Szczecin.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 01 sty 2007, 18:34

Ja dotarłam o 15 do domu.

I jeszcze poki co nie zadrzyłam pojsc spać :P A jest prawie 19 :D

Póki co dziekuję wszystkim za sylwestra :D :*
I zdjecia od wszystkich poprosze na : martyna_siaznik@poczta.fm Dzięks :D
Ostatnio zmieniony 01 sty 2007, 19:02 przez tynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 01 sty 2007, 19:02

Ja byłem w domu o 12.25 ;]

dziękuje za wspólnie spędzony czas ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
aparatka

Postautor: aparatka » 01 sty 2007, 19:45

napiszcie jak było :D :D
bo zapewnie fajnie :twisted:
łeee zaluje ze nie moglam...
WYSTARCZY CHCIEĆ...
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 01 sty 2007, 19:53

To może napiszę jakąś relację tradycyjnie :twisted:
Wyszedłem z domu około 15, kupiłem burżuazyjne wino za 12 zł i szampana, spotkałem się z Martą;* i pojechaliśmy na dworzec. Tam czekali na nas: Miśka, Daria, Małgoś, Sabina, Sylwiiaa, Konrado i Gregorikos :wink: Udaliśmy się na peron, gdzie przyjechali: Elly, Qba, Tynka i jej koleżanka :wink: Zebrałem pieniążki na składkę i podzieliśmy się na dwie grupy. Miśka, Qba, Tynka, koleżanka Tynki, Daria i Małgoś poszli do Miśki, natomiast ja, Marta;*, Elly, Sabina, Sylwiiaa, Konrado i Gregorikos po zakupy :twisted: W sklepie spędziliśmy trochę czasu, kombinowaliśmy ile piw i win kupić, co do jedzenia itd. :twisted: Pan ekspedient nie był też przychylnie do nas nastawiony, namieszał nam i jeszcze chciał ode mnie dowód, który dokładnie sprawdził \m/ :twisted: Kupiliśmy 25 piw, 4 wina i jakieś chipsy, paluszki itd. :twisted: Torby były ciężkie, ale daliśmy radę :twisted: Tramwajem i autobusem w końcu dotarliśmy na Błonia. Tam dołączyli do nas Madzior i Em :wink: Madzia miała 2 szampany :twisted: Potem po 18 przyszła druga część ekipy, która wcześniej była u Miśki :twisted: Byliśmy już prawie w komplecie :twisted: Aga z Małgoś poszły załatwić sprawy z Kasią, a my wszyscy do parku, do lasu we wiadomym celu :twisted: Aha, oczywiście Qbiak z Tynką także mieli 3 wina :twisted: W lesie narodził się problem ubikacji :twisted: Po bezowocnym poszukiwaniu latarki, której nie znalazłem, bo nie miałem latarki, żeby zaświecić i poszukać < :twisted: > Qbiak udał się z Madzią i Elly w poszukiwaniu przyzwoitego kibla :twisted: Nie było ich bardzo długo, aż musielismy po nich dzwonić, a oni akurat uprawiali sex ;> Więc olaliśmy ich < :twisted: > i wypiliśmy pierwsze burżuazyjne wino :twisted: W końcu wrócili Qba, Madzia i Elly oraz najpierw dołączyła do nas Aga z Małgoś, a potem Marek z Gosią :wink: Aga miała złą wiadomość - przez TV nie możemy wejść przed barierki :? Poza tym Aga miała jakieś nieprzyjemne przygody z butami, obcasami itd.;> Nie wnikałem w to, w każdym razie :twisted: Gdy byliśmy już wszyscy to zaczęła się FFC-owa integracja czyli: poszły kolejne wina - aż 5, ja tradycyjnie odśpiewałem swoje przeboje, czyli "Niepknanych", "Marię Magdalenę" oraz "Horoshimę" :twisted: Najebałem się także, więc od tej pory relacja może zawierać błędy :twisted: O godzinie 20 udaliśmy się pod scenę oraz zanieść alkohol do garderoby Łez. Kasia zaprowadziła mnie, Konrada i Miśkę tam i schowaliśmy nasze plecaki wypełnione alkoholem do szafy :twisted: Garderoba okazała się troszkę za mała, na poźniejszy najazd FFC :twisted: Pod sceną porobiliśmy sobie sesje zdjęciowe, odbywały się próby, m.in. Łez (Ania śpiewała np. "Całą sobą" i "Szczęścia smak" - jednak na właściwym koncercie tego zabrakło :? Gdy zajęliśmy sobie miejsca przy barierkach (mieliśmy ze sobą 7 szampanów) doszła do nas straszna wiadomość... - nie mieliśmy już ze sobą wina :shock: (2 są w szafie w garderobie). Więc błyskawiczna składka < :twisted: > i delegacja składająca się ze mnie, Qby, Marka i Gosi ruszyła na poszukiwania sklepu otwartego :twisted: W końcu go znaleźliśmy i zrobiliśmy w nim to co FFC potrafi najlepiej - siarę :twisted: Rozmawialiśmy z panią o tanich winach i plastikowych butelkach :twisted: W każdym razie MOC \m/ Wróciliśmy pod scenę... i kolejny problem... jak to wypić pod samą sceną :shock: A więc plan: osoby niepijące (tak, były takie :twisted: ) pilnują plecaków i zajmują nam miejsce, a reszta idzie szukać miejsca na spożycie dwóch win z owoców leśnych po 6,50 aż :!: :twisted: Wbiliśmy się gdzieś niedaleko miejsca koncertu, jedna ekipa już tam była :twisted: Stanęlismy w kółeczku i podawaliśmy sobie dwie butelki - dwa wina poszły w kilka minut :twisted: Pogadałem sobie z Qbiakiem o Łzach tam :twisted: A z Błoni docierało do nas "Szczęścia smak" z próby :wink: Wcześniej jeszcze (zapomniałem) Marta z kimś tam jeszcze ;> rozmawiała z Maćkiem :wink: Więc po wypiciu tych win byliśmy już gotowi na koncert Łez :twisted: Wróciliśmy, a tam najpierw zajebisty DJ, który puszczał muzykę z winampa, a przejścia miał takie profesjonalne, że szok :twisted: Potem facet, prowadzący imprezę, w kurtce, w jakich chodzą ludzie, zbierający śmieci \m/ no i na finał Kevin Aiston, który usłyszał od nas, a najgłośniej od Marty nie raz - spierdalaj itd. :twisted: Więc wiocha totalna :twisted: W tym czasie dołączyła też do nas Cieniu z chłopakiem. Aiston prowadził karaoke - zgłosił się Marek i odśpiewaliśmy razem z nim Agnieszkę :twisted: Wygrał książkę o Szczecinie \m/ W końcu zaczął się koncert - ku naszemu zadowoleniu i zadziwieniu od "Dla miłości" - tego normalnego :twisted: Grali pół godziny, nie pamiętam dokładnie co grali, w której części, więc zaraz wypiszę wszystko co zagrali w ogóle :wink: Po I części Łez wkroczył znowu Aiston, było odliczanie, życzenia, szampanów od ch*, dostaliśmy nawet takie zajebiste trąbki, z których Qbiak, musiał kuurwa coś wymyśleć - zwijał papierek od nich i rzucał na scenę, prawie Aiston dostał :twisted: Obok nas bawił się dziadek z kieliszkami zamiast okularów, i to jego dotyczył cytat dnia: "Prawie umarł, a jeszcze gra" mojego autorstwa :twisted: Po szampanie zaczęła się druga część koncertu, od "Wróciłam". Na JJJ znowu oczywiście Qbiak < :twisted: > wymyślił nowy tekst - "wiiinoo" oraz "jaaabol" :twisted: Oczywiście było "Nalewka już dawno wypita do dnieszka" , "Czasem nawet sobie przeklnę - kuurwa mać" oraz "Co się z tobą kurwo dzieje" :twisted: Zagrali: Narcyza, Opowiem wam jej historię, Agnieszkę, Anastazję, Dla miłości, Trochę wspomnień, Ankę, Wróciłam, Puste słowa, Gdybyś był, Do zakochania jeden krok i Imagine, a na bis Oczy oraz JJJ :wink: Więc ponad połowę normalnej playlisty :wink: Po koncercie poczekaliśmy chwilę, a potem udaliśmy się do garderoby zespołu na 28 minut :twisted: Tak poważnie, to byliśmy tam jakąś godzinę, spodziewaliśmy się, że potrwa to troche więcej :wink: Chłopaki byli z żonami :wink: Mieliśmy tyle alkoholu, że nie dało radę go wypić :wink: Pogadalem po krótkiej chwili z wszystkimi, gdy podpisywali mi zdjęcia, które zrobiły furorę i im się bardzo podobały :twisted: Szczególnie zdjęcie Ani :twisted: Zespół szybko musiał jechać, więc wciskałem im na drogę po piwie dla każdego, wypili też trochę wiśniowego wina :twisted: Maciek już odjeżdżał, ale ja zapukałem jeszcze w szybę, żeby dać piwo Ani i wzięła :twisted: Ogólnie byliśmy rozczarowani, że tak wyszło, bo nie mieliśmy żadnych perspektyw na dalszy ciąg nocy, a pociągi ludzie mieli dopiero rano :wink: No, ale cóż, następnym razem, będzie trzeba być bardziej ostrożnym w takich imprezach :wink: Po przygodzie <28-minutowej> w garderobie, połowa szczecińskiej ekipy się wykruszyła: Miśka, Cieniu ze znajomymi oraz Marek z Gosią :wink: My zaczęliśmy myśleć co robić itd. Błąkaliśmy się po placu, mieliśmy kilka koncepcji na resztę nocy, ale zasadniczą koncepcją był brak koncepcji :twisted: Po różnych przygodach trafiliśmy do Mac Kwaka < :twisted: > i tam spędziliśmy "zajebistego" sylwestra :twisted: przy rytmach w stylu Modern Talking, Eiffel 65, Aqua oraz Kombii \m/ (RMF FM - prezenterzy byli tak naj..., że nawet wiadomości nie było :twisted: ) Spędziliśmy tam kilka godzin i wbrew pozorom było bardzo fajnie :twisted: Na pewno humor nas nie opuszczał :wink: Pomagały nam w tym różne rzeczy, np. brak noża do cięcia kebaba \m/, kibel zamykany jak sejf \m/, wspomniane już radio \m/ i inne takie :twisted: Stwierdziliśmy, że to był nasz wymarzony Sylwester - w Mack Kwaku \m/ :twisted: Mieliśmy np. sól \m/, tanie ciastka \m/ i dwa wina, których już nikt nie chciał pić :twisted: Aha :!: mieliśmy też małą gazowaną wodę, którą zaj... z garderoby :twisted: Czas nam jakoś tam zleciał - przynajmniej ciepło było :twisted: Po 5 poszliśmy na dworzec odprowadzić Qbiaka, Tynkę, koleżankę Tynki i Elly. W drodze opuścił nas Em :wink: Odprowadziliśmy ich i ja z Martą, Małgoś i Darią pojechaliśmy na godzinę do Marty, do domu :wink: Trochę marudziłem, ale mam nadzieję, że dziewczyny nadal mnie lubią :twisted: U Marty gadaliśmy o... Łzach i o... FFC :twisted: Potem pojechaliśmy po raz kolejny na dworzec - przyszła też Madzia - pożegnaliśmy Małgoś i Darię, no i wróciliśmy do domu w końcu :twisted: Byłem po 12 w domu i cały dzień praktycznie spałem :twisted:
No to tyle;> Długie to :twisted: Może ktoś przeczyta :twisted:
Podziękowania:
:arrow: Martuś;* - za to, że ze mną byłaś, dzielnie znosiłaś moje marudzenie i głupotę i w ogóle;******
:arrow: Miśka - za to, że załatwiłaś sprawy z Kasią, za wydrukowanie kartek i za kolejny koncert :twisted:
:arrow: Qbiak - za to, że z każdym spotkaniem jesteś bardziej *pier*, masz zajebiste poczucie humoru - gdyby nie Ty to na pewno nie byłoby tak wesoło :twisted:
:arrow: Daria - za kolejne spotkanie, różne rozmowy, dwa wina :twisted:
:arrow: Małgoś - też za kolejne spotkanie i rozmowy :twisted:
:arrow: Sabina, Sylwiiaa, Konrado, Gregorikos - za kolejny koncert i za towarzystwo :wink:
:arrow: Elly, Tynka - za kolejny koncert i dobry humor :twisted:
:arrow: Marek, Em, Madzia, Cieniu - kolejne szczecińskie < :twisted: > spotkanie, tym razem na Łzach :twisted:
:arrow: Gosia, koleżanka Tynki, chłopak Cienia - za poznanie :wink:
:arrow: zespół z ekipą całą - za koncert i spotkanie (przede wszystkim podziękowania dla Kasi :wink: )

Daria, Małgoś, Sabina, Elly, Tynka, Em, Madzia - czekam na zdjęcia;>
Ja moje dam chyba jutro :)

Tyle :twisted:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 sty 2007, 20:12

W tym czasie dołączyła też do nas Cieniu z chłopakiem.

Trochę w innym czasie :twisted: Faktycznie trochę Ci się pomieszało :wink: ALe to nic :P

Miło, że ktoś napisał relacje :D

Ja poki co dziekuje wszystkim za zabawe i moze uda mi sie cos kiedys napisac :P Ogolnie jak dla mnie bardzo pozytywnie bylo :wink:

A i spotkalam Miske jak wracalam o 14 (?) do domu :P
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 01 sty 2007, 20:25

Tak Cień było to około godziny 14 :D Nemo fajna relacja :*
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
gregorikos

Postautor: gregorikos » 01 sty 2007, 20:37

Relacji nie będę pisał. Po części nie chce mi się (z resztą Nemo sporo napisał), a po części szkoda mi tracić na to czas (w przypadku akurat tej relacji).
Podziękowania i podrowienia:
Sabina - za kolejny wyjazd, spędzony czas, rozmowy :)
Sylwiiaa - za spotkanie, marudzenie, nocne zwiedzanie Szczecina :)
Konrad - za spotkanie, wysłuchiwanie marudzeń, nocne zwiedzanie Szczecina, śmiech
Elly - za kolejne spotkanie na koncercie
Qbiak - za spotkanie
Tynka - za kolejne spotkanie
Nemo - za spotkanie, "przeboje", oprowadzanie po koncercie
Marta - za kolejne spotkanie
Em - za spotkanie, zdjęcia
Daria, Małgoś - za kolejne spotkanie na koncercie
Miśka, Marek - za spotkanie
Madzior, Cień Anioła - za poznanie
Zespół - za koncert w Sylwestra :)
Adam - za krótką rozmowę tuż przed odjazdem

W tym miejscu chciałbym jeszcze zacytować: "60 zł- bilet, 30 zł- alkohol, wkurwienie- za darmo" :twisted:
Obrazek
"kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd..."
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 01 sty 2007, 20:38

Ponieważ ja w przeciwieństwie do Damiana nie spałam,relacji nie napiszę,zresztą powyższa jest bardzo wyczerpująca.Nawet nie popieprzyłeś wiele Nemo;P

Ale...nie napisałeś,że Ania piła szampana z gwinta na scenie!:P
"Ania pije z gwinta,Ania pije z gwinta".To było jedno z zawołań wieczoru.
Zostaliśmy dość chaotycznie powspominani ze sceny :"FFC,nasze FFC,FFC które wszędzie z nami jeździ" :twisted: czy jakoś tak.
Reszta się zgadza.A pani w Mac Kwaku była bardzo przestraszona i bała się nas wyrzucić.Od braku noża ucierpiał mój organizm.Jadłam jakiś syf...hamburgera w bułce od kebaba.Blee.

Dziękuję:
:arrow: Zespołowi-za koncert,udostępnienie garderoby (przysłowiowe 28minut :twisted: ),rozmowy.
:arrow: Annie W.- za dedykację,próby zrobienia czegokolwiek na drutach,dyskusje o chorobie morskiej,starości... i zachęty do zorganizowania ogniska(tak,tak).
:arrow: Małgoś-za wspólną wyprawę do Szczecina,zdjęcia,kolejne spotkanie i sen w drodze powrotnej:*:*
:arrow: Martuś-za spotkanie wprawdzie dopiero drugie,ale jakże udane prawda?:>.Za zdjęcie z nogami,teatrzyki,szampany,"Jebać Aistona" i inne kulturalne dialogi.:*:*:*
:arrow: Miśce-za zorganizowanie tego wszystkiego,za obiad oczywiście(cudne gołąbki mamy(pozdrawiamy)),za latanie po schodach i za całą resztę:*:*
:arrow: Nemowi-za marudzenie :twisted: (jeszcze Cię lubię),picie,dokładną inwentaryzację kapitału rzeczowego Marty i za schizy w Mac Kwaku:*:*
:arrow: Qbiakowi-nawet nie wiesz,jakie mamy śliczne zdjęcie;P.Za spotkanie,otwieranie szamponów i wszelkie przejawy pojebania:*:*
:arrow: Sabina-za randez vous w toalecie,słonia,kolejne spotkanie:*:*
:arrow: Tynce-za spotkanie w realu;),planowane konsultacje,rozprawy pod klatką Agi i wspólną zabawę:*
:arrow: Elly-za kolejny wspólny koncert,jedzenie w Mac Kwaku:*:*
:arrow: Ewie,Sylwii,Gregorikosowi,Konradowi,Emowi,Madziorowi,Cieniowi,Markowi,Gosi-za spotkanie i wspólną zabawę w Nowy Rok:*

i moje szczególne podziękowania dla Kasi za łzy i sympatię,za to że byłaś z nami,że tak wiele dla nas zrobiłaś w tak krótkim czasie.
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 01 sty 2007, 20:44

Mak Kwak a nie Mac Kwak czy Mack KWak :twisted:

Nie możecie mylić nazwy wieczoru :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 01 sty 2007, 21:07

Grzegorz, to nie bylo tak
"60 zł- bilet, 30 zł- alkohol, wkurwienie- za darmo"

tylko "60 zł- bilet, 30 zł- alkohol, wkurwienie- bezcenne" ;]

Obrazek
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 01 sty 2007, 21:18

Nie chce mi się pisać relacji. Damian napisał ją dość szczegołowo i "klimatycznie" :twisted:
Podziękowania:
Martuś : Za kolejny koncert, zdjęcia, zarty :*
Damian : kolejny koncert, Twoje totalnie pozytywne pojebanie :*
Grzegorz : Za kolejny koncert, toast, żarty i zdjęcia ( uwielbiam Twoj śmiech (: ) :*
Martyna: Rozmowy, wspolne spiewanie, dyskusje podczas koncertu i "po", obgadywanie wszystkiego co sie rusza i koncert :* ( Nie zrobilismy sobie zdjecia ! )
Sabina : Rozmowy, zarty, pierwszy wypity alkohol (!) i koncert:*
Elly : Żarty, kombinowanie z aparatem i koncert :*
Kuba : Za Twoje świetne poczucie humoru, kolejny koncert i spotkanie (:
Dariia : Spotkanie po tak długim czasie, rozmowy i koncert :*
Konrad : Kolejny koncert :*
Sylwia : Koncert i całkoształ :*
Gosia : Koncert, rozmowy i w ogole :*
Aga : Za załatwienie wszystkiego, koncert, rozmowy i narzekanie :*
Magda : Oh, za wszystko ( jak ja Cie lubie :twisted: ) :*
Ewa : Za poznanie i wspolny koncert :*
Cieniu : Za spotkanie i koncert :*

Zdjecia maybe tomorrow (:
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 01 sty 2007, 21:23

Jeszcze było fajnie, jak Adi zapomniał co grają, a miał zaczynać - "Trochę wspomnień" i śmiesznie wyszło :twisted:
No i Ania rzeczywiście ze sceny dużo o nas mówiła :wink:

-

-

Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 01 sty 2007, 21:31

Ja też się skupię tylko na podziękowaniach, bo Nemo najważniejsze rzeczy opisał :)
Damianowi - ze burżuazyjne wino, za ciągłe de javu, Twoje poczucie humoru i w ogóle za wszyściutko :) :*****
Miśce - za zabawę na koncercie, za seksowny strój i po prostu za kolejny koncert :***
Darii - za wspólną zabawę na koncercie, teatrzyk, inteligentne rozmowy w parku, przed koncertem i po :mrgreen: , za śpiewanie utorów łez, i nie tylko, na koncercie, i w ogóle za wszystko :****
Qbie - za kolejne spotkanie, humor, którym z Damianem się uzupełniacie, przetrzymywanie wina i wszystko :***
Tynce - za kolejne spotkanie, picie wina i w ogóle za wszystko :) :***
Małgoś - za kolejne spotkanie, koncert, za zostawienie rękawiczek u mnie w domu < :mrgreen: >, za telefon do mamy z ważną informacją :twisted: :***
Elly - za kolejny koncert, za wyimaginowanie bycie złą dla Ciebie i za niespanie u mnie :P :***
Madziorowi, Cienowi, Emowi, Markowi - za kolejne spotkanie szczecińskiej ekipy :D :***
Sabinie, Gregorikosowi, Konradowi - za kolejne spotkanie i kolejny koncert :***
Sylwii i Gosi - za poznanie :**
Ewie - za wspólne wycieczki do toalety i za pierwsze, nie ostatnie, spotkanie :wink: :**

A także wszystkim obecnym za wspólne spiewanie na koncercie i noc w Mak Kwaku :mrgreen: :***

Zespołowi - za rozpoczęcie od DMW <serduszka>, za koncert, pomyłki, za czas w garderobie
Ani - za poznanie mojego zdjęcia, za robienia na drutach czyt. na długopisach, za rozmowe
Adrianowi, Dawidowi - za oglądanie zdjęć i śmianie się z nich
Arkowi - za autograf, zdjęcie i śmianie się z niewiadomo czego
Rafałowi i Adamowi - za krótką sesję zdjęciową, oglądanie zdjęć, rozmowę i rozmawianie z Ewcią
Maćkowi - za rozmowę przed koncertem
Kasi - za kręcenie mnie i Darii i za wszystko co dla Nas zrobiła

Kevinowi - za to że był :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ewci - za bycie z Nami sercem i telefonicznie :***
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 01 sty 2007, 21:50

Część koncertu była transmitowana na żywo w TVP3 Szczecin wczoraj i było nas widać dosyć dużo, ale ja niestety nie oglądałem, bo nikt mi nie nagrał, a w necie nie ma :?

-

-

Awatar użytkownika
ewcia_s
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ewcia_s » 01 sty 2007, 21:52

Ja dziękuję Martusi za prawie cały koncert :D :*** i za niespodziankę z życzeniami na nowy rok :P fajnie było porozmawiać sobie z Adamem:P
no i dziękuję też Adamowi za miłą rozmowe i pewnie faktycznie niedługo się zobaczymy ;) :**
i jeszcze dziękuję Nemowi za "Marie Magdalene" :twisted: i za telefon na "Imagine" jak dobrze pamietam ;) ;**
i miło było usłyszeć Was wszystkich jak krzyczeliście "Tak się bawi tak się bawi FFC" :twisted:
pozdrawiam!

ps. Nemo ciekawa relacja :wink:
Kochać kogoś tzn. widzieć cud niewidoczny dla innych...
---

Wróć do „Koncerty”