 16 lip 2003, 17:31

Qbiak pisze: Przeciez Ich3 to dno totalne... Komercja i tyle...
Może to tylko moje odczucie, ale uważam, że troszeczke przesadzasz... :roll:
A tak po za tym temat Eurowizji był już przerabiany... I jak już mówiłam... Łzy sie tam nie nadają....
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 16 lip 2003, 17:52

Hmm nie sadze abym przesadzal :lol: Po prostu nie nawidze Ich3 i nic ani nikt nie zmieni mojego zdania. Uwazam ze sa komercyjni, wykreowani przez telewizje.. To zupelne przeciwienstwo Łez - które dochodziły do wszystkiego bardzo ciężką pracą! Jednak wcale nie uważam, że dobrze by było, żeby Łzy byly rownie popularne jak Ich3 - bo to bezsens - staly by sie komercyjne i beznadziejne - a i tak uwazam ze sa wielcy :)) Wiesz Łezkom nie uderzyla woda sodowa do glowy i moim zdaniem nigdy nie strzeli - bo Łezki są NORMALNE :D A co do mojego zdania na temat Ich3 - nie kazdy musi sie ze mna zgadzac i jesli ktos mysli inaczej to nie mam nic przeciwko i szanuje jego zdanie :) Ale swojego zdania nie zmienie :lol:
Martynka

Postautor: Martynka » 16 lip 2003, 18:09

Wiesz... Z tego co wiem, to I3 też dochodziło swoimi własnymi siłami a potem Ich 'ktoś' 'wypchnął' jak to właśnie się teraz dzieje z Łzami... :roll:
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 16 lip 2003, 18:13

MARTYNKA pisze:Wiesz... Z tego co wiem, to I3 też dochodziło swoimi własnymi siłami a potem Ich 'ktoś' 'wypchnął' jak to właśnie się teraz dzieje z Łzami... :roll:

Hmm moze i tak sie dzieje ze Lzami ale Łezkom nie odbija - i nie sadze zeby kiedys odbilo - i to Łezki beda moim zdaniem decydowaly o swojej muzyce w dalszym Ciagu - a nie beda mieli narzucone... Bo co jak co ale granie dla mas czy to ma sens?? Przeciez teraz muzyka jest super, teksty jeszcze lepsze i wszystko jest ok.. czy Łzy sa komercyjne - moim zdaniem nie. Chociaz boje sie troszke tego menedzera :( Ale zawsze jest przeciez Karina :) Nio i Łezki tez maja glowy na wlasciwym miejscu - a przeciez tak zawsze dbaja o swoich fanow, ze watpie zeby im tak nagle odbiło :P
Martynka

Postautor: Martynka » 16 lip 2003, 18:36

apropo grania do mas... W Pietrowicach, jak robiłam 'wywiad' (;)) z Maćkiem Durczakiem to Syriel zadała Mu pytanie, czy według niego Łzy grają dla publiczności masowej, czy rockowej... I Maciek odpowiedział, że On chce doprowadzić do tego,żeby grali dla masowej... Więc sam widzisz... Co do menagerów.... To mam jakieś dziwne wrażenie,że teraz więcej do gadania ma Maciek.. :roll: A rola Karinki jakby sie 'zmniejsza' :roll: Ale może to tylko moje wrażenie...
P.S. I3 też na początku nie odbijało :lol:
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 16 lip 2003, 18:57

hmm tak powiedzial?? No coz.. przykre :(( On chce zrobic z Łezkami to samo co z Ich3:(( Bo on zauwazyl ze Łezki nie sa takim przecietnym zespolem i w tym wypadku chyba latwiej nawet moglby ich wyniesc na wyzyny (wiadomo ze Łezki sa lepsze :P ) On po prostu chce z nich "doić" pieniadze ile wlezie - hmm menedzer?? Nieeeeeeeee!!! To Karina powinna byc menedzerem tylko i wylacznie. Jest z Łezkami od dawna i moim zdaniem ona zna sie na tym lepiej :P Bo wiadomo - Karina jest czlowiekiem i zarabia takze na tym pieniadze - ale wedlug mnie Karina nigdy nie traktowala, nie traktuje i nie bedzie traktowac Łez jak kure znoszaca zlote jaja. Hmm zobaczymy czas pokaze - zycze Łezkom zeby pozostali soba, zeby to oni mieli wlasnie decydujacy glos we wszystkich sprawach i zeby im nigdy nie odbilo - ale sadze ze to akurat im nie grozi :))
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 05 sie 2003, 18:43

Hej, >Dave< a ja się przyznam, że Łezki nasze kofffffane grały z playbacku i nie było koniec z nimi, a co najgorsze koncetr był skrócony o parę minutek.... ale to tylko dlatego, że Adam dzień wczesniej (były urodzinki Arka :P ) zachorował. Jak tylko wróciłam po koncercie udało mi sie pogadać z Adamem i wytłumaczył, że skrót był tylko dlatego, że nie miał go kto godnie zastapić :twisted: (ale skromność, nie??), no i bardzo grzecznie przeprosił i twierdził, że było mu przykro (mam nadzieję, że szczerze). Potem dowiedziałam się z jakiś źródeł (niepamiętam jakich), że Łezkom było trudno podjąć decyzję: czy mają śpiewać z taśmy, czy odwołać koncert, Ania z chłopakami stwierdziła, że nie chce nas zawieść i grali tak jak grali. I BYŁO ZAJEBIŚCIE!!!!!!!!!!!!!!! :D pozro sylwia;-)
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 23 lut 2007, 20:20

20 kwietnia Łzy zagrają w Vivie w Sopocie. Impreza biletowana.
W końcu jakiś koncert w Trójmieście :D
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"
Awatar użytkownika
...Nagha...
Kontaktowanie:

Postautor: ...Nagha... » 24 lut 2007, 8:27

Wiadomo jaka cena biletów?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
_Agnieszka_
Członek FFC

Postautor: _Agnieszka_ » 24 lut 2007, 9:27

Bilet na wszystkie koncerty odbywające się w Vivie kosztuje zawsze 25 zł. Myślę, że w tym przypadku będzie tak samo ;)
"Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności"

Wróć do „Koncerty”