Karina Drobny - Maciej Durczak

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 sie 2003, 0:38

Tez tak mam :wink: zwłaszcza Zamki na piasku czy Fabryka małp nie mówiąc już o Mniej niż zero (właściwie cała jedynka) to absolutne klasyki :)

a teraz to tylko 7 niebo nienawiści jest dla mnie strawne :) ...Panasewicz nie umie pisac po prostu :?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 11 sie 2003, 15:37

Hmm... ja osobiście nie lubię Budki Suflera... ale za to moi rodzice ich lubią, ale to, że nie lubię nie znaczy, że nie wiem jakie mają przeboje... musze przyznać, że te piosenki są nawet, nawet... zasługują na wielki + Lady Pank... tak kiedyś to był świetny zespół a teraz jakoś tak... Perfect lubię i cenię do tej pory...
Awatar użytkownika
Martusia

Postautor: Martusia » 14 sie 2003, 18:30

Adasiu opierniczyłeś mnie że musze pokazać ci jakieś dyplomy żeby wiedzieć czy wykonują swoją pracę M i K dobrze. Sprawa jest tego typu że o problemach jeżeli takie są (zawodowych), mój mąż Adrian mi się zwierza wiec troche na ten temat mam również coś do powiedzenia i nikomu nie muszę się podlizywać chyba że mojemu mężowi, chociaż to nie konieczne :wink:
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 18 sie 2003, 16:28

Jeśli miałabym wybierać między Budką Suflera, a Lady Pank wybrałabym Perfekt (he, he :)) Nie zapominaj Jesoos, jak ostatnio bawiliśmy się w knajpie Free, przy utworz Lady Pank "Mniej niż zero", a ludzi gapili się na nas jak na ufoli ;) :D Fajnie było, i jeszcze jakimś cudem mieliśmy siłę, żeby skakać, i wydzierać się na całe gardła, które potem podleczył "DOMESTOS" :P
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 18 sie 2003, 19:50

Kalakirya pisze:Nie zapominaj Jesoos, jak ostatnio bawiliśmy się w knajpie Free, przy utworz Lady Pank "Mniej niż zero", a ludzi gapili się na nas jak na ufoli ;) :D

Akurat tego nie zauważyłem...choć też rozglądałem się po ludziach czy sie aby nie wystraszyli :D to przecież Kraków...tam pewne rzeczy wpisane są w klimat miasta (panowie ze śmietnikiem :twisted: ) a normalność to termin po który sięga się na półkę do słownika :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 18 sie 2003, 21:10

Ewelina(Ewka) pisze:Oba te zespoły Lady Pank i Budke Suflera cenie
Jak słysze Jolke albo CHcemy być soba, możecie mi nie uwierzyć ale mam gęsią skórkę.

Wyobrazam sobie, tym bardziej, że "Chcemy byc sobą" to chyba ani Lady Pank ani Budka Suflera....ale moja pamięć tez zawodna ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 18 sie 2003, 22:32

Adas pisze:Wyobrazam sobie, tym bardziej, że "Chcemy byc sobą" to chyba ani Lady Pank ani Budka Suflera....ale moja pamięć tez zawodna ;)

Perfect Adasiu
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 sie 2003, 0:28

Chciałabym tak lekko przypomnieć, że ten temat jest o Karinie i o Panie Durczaku :D
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 sie 2003, 15:10

Kasiu, to ja w takim razie wóce do Durczaka ;)
myśle, że jeśli Durczak dalej będzie się mieszał do repertuaru Łez, to na przyszłej płycie będą tylko piosenki typy Anka, a zabraknie takich jak dla miłości warto, czy tańcz..... :roll:
nie znam gościa, ale jak go tylko zobacze to go chyba pobije ;) hehehe :lol:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 sie 2003, 19:02

Asiuncia skąd masz takie informacje, że Pan Durczak "miesza się do repertuaru Łez"?
Proszę o podanie źródła informacji, albo chociaż jakichś podstaw do domysłów (jeżeli to Twoje domysły), bo w końcu jeżeli dyskutować - to jakieś podstawy do dyskusji muszą być, żeby to nie było zwykłe plotkowanie czy obgadywanie.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 21 sie 2003, 19:09

Adaś, jakiś Ty oficjalny....
nie wiem czy 'miesza się' do repertuaru, ale skoro chce, zeby Łzy grały dla masowej publicznosci, to chyba też chce żeby ta masowa publicznosc słuchała piosenkek na ich poziomie :roll:
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 21 sie 2003, 19:30

a ja myslę podon\bnie jak asia. mi tez tak się wydaje że maciek ma lub będzie miał jakis wpływ na twórczosc łez. popatrzcie na sukces i3. kiedy słucham ich pierwszych płyt sa nawet ok jak dla mnie. dopiero pużniej się zeszmacili (soryy jak kogos obrażam) a wracajac do muzyki.ludzi lubia masową muzykę ,taka która łatwo wpada w ucho anie ostrą gitare adama.i myślę żę maciek w pewnym czsie będzie chciał z łez zrobić drugie i3!. ale co z tego że i3 jast popularne i sprzedaja mnustwo płyt ale wogule nie umieja grać! a na ich koncertach główną gwiazdą jest michał.. a gdzie reszta zespołu??? i jeszcze to że odeszła od nich justyna...maciek już miał rozwiązanie znalazł kolejną tandetną wokalistkę...tak jakby nie mozna był rozwiązać zespołu..a dlaczego??? bo dla maćka jest ważniejsza kasa a nie fani!!! i dla tego całą sobą popieram karinkę która jak narazie mnie nie zawiodła- a wrecz przeciwnie.. :D :D :D
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 21 sie 2003, 19:41

AGANIESZKA pisze:mi tez tak się wydaje że maciek ma lub będzie miał jakis wpływ na twórczosc łez

na tworczosc to chyba raczej nie....jezeli juz to na dobor piosenek na plyty lub single...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 sie 2003, 19:59

sliwka pisze:....jezeli juz to na dobor piosenek na plyty lub single...

Taki wpływ to i my mamy ;)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 sie 2003, 20:22

Asiuncia pisze:ale skoro chce, zeby Łzy grały dla masowej publicznosci

Ja też chcę, zeby Łzy grały dla masowej publiczności:)
I tak właśnie Łzy grają od ładnych paru lat.
A że kiedyś masowa publiczność o Łzach nic nie wiedziała, a teraz wie, to juz "wina" publiczności, rynku, marketingu czy czego tam jeszcze, ale nie repertuaru Łez.
Właśnie tym mnie repertuar Łez niegdyś zauroczył, że to muzyka dla ludzi, a nie dla grupki fanatyków ściśle określonego stylu, rodzaju muzyki, czy samego zespołu. A Łzy od poczatku widziałem jako zespół grający nie "muzykę dla siebie", ale właśnie taką muzyke, która miała zainteresować wiekszą publicznośc (masową?) a nie tylko samych jej twórców i ewentualnie ich rodziny/znajomych.

Asiuncia pisze:to chyba też chce żeby ta masowa publicznosc słuchała piosenkek na ich poziomie :roll:

Nie zajarzyłem o co chodzi w tym zdaniu.
Domyslam się, że chodzi o jakiś "poziom masowej publiczności"...ale nie wiem jaki to jest poziom (mój poziom? bo ja należę do tej "masowej..."), ani nie wiem co ma do tego poziomu Maciek...

Wróć do „Różne czyli Inne”