Czy to jest fair ?

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 02 sty 2004, 23:06

ja mam 14lat (no, już rocznikowo 15) i na koncerty Łez poza moim miastem jezdzic nie moge, bo "jestem za mała" i "juz przeciez 2x byłam na koncercie". moi rodzice nie rozumieja, jak to dla mnie wazne, a kiedy probuje im wytłumaczyc, to sie smieja, eh, swietnie. no ale, jeszcze 4lata, i bede pełnoletnia, moze wtedy bedzie mi wiecej wolno..
Awatar użytkownika
ŚLICZNA

Postautor: ŚLICZNA » 03 sty 2004, 19:30

VAMPIRZYCA BAAARDZO DOBRZE CIĘ ROZUMIEM. JA MAM ROCZNIKOWO 14 LAT I NA ANI JEDNYM KONCERCIE NIE BYŁAM :? CI RODZICE EH.
..... TERAZ JESTEM WOLNOŚCIĄ:)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 sty 2004, 1:17

Vampirzyca pisze: no ale, jeszcze 4lata, i bede pełnoletnia, moze wtedy bedzie mi wiecej wolno..

oj żebys sie nie zdziwiłą ;) -wystarczy się rozejrzeć po ffc żeby zobaczyc że wiek ma tu znaczenie raczej drugorzędne -rodziców trzeba sobie wychowac :) i radzę zacząć wychowywac już teraz :D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 04 sty 2004, 11:40

jesoos pisze:
Vampirzyca pisze: no ale, jeszcze 4lata, i bede pełnoletnia, moze wtedy bedzie mi wiecej wolno..

(...)
rodziców trzeba sobie wychowac :) i radzę zacząć wychowywac już teraz :D

Hehe...troche w tym racji, ale trzeba tez uwazac zeby zbytnio nie przegiac na poczatku...tak jak to ja zrobilem..i sie spazylem" :roll: "
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 04 sty 2004, 16:38

Kajo pisze:
jesoos pisze:

(...)
rodziców trzeba sobie wychowac :) i radzę zacząć wychowywac już teraz :D

Hehe...troche w tym racji, ale trzeba tez uwazac zeby zbytnio nie przegiac na poczatku...tak jak to ja zrobilem..i sie spazylem" :roll: "

zarówno jesoos jak i kajo mają rację. Ich trzeba wychować, ale nie przgiąć. Ja na szczęście daję sobię radę, choć bywa ciężko. A ich tekst "Będziesz robiła co zechcesz, ale jak już będziesz niezależna od nas. I tak nie raz tu przylecisz." nie przebija żadna moja gadka. Nie mogę narzekać. :roll: sylwia;-)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 04 sty 2004, 18:41

Trzeba sie nauczyć wykorzystywać ich 'argumenty' przeciwko nim :twisted:
...sztuka retoryki :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 sty 2004, 20:41

jesoos pisze:Trzeba sie nauczyć wykorzystywać ich 'argumenty' przeciwko nim :twisted:

Gorzej jak nie podają żadnych argumentów tylko po prostu mówią "NIE" :roll:
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 05 sty 2004, 17:11

Albo czasmi jak wychodzi na to ze to my mamy racje :P
Awatar użytkownika
Olvia

Postautor: Olvia » 06 sty 2004, 15:25

Oj ja też to rozumie... ja też mam już rocznikowo 15 i też mają jakieś wąty o koncerty..ale... jak to ktoś napisał...ja już wychowałam sobie rodziców...i całe szczęście :D
...czasem warto zostawić to wszystko, leżeć na ulicy wpatrywać się w niebo, wspominać dni gdy było się wariatem nawet mądrzy ludzie robiem czasem coś głupiego...
Awatar użytkownika
Olvia

Postautor: Olvia » 06 sty 2004, 15:26

Oj ja też to rozumie... ja też mam już rocznikowo 15 i też mają jakieś wąty o koncerty..ale... jak to ktoś napisał...ja już wychowałam sobie rodziców...i całe szczęście :D
...czasem warto zostawić to wszystko, leżeć na ulicy wpatrywać się w niebo, wspominać dni gdy było się wariatem nawet mądrzy ludzie robiem czasem coś głupiego...
Awatar użytkownika
esti

koncerty

Postautor: esti » 06 sty 2004, 21:47

Czy będzie koncert Łezek w atowickim spodku czy już może był. :( Jak jakiś będzie to mnie powiadomcie!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 07 sty 2004, 0:05

Jaki wygodny :twisted: A jak panicz sobie zyczy??...wiadomosc podac do lozka czy moze zadzwonic :twisted:
Awatar użytkownika
żaba

Postautor: żaba » 07 sty 2004, 14:31

ja mam prawie 16 i jak byl pewien koncert w moim miasteczku nie łez tylko wydry tp moglam isc tylko z bratem pod warunkiem ze bedzie mnie ciagle pilnowal i ze wrocimy o 10 :!: :!: ale bylo jak bylo on kupil mi piwo isobie gdzies poszedl a wrocilismy grubo po 10 hahahahha ale fajnei bylo tak kolorowo hahahha :P
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 07 sty 2004, 16:34

Justysia pisze:
jesoos pisze:Trzeba sie nauczyć wykorzystywać ich 'argumenty' przeciwko nim :twisted:

Gorzej jak nie podają żadnych argumentów tylko po prostu mówią "NIE" :roll:

Dokładnie...
zresztą jak robie tak jak poleca Jędrzej, albo po prostu coś w tym stylu, to zawsze jest: 'nie łap mnie za słowa' itd, itp :roll:
i u mnie nie jest tak jak Vampi mówi.. tata mi powiedział, że choćbym miała 18 lat, to nie puści mnie pociągiem :roll:
Awatar użytkownika
pati z Pszowa

Postautor: pati z Pszowa » 19 mar 2004, 16:03

WIECIE CO NAWET JAK SKOŃCZYCIE 18 TO WCALE NIE BĘDZIE ZNACZYŁO ŻE JESTEŚCIE DOROŚLI I ŻE BĘDZIECIE MOGLI ROBIĆ CO WAM SIĘ TYLKO PODOBA. WIEM TO Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA WKRÓTECE MAM SKOŃCZYĆ 18 A MOJA MAMA I TAK MI NA WIELE RZECZY NIE POZWALA :cry:
CIĄGLE POWTARZA ŻE JAK SAMA NA SIEBIE ZAROBIĘ TO WTEDY BĘDĘ MOGŁA SAMA DECYDOWAĆ A NA RAZIE MAM SIĘ JĄ PYTAĆ O ZDANIE :cry:
nienawidze alkoholików....

Wróć do „Koncerty”