Top/Trendy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 07 lip 2003, 22:18

leniuszków.....takich jak ja. dzięki Marik
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 08 lip 2003, 13:18

Młoda masz racje, mi to troche wyjaśniło co nie co :wink: Teraz mam inne zdanie, mogłam wczesniej tam zajrzec ale mi sie nie chciało :wink:
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 08 lip 2003, 14:52

Widziałem występ Łez w Barze i rzeczywiście było tragicznie ale nie przesadzajmy, to było przede wszystkim w małym studiu a top/trendy to festiwal pod gołym niebem. A poza tym pozostali śpiewali na żywo tylko Łzy się przestraszyli choć lubie bardzo zespół i ich muzyke to potrafie spojrzeć na ten występ obiektywnie i stwierdzam że było fatalnie!!!!!!
Awatar użytkownika
ricki

Postautor: ricki » 08 lip 2003, 21:40

zgadzam sie absolutnie z przedmowca, w sopockiej operze lesniej juz nie jeden zespol wystepowal na zywo i generalnie bylo OK. A wiec drogie Lezki spojrzcie np. jak to robil Perfect, Myslovitz czy chociazby Raz, dwa, trzy, ktorzy pokazali ze mozna bez obaw spiewac live
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 lip 2003, 22:02

a co powiecie o Opolu w zeszłym roku?? :-)
nie narzekam ani nie popieram tego playbacku...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 08 lip 2003, 22:13

Ja po prostu nieznoszę palybacku.....i ja się osobiscie nie zgadzam z Adasiem.....że POLSAT głos zchrzanił...akurat mam to na video....i nie jest to może wymarzona wersja utworów live....ale jeśli mam być szczera to niewiele się różni od tego co Ania na scenie pokazuje teraz na koncertach...jeśli chodzi o vocal....a poza tem wolę nawet najbardziej kiepskie nagłośnienie niż najlepszy playback....

Dlatego nawet jeśli chodzi np. o ubiegłoroczne OPOLE.....to uważam że zawiniła trema zespołu .......a nie nagłośnienie......

Nie podoba mi się że ŁZY boją się występów na żywo....jeśli chodzi o takie imrezy....jeśli mam słuchać wykoania z płyty......i tylko patrzeć na ładną oprawę i "zachwycać" się ciuszkami ANI.....to nic nie tracę nieogądając tego....natomiast cierpię potwornie gdy tracę koncert choćby najgorszej jakości.....grany z uczuciem.....emocjami........serce.......czyli jednym słowem NA ŻYWO :roll:
Sylwia
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 09 lip 2003, 10:58

Całkowicie zgodzę się z Sylwią i innymi przedmówcami.. Jeśli np. "raz, dwa, trzy" dali rady to łzy też by dali... Dla mnie to nie ulega wątpliwości... Nie wiem czemu, ale odniszę wrażenie, że zespół po ubiegłorocznym występie w Opolu i Barze troche się zniechęcił do grania na żywo w tego typu imprezach... Więcej wiary w siebie i w możliwości TV drodzy Panowie i Pani :)...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 09 lip 2003, 13:03

Ja mam juz dość playbecku.... programy typu Bar, czy Wiśniewski Show to normalka, że playbeck, ale gale, imprezy, festiwale to cos innego... warto zaprezentować sie na żywo, bo ludzie komentują potem głupie takie wystepy...
...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 09 lip 2003, 16:31

moon pisze:Ja mam juz dość playbecku.... programy typu Bar, czy Wiśniewski Show to normalka, że playbeck, ale gale, imprezy, festiwale to cos innego... warto zaprezentować sie na żywo, bo ludzie komentują potem głupie takie wystepy...

DOKŁADNIE. NA TAKICH IMPREZACH WAŻNIEJSI SĄ LUDZIE NAPRZECIW SCENY A NIE PRZED TELEWIZORAMI. DO TO ONI DALI KASE ABY POSŁUCHAĆ MUZYKI ZA ŻYWO. A JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO I BRZMIAŁO W TV TO ZALEŻY TYLKO OD REALIZATORÓW. JAK POPRZEKRĘCAJĄ GAŁAMI TO NAWET Z PLAYBACKU BĘDZIE DO BANI....
:!: NIGDY WIĘCEJ OSZUSTWA :!:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 09 lip 2003, 17:05

Dobra juz dobra .Nie krzyczmy tak na Łezki :cry: , bo przestana nam grac :cry: , albo będą nam robić na złość :twisted: i grać z playbacku :wink: :!: Wiedzą juz co o tym wszystkim myślimy i na pewno to zmienią :wink: Prawda :?: :?:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 10 lip 2003, 9:17

Nikt tutaj nie krzyczy na Łezki tylko wyraża ogólnie swoje zdanie o playbecku i to nie tylko jeśli chodzi o Łzy !!!!
...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 lip 2003, 9:49

moon pisze:Ja mam juz dość playbecku.... programy typu Bar [...] to normalka, że playbeck..

No właśnie występ Łez w Barze był na żywo.
Podobnie jak występ we Wrocławiu dla powodzian.
Oba były dzwiekowo skopane w relacji telewizyjnej.
A że dodatkowo w Barze Ania była jakby bez formy, to juz inny temat ;)
Ja tam nie uwazam, zeby playback był az taki zły w przypadku jednego czy paru utworów w telewizji. Fakt, ze powinien być zrobiony bez wpadek, co najmniej tak jak Oczy na tegorocznym festiwalu w Opolu :)
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 10 lip 2003, 10:02

CHodziło mi że w programach tego typu : Bar, czy Wiśniewski itp... to mozna zrozumieć, że playbeck, choć Łzy w Barze na żywo grały...
...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 10 lip 2003, 11:12

kasieńka pisze:Dobra juz dobra .Nie krzyczmy tak na Łezki :cry: , bo przestana nam grac :cry: , albo będą nam robić na złość :twisted: i grać z playbacku :wink: :!: Wiedzą juz co o tym wszystkim myślimy i na pewno to zmienią :wink: Prawda :?: :?:

Wydaje mi sie że każda uzasadniona krytyka powinna być przez zespół mile widziana... napewno milej niż nieuzasadnione słodzenia...

wracając do tematu to najgorsze jest jak naprzykład reklamując taki program mówi się "zobacz gwiazdy na żywo!", a później okazuje się, ze i tak grają z playbacku to co to za żywo... gdybym ja przyszła na ten cały Sopot to czułabym że wyrzuciłam kase w błoto... A człowiek, który siedzi przed telewizorem nic nie płaci za zobaczenie takiego występu (no nie liczac za prąd ;))...
Martynka

Postautor: Martynka » 10 lip 2003, 15:53

Jakby w tym Sopocie grali tylko jedną piosenke.... To może by to było jeszcze do zrozumienia... że trzeba sie popodłączać i w ogóle.... Ale skoro już grają te trzy utwory... To chyba mogli by zagrać na żywo... Tym bardziej,że wszyscy grali na zywo... I to strasznie głupio wyglądało :roll:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Łzy”