A może zlot fanów Łez na Dolnymśląku

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
noiser
Kontaktowanie:

A może zlot fanów Łez na Dolnymśląku

Postautor: noiser » 11 lip 2003, 21:21

Może by zrobić zlot w Legnicy co ?Bo do wrocka jest bliżej niż do Szczecina ewentualnie we wrocku zrobić zlot co wy na to?Prosze o odpowiedź
Uczę się ciebie na pamięć
Niecierpliwymi palcami
Rozpaczliwie na pamięć
Szeroko zamkniętymi oczami
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 lip 2003, 21:35

Zlot jak ktoś chce to niech cos skombinuje.Ja cialm zlot i mialm-jakie to proste hehe.Duzo z tym klopotu nie ma ,wiec zycze powodzenia :D
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 11 lip 2003, 21:39

Najpierw trzeba zalatwic koncert w takim miescie. jakbys czytal forum dokladniej to wiedzialbys ze myslimy nad zlotem w Jeleniej Górze. Ale jeżeli nie uda sie to można spróbować zorganizowac w Legnicy. Ja sama chcialabym zrobic cos takiego w Wałbrzychu. Już nawet wyslałam listy w kilka miejsc, ale póki co trzeba poczekać... a tam gdzie koncert zostanie zorganizowany zlot napewno jakos sie zrobi. Już my sie o to postaramy :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
jarek_bar
Kontaktowanie:

Co do zlotu i koncertu

Postautor: jarek_bar » 12 lip 2003, 9:58

Taki zlot i koncert z powodzeniem mozna zrobic w Swidnicy,wladze miasta napewno sie zgodza i zaplaca,bo Swidnica czesto imprezuje :-) ostatnio byly dwie imprezy w jednym dniu o tej samej porze :wink: taka ta Swidnica bogata i rozimprezowana.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 12 lip 2003, 13:13

ja jestem za tym żeby zrobić z lot w Jeleniej Gorze przy okazji tego koncertu ktory załatwimy z Mari :-)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 12 lip 2003, 15:22

jarku to moze moglbys sie dowiedziec czy daloby sie zrobic taki koncert w świdnicy.... jak sie uda to mozna tam zorganizowac zlot, paula wkoncu nie najwazniejsze jest aby robic cos takiego w jeleniej, a wystarczy ze bedzie gdzies niedaleko. tak mi sie wydaje... trzeba sie podowiadywac a propo tych koncertow, a wtedy chyba problemow ze zlotem nie bedzie...
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 13 lip 2003, 17:19

teraz z perspektywy czasu widze ze zrobilem blad robiac temat o zlocie w toruniu! pojawily sie juz 3 podobne! lol moja wina!

ale adam mi obiecal ze zlot w toruniu sie odbedzie! mam nadzieje ze na jesien!
bede tak dlugo gnebil az bedzie! sylwia powiedziala ze pomoze (mam nadzieje wielka), adam obiecal a ja wszystkim sie w toruniu zajme! a dorota imartynka jak przyjada to ja ich zniszcze nasza poporska gwara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hehehehe :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 13 lip 2003, 17:23

a dorota imartynka jak przyjada to ja ich zniszcze nasza poporska gwara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hehehehe

hehehe... ale nas się nie da zniszczyć niczym :twisted: :twisted:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 13 lip 2003, 17:38

zobaczymy jak przyjedziesz! ja wymysle teks agnieszki nie po slasku ale po ....polsku! hehehehe ogolnie fajnie wam to wyszlo! :D :!:
wielki benektorun jest pod wrazeniem!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 lip 2003, 19:44

Też mi się wydaje ten temat troszkę jeszcze niepotrzebny bo to takie gdybanie a trzeba zacząć cosrobić... bo same słowne zapraszanie na forum nic nie da... prawda Paulik ;-)
Koncert w Jeleniej Górze teraz sama będę musiała załatwić, bo Paulik wyjeżdża... ale pójde do tej pani dyrektor :D
Karina mówiła że dałoby sie na wrzesień zrobić koncert, ale musże się pospieszyć... dzisiaj w pociagu zastanwiałam isę (próbując nie spać bo jechałam jużsama :( ) ile osób by mogło być w Jeleniej na zlocie ale teraz widzę że dużo :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 lip 2003, 20:43

Mariku ja nie wyjeżdżam na wieki. w sierpniu wracam a wtedy przewrócimy ratusz a załatwimy ten koncert! jeśli chcesz to idź już teraz ale ja w sierpniu zaraz po powrocie zjawie sie u Ciebie i robimy kolejny nalot. ja siem nie poddam!
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 13 lip 2003, 20:50

o ile wiem, ten temat był juz poruszany :? chyba zanim sie zakłada nowe, trzeba prześliedzić forum... :roll:
Legnica to wiocha, niepotrzebny tutaj zlot! zresztą gdzie tu jest dobre miejsce do spotkania? :?
jestem, za zlotem w JG, tak jak tom juz kiedys było planowane :lol:
Paula, Młoda, czy popieracie moje zdanie? :lol: :lol:
jeszcze jestem ciekawa opini Ewci :lol:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 13 lip 2003, 20:54

Dolnyśląsk to dobry pomysł...może bym się na to pisała... na pewno bliżej niż do Torunia... choć z tego co pamiętam łezki już gościły na dolnymśląsku, we Wrocławiu...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 lip 2003, 21:03

no we Wrocku był ale w Jeleniej nie :-)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 lip 2003, 21:12

Temat już był kiedyś dawno ale nie wiem czy jeszcze istnieje czy przepadł już, lae wtedy właśnie to ja zaczyanłam jak z tym tematem... nie wiedziałam co i jak załatwić i na mówieniu się skończyło... :roll:
a teraz... dla mnie ważne żeby był chociaż koncert a jak uda nam sie zorganizować mini zlot to będę w siódmym niebie... tylko a Paulikiem muisałybyśmy pokombinować z noclegiem :D
...ale póki co sprawą priorytetową jest koncert...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Łzy”