Cz bedzie niedługo jakiś nowy zlot w Szczecinie???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara*
Kontaktowanie:

Cz bedzie niedługo jakiś nowy zlot w Szczecinie???

Postautor: Dagmara* » 09 lip 2003, 19:49

Prosze!!! :( zorganizujcie jakiś zlot w szczecinie bo o ostatnim dowiedzialam siepo fakcie :cry: i zeby najlepiej byl okolo popoludnia bo mam niestety tylko 14 lat i nadopiekunczych rodziców... :roll:
Kto sie ze mną zgodzi że koncert byl SSSSSUUUUUUPPPPPPPPEEEEEERRRRRRR?!?!?!!?!?!?!!?!!?!!?!?!?!?!?!?!?! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Dagmara*
Ale przystojniak z Adama!!! :twisted: 8)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 lip 2003, 20:02

Hehe tylko ja sie juz nie pisze na organizowanie :) A na zlot zawsze mozna gdzies indziej pojechac.Jesli Ci rodzice samej nie pozwalaja to jedz z Nimi ;]
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 09 lip 2003, 20:04

nie caly tydzien temu byl zlot w Szczecinie wiec chyba raczej drugiego mozna sie spodziewac za jekies 2 lata...ale patrz na to pozytywnie...bedziesz juz starsza ;D
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 09 lip 2003, 20:08

nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie, ze jesli 14latce rodzice nie pozwalaja isc na calonocna impreze, to nie sa nadopiekunczy, tylko normalni :) ale moze ja sie myle :)

a na zlot raczej nie licz :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 lip 2003, 20:18

po prostu ja pisze:nie wiem dlaczego, ale wydaje mi sie, ze jesli 14latce rodzice nie pozwalaja isc na calonocna impreze, to nie sa nadopiekunczy, tylko normalni :) ale moze ja sie myle :)

Normalnie ja mam 16 lat i nie wiem jakim cudem pozwolili mi tam być do której chce.Z domku wyszłam o 16 a wróciłam o 6 rano :D
marigell

Postautor: marigell » 09 lip 2003, 20:34

To podziękuj rodzicą :D
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 lip 2003, 21:06

no ładnie... przecież Łzy nie mogą cały czas jeździć na zloty do Szczecina :D
napewno jeszcze nie raz będziesz miała okazję taką... bo Łzy to nie jest przecież gwiazda jednego sezonu...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 lip 2003, 21:19

mloda.jg pisze: przecież Łzy nie mogą cały czas jeździć na zloty do Szczecina :D

Hehe dlaczego nie moga?
sara pisze:To podziękuj rodzicą

Hehe napewno podziękuję rodzicom :)
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 09 lip 2003, 21:21

Zrobienie kolejnego zlotu w Szczecienie było by niesprawiedliwe, bo zespol ma fanów w całej Polsce. Dlatego nie sądze aby zlot w Szczecinie mogł sie odbyc w najblizszym czasie.
Ja proponuje zlot w okolicach Wrocławia, Jeleniej Góry i Wałbrzycha :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 lip 2003, 21:26

morelkaz pisze:Ja proponuje zlot w okolicach Wrocławia, Jeleniej Góry i Wałbrzycha :D

We Wrocławiu już był jeden duży pod koniec września chyba... i jeden mini zlot dokładnie tydzień po pamiętnym dniu kiedy skręciłam kostkę i dizęki czemu nie pojechałam na ten zlot czyli było to na początku czerwca chyba 4 czerwca... więc kolej na Jelenią Górę ale niektórzy mogą już pamiętać że był taki w planach... i nadal jest tylko teraz o koncert walczymy z naszym miastem ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 09 lip 2003, 22:04

Na zlot trzeba było przyjechać - było świetnie. Informacja na stronie przecież była. Następny chyba nieprędko , chyba że zespół skusi perspektywa darmowego obiadu - obietnica Pana Zdzicha - właściciela lokalu w którym się spotkaliśmy ( osobiście Ani obiecał, więc się nie wywinie) :D
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 09 lip 2003, 22:13

To co ja mam powiedziec :?: :cry: Chcem zorganizowac jakis zlot ale pewnie mi sie nie uda :cry: Nie wierze w siebie, Apo zatym czy Łezki by chciały do nas przyjechać...Były u nas na koncercie i Ania oraz Adam mówili że im sie podobało , ale zlot :!: :!: :cry: no niewiem :cry:
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 09 lip 2003, 22:21

Kasieńka - Cień Anioła zorganizowała bez kłopotu - ja tylko lokal załatwiłem. Nic strasznego - naprawdę. Łzy nie robią kłopotów w tym temacie. Numer do Kariny masz na każdej płycie - zadzwoń i się spytaj.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 09 lip 2003, 22:49

TAK!! ja jestem jak najbardziej za zlotem w Jeleniej Górze. narazie z Marikiem musimy wywalczyć koncert u władz miasta i bedzie spoko.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 10 lip 2003, 0:56

Zycze powodzenia w organizowaniu zlotu.Łz yto chyba bez większych problemów się zgodzą jeśli bedzie koncert w danym mieście.Najgorszy jest nawał ludzi na gg którzy sie po 10 razy pytaja o to samo :wink: Sylwia choć w małym stopniu wiem co przezywasz.

Wróć do „Łzy”