Karina Drobny - Maciej Durczak

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 sie 2003, 22:02

My w pamięci zostaniemy może, bo założyliśmy ffc :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 05 sie 2003, 22:12

o czym Wy mówicie jakie przemijanie? ja zdaje sobie z tego oczywiście sprawe że kiedyś kiedyś kiedyś nas tutaj nie bedzie, ale miejmy nadzieje że będą inni, ale czy Łzy jeszcze wtedy będą nas zadowalać swoją muzyką?
tzn. nie nas tylko tamtych co będą naszymi następcami. kurcze ale to brzmi. "następcy" jak byśmy byli królami którzy sie zrzekają tronu...
ale na pewno miło bedzie wspominać będąc 70-letnim dziadkiem lub babcią, ze keidyś stworzyło sie forum i fy fy cy i znało tak wspaniałych ludzi jakimi jesteśmy
Łza mi sie w oku zakręciła...już nic nie pisze, bo nie widze literek na klawiaturze.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 05 sie 2003, 22:16

Tak, tak... przemijanie... na pewno teraz to nam nie grozi... myślę, że jesteśmy tak "zżyci" ze Łzami, z ich muzyką, że nie zrobimy tego... fakt, nie będziemy tu wiecznie na forum, ale jak już mówiliście, będą nowi przychodzić, pokochają Łzy mocno i to oni będą tworzyć to forum... więc myślę, że nawet bez nas (za kilkanaście lat) będzie tu miło, rodzinnie tak jak jest teraz :)
marigell

Postautor: marigell » 06 sie 2003, 8:57

Co Ty. Bez nas to już nie będzie to samo :twisted:
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 06 sie 2003, 9:27

na pewno teraz to nam nie grozi

A ja myślę że jednak się mylisz Gosiu.......ja zauważyłam, że tych którzy od początku tworzyli to FORUM.....tych którzy są tu najdłużej......widać coraz mniej.......choć nie zmienia to faktu....że nowych fanów przybywa.....a to dobrze :)
Sylwia
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 sie 2003, 12:32

No nas na tym forum może już nie być... możemy nie mieć czasu, lub po prostu uzać, że to forum jest nudne lub pisanie tu jest bezsensu (niech ino ktoś tak uzna :twisted: :wink: ), ale sentyment do łez i miłość do muzyki to chyba zostanie... Myślę, że u tych osób, które kiedyś pisały na forum,a le już ich tu nie ma te uczucia zostały...
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 08 sie 2003, 17:31

Jak to czytam wszytko to też mnie bierze na ŁZY... ale jak narazie to chyba zbyt odległe i motyw naszego przemijania mam nadzieje że nie nastąpi zbyt szybko bo dobrze by było nacieszyć się tym co mamy :lol: ...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 08 sie 2003, 17:55

NO TAK...WIECZNIE NAS TU NIEBĘDZIE....ALE CZY TO SIE SKOŃCZY ZA 5, 10 CZY 50 LAT TEGO NIEWIEMY...RÓWNIE DOBRZE JUŻ JUTRO MOŻE MNIE TU NIEBYĆ, BO MNIE JAKIŚ DRES KASZLAKIEM PRZEJEDZIE....MNIE ALBO KOGOŚ INNEGO...I JUŻ NIEBĘDZIE TO SAMO...
DLATEGO "CHWYTAJMY DZIEŃ" PRZYJACIELE, CIESZMY SIĘ TYM CO MAMY JAK NAJMOCNIEJ, BIERZMY Z ŻYCIA PEŁNYMI GARŚCIAMI...BO "NIEZNAMY DNIA ANI GODZINY".....
"BO MOŻE JUTRO WSZYSTKO SIĘ ZMIENI...."
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 09 sie 2003, 0:47

"...ale to przecież teraz nieważne jest" :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 09 sie 2003, 19:04

Piszecie "za kilkadziesiąt lat"......Wydaje mi się jednak, że pewnie za kilka lat zespół "Łzy" odejdzie ze sceny (gdy dojdą do wniosku że już ich to nie bawi, że nic już nowego nie są w stanie stworzyć, bo kto by chciał aby istnieli "na siłę"), a z nim pewnie FFC.....Ale uważam że przyjaźnie z FFC pozostną, podobienie jak wspomnienia zlotów, wspólnych koncertów.......
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 10 sie 2003, 11:33

Wydaje mi się jednak, że pewnie za kilka lat zespół "Łzy" odejdzie ze sceny (gdy dojdą do wniosku że już ich to nie bawi, że nic już nowego nie są w stanie stworzyć, bo kto by chciał aby istnieli "na siłę")

Nie zgadzam sie z tym... wcale nie musi tak byc.... przeciez muzyka to ich pasja... mysle ze tak latwo sie nie znudza... a poza tym dlaczego uwazasz ze za pare lat nie beda w stanie nic juz stworzyc??? przeciez sa zespoly, ktore istnieja juz kilkanascie lat a nawet o wiele wiecej (np. Lady Pank) i jakos nie zeszly jeszcze ze sceny... i ciagle tworza cos nowego...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 sie 2003, 15:36

Żeby jakiś konkret: Budka Suflera w latach 70-tych ubiegłego he he stulecia wydawała już fajne płytki, na owe czasy była już na topie. Wielki hit "Jolka, Jolka pamiętasz" to poczatek lat 80-tych, czyli 20 lat temu :)
W latach 90-tych znana była "Cisza", a najmocniejsze było dopiero niedawno, czyli hicior "Takie tango", oraz świetne płyty "Nic nie boli tak jak zycie" i "Bal wszystkich świetych".
...a potem (w zeszłym roku) wygrali Opole kawałkiem z jeszcze innej, nowszej płytki.

Znaczy jak dożyję emerytury to będę pewnie nadal słuchał Łez ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 sie 2003, 22:13

ally pisze: (np. Lady Pank) i jakos nie zeszly jeszcze ze sceny...

ale zeszły na psy...przynajmniej moim zdaniem :?

Adaś: trochę niewymierne porównanie Budki Suflera ze Łzami :P jeżeli to miało byc porównanie :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 10 sie 2003, 22:58

Oba te zespoły Lady Pank i Budke Suflera cenie, za ich twórczośc i za to że ich utwory szczególnie te starsze są przebojami do dzisiaj, przynajmniej dla mnie. Jak słysze Jolke albo CHcemy być soba, możecie mi nie uwierzyć ale mam gęsią skórkę. Marzeniem moim jest aby ludzie mówili tak kiedyś o Łzach.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 sie 2003, 0:37

tak tak, też bym chciała aby tak mówiono kiedyś o Łzach. albo tak jak teraz sie mówi o Abbie.może kiedyś powstanie jakiś zespół który założą dzieciaki i będą śpiewać piosenki Łezek tak jak jest to w przypadku A Teens (śpiewali przeboje Abby). na pewno po naszych Łezkach nie bedzie cicho. zawsze bedzie sie pamiętać zespół, dzięki któremu dobrze sie bawiliśmy na koncertach. Łezki na długo zostają w pamięci słuchaczy, "ale to przecież teraz nie ważne jest..."
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Różne czyli Inne”