Czy to jest fair ?

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 25 lip 2003, 18:43

no to super!!!!!
hehe :lol: może tych z Rybnika dałoby się namówić 8)
ja postaram się wybłagać rodziców o niepojście do szkoły :P dzień po Wrocławiu mogłam nie iść :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 25 lip 2003, 19:53

Alareel pisze:14 września mam jeszcze wakacje (studia 8) ), do Lublina jakiś pociąg chyba chodzi to jak mi tylko kasa pozwoli to będę z kilkoma osobami :)

Chodzi o Lubin :D Nie Lublin :D
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Gata

Postautor: Gata » 23 wrz 2003, 10:06

Byłam na jednym kocercie łez i to nie dawno, bo w Czeladzi. Ja mam 15 lat i starzy też najpierw nie pozwolili mi jechać, ale póżniej namówiłam ich żeby jechali ze mną. Zgodzili się i bardzo im się podobało. Obiecali mi, że już następnym razem będę mogła jechać sama.
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 23 wrz 2003, 13:01

Gratuluje :)) No no 15 latek i sama na koncert Łez :)) - ja tak dobrze nie mialem :cry: Chociaz jak wyciagnalem kiedys rodzicow - to tez duzo pomoglo chyba :D
Pozdrawiam i do zobaczenia na koncertach ;)
Awatar użytkownika
Lewis

Postautor: Lewis » 24 wrz 2003, 9:35

Asiu ! ja mam 19 lat i jak wyjezdzam to podobnie jak iwan (podobnie),mowie starsyzm ze jade na koncert i bede o XX:XX a co do tego ze ktos powiedzial :
jak rodzice poznaja FFC to cie beda puszczac.
Lepiej zeby niepoznali IWANA !! wtajemniczeni wiedza o co chodzi !! A tak wogole to mozesz kiedys tak zrobic jak kilka osob z forum czyli " mamo wychodze bede jutro" !!! pozdrowienia i niebierz tego tak do serca,bo serio moze sie zle skonczyc,ale sa dwie strony medalu !! Lewis 609690750 !!
Z powodu ze Iwan sie smieje z mojego opisu... to narazie bez opisu !!
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 26 wrz 2003, 23:15

tak, tylko np. jest sytuacja, że pociągiem ejdzie troche tych osób z FFC i ja mogłabym się zabrać z nimi, ale to nie argument dla rodziców... bo przecież nikomu nic sie nie stanie, tylko mi prawda :roll: ale ciesze się, żę Łzy nzawitały w miastach, do których mam blisko, wtedy namawiam tate żeby mnie zawiózł :lol: tylko, że ja kiedyś chciałąbym się wybrać gdzieś na śląsk... tam jest zazwyczaj jakiś fajny zlocik i dużo osób...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 wrz 2003, 0:15

Asia jeszcze wszystko da sie nadrobić. a jeśli chodzi o wyjazd pociągiem to u mnie jest to samo. bo mi sie coś stanie..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 wrz 2003, 8:42

U mie to samo....Nawet jezeli sobie gdzieś paczką pójdziemy i wrócimy nad ranem...to przed.......Kasia uważaj bo ci się cos stanie....tyle zboczeńców grasuje i morderców :? aż Mi się nie chce tego słuchac...a gdybym miała jechać na śląsk to i tak by Mnie nie puścili ...bo za daleko....coś by mi sie stalo...bym się zgubiła..... :? :? Ach Ci rodzicie :!: :wink:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 27 wrz 2003, 14:13

w którymś temacie już to mówiłam, ale powiem jeszcze raz ;)
to, żę się martwią ich nie usprawiedliwia. mówią, że kochają, ale gdyby kochali nie byliby egoistyczni. i tak w ogóle, 'zamykanie dzieci w klatce' i nie dopuszcanie do nich światła dziennego to nie jest wyjście z sytuacji :roll: i równie dobrze moze mi się coś stać w drodze do szkoły, albo i nawet we własnym domu.
i na zakończenie cytat z bloga Kasi-Cienia Aniola 'Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów mi jak mam żyć' ;)
dziękuje za uwage ;P
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 28 wrz 2003, 1:26

hehe...wiem jak to jest majac 15 lat blagac rodzicow o zgode na koncert bo ...sam mam 15 lat:P. Bylem juz na 4 koncertach i jednym ognisku sam. Ale niestety po ostatnim ognisku jakos zbyt przegioolem:( Co nie znaczy ze na koncerty nie moge jechac z bratem lub chociazby rodzicami. Ale wiecie...najlepiej jest samemu. A na swoim pierwszym koncercie Łez bylem majac 14 lat...tylko ojciec po mnie przyjechal i wogole nie znalem ffc wiec to nie bylo to:P Mam nadzieje ze na koncert do jastrzebia pojade z bratem ktory ma kupic do tego czasu maluszka:)
Awatar użytkownika
ŚLICZNA

Postautor: ŚLICZNA » 01 sty 2004, 17:58

ASIUNCIA BAAAAARDZO DOBRZE CIĘ ROZUMIEM. JESTEM W TWOIM WIEKU I TEŻ MNIE NIE PUSZCZAJĄ :cry: ALE GDYBY ŁZY PRZYJECHAŁY DO MOJEGO MIASTA KOSZALINA NAPEWNO MOGŁABYM NA NIEGI IŚĆ. JESTEM Z TOBĄ :!:
..... TERAZ JESTEM WOLNOŚCIĄ:)
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 01 sty 2004, 18:15

Mam podobna sytuacje - moja mama zawsze sie tlumaczy ze albo sie o mnie boi albo nie chce byc sama i zawsze konczy sie na klotni... Juz mi 3 sylwki pod rzad spalila :?
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 01 sty 2004, 19:30

i Asiuńci o sytuacja już się chyba zmieniła ;-)
więc 14- 15 latki nie załamujcie się :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
dżola

Postautor: dżola » 02 sty 2004, 15:32

Kurde ja już mam ponad 15 latek i mam taka samą sytuacje nie moge nigdzie sama jeździć daleko a szczególnie na koncerty bo jeszcze ktoś mnie pobije w tym tłumie :lol: i takie tam róźne teksty które puszczają rodzice swoim córeczką nawet jak koncercik był niedaleko mnie w Czeladzi to i tak musiałam jechać ze starszym ale naszczęście wziełam ze sobą kumpelki i było supcio nie moge sie doczekać jak będę należeć do FFC wtedy jak będzie jakoś zlot zmusze rodziców żeby mnie puścili na niego :twisted: powiem że to mój obowiązek :D acha przy okazji POZDROWIONKA DLA WSZYTKICH Z FFC LUDZIE NIE ZNAM WAS ZA BARDZO ALE JUŻ WAS LUBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 02 sty 2004, 19:17

ja mam 16 lat! ale nie mam problemow z rodzicami.... bylem w 2003 roku w katowicach, brodnicy, bydgoszczy.... rodzice luzno..... ale najlepiej maa cieniu.... ona to zwiedzilea kraju za łzami,.... rodzice tolerancyjni :D
powodzenia wszystkim w moim i mlodszym wieku
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Koncerty”