Karina Drobny - Maciej Durczak

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 21 sie 2003, 20:38

Podobają mi się wypowiedzi Adasia.
Może dlatego, że są bardziej obiektywne, a nie pisane pod wpływem emocji w stylu:
"nie lubię utworu 'Anka,...'. ciekawe kto to wymyślił, że ma być na płycie .... - pewnie manager !? No to trzeba o tym napisać i powiedzieć ludziom, że pan D. idzie w stronę komercji (czy jak to nazwać ???) "

To nie ma najmniejszego sensu! Jeśli zespół nie zgadza się z propozycjami lub radami managera, to go po prostu zmienia. A jeśli pan D. jest dalej na swoim miejscu - to wydaje mi się że Łezki też mają coś do powiedzenia odnośnie repertuaru.

A tak na marginesie. Jeśli manager chce aby jak najwięcej osób kupiło płytę to chyba dobrze ? Działa przecież na korzyść zespołu a nie wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 sie 2003, 21:39

Adas pisze:
sliwka pisze:....jezeli juz to na dobor piosenek na plyty lub single...

Taki wpływ to i my mamy ;)

EEE ja póki co go nie widze ,poza glosowaniem w sądach co i tak nic nie daje :?
Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 21 sie 2003, 21:52

Cieniu - tak odnośnie ankiet - to gdybyś looknęła na wyniki, zauważysz, że "Anka" ma głosów najwięcej :) Więc to chyba jednak "nasz" wybór, osób odwiedzających tę stronkę (przynajmniej w jakiejś części) :D
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 22 sie 2003, 2:09

heh... gra dla masowej publiki to jedno... ale...no nie wiem... ja tam osobiscie nie znam menagerow...wiec to jezd czysty strzal na logike... bardzo niechcialbym zeby Łzy wygladaly jak Ich Troje... nie podoba mi sie pomysl z M.D. qrka... dziwne to troche... no po prostu nie podoba mi sie sposob w jaki ten czlowiek rozumie slowo showbiznes... bo w przypadku ich troje wyszlo to mniej-wiecej tak: "Cyrk Zalewski zaprasza"... ale ja tem sie nie znam... w sumie to mozna mu dac szanse... a w razie czego zlinczowac :D:D :lol:
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 sie 2003, 11:06

Już nie ma co krytykować.......na to nie mamy wpływu.......decycją zespołu jest mieć 2 menagerów.....więc myślę że pora przestać krytykować Maćka......skoro zespół wybrał..... :? ......Może dla Nich rzeczywiście to rozwiązanie lepsze....korzystniejsze.......
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 sie 2003, 12:02

mSonic pisze:Cieniu - tak odnośnie ankiet - to gdybyś looknęła na wyniki, zauważysz, że "Anka" ma głosów najwięcej :) Więc to chyba jednak "nasz" wybór, osób odwiedzających tę stronkę (przynajmniej w jakiejś części) :D

Ale to był bład ze strony zespołu ,że nam powiedzili ,że na singiel idzie 'Anka' a pozniej - glosujcie...
Ludzie ktorzy choc troche lubia Anke to glosuja a inne glosy rozkladaja sie na 11 utworow.
Awatar użytkownika
Martusia

Postautor: Martusia » 22 sie 2003, 17:17

Luuudzie, Adaś ma racje :!: skąd wyście wzieli takie informacje że Maciek ma wpływ na muzyke Łez? Nie chodzi żeby go bronić , ale popierwsze płyta powstała za nim Maciek zaczoł współpracować ze Łzami i żaden menadżer nie ma wpływu na muzykę zespołu. Jeżeli zespół komponuje to komponuje zupełnie sam i są to tylko i wyłącznie ich pomysły. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 sie 2003, 17:54

Adas pisze:
Asiuncia pisze:to chyba też chce żeby ta masowa publicznosc słuchała piosenkek na ich poziomie :roll:

Nie zajarzyłem o co chodzi w tym zdaniu.
Domyslam się, że chodzi o jakiś "poziom masowej publiczności"...ale nie wiem jaki to jest poziom (mój poziom? bo ja należę do tej "masowej..."), ani nie wiem co ma do tego poziomu Maciek...

no to już Ci tłumacze. przypomne (bo chyba nie pamiętasz już) zdanie durczaka 'łzy grają dla publiczności rockowej, a ja chce doprowadzić do tego, by grały dla masowej'. rozumiesz? czy mam pisać dalej? na wszelki wypadek, będę pisać dalej. rockowa- to nie masowa ;-) heh :P dalej już mi sie nie chce tłumaczyć, bo jakjoś wszytscy zrozumieli tylko nie Ty Adaś, zresztą, ja nie umiem dobrze tego wytłumaczyć. zaraz jeszcze inaczej pomyślisz o tym co ja pisze.... :roll:
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 22 sie 2003, 19:13

Kochani. Ostatnio naprawdę mnie zaskakujecie. Agnieszko sorry, że tak napiszę ale ty chyba z choinki spadłaś. Jak Maciek może mieć wpływ na to co my komponujemy. Jak już wiesz doszedł on dopiero po nagraniu płyty a to, że Anka będzie następnym singlem to nasz wybór, mogę ci to obiecać. Dla ciekawostki podam, że Karina również była za tą piosenką, dyrektorzy muzyczni z większości rozgłośni też. Poza tym to również wasz wybór biorąc pod uwagę sondy umieszczane w tym celu. Dla informacji- nowa wokalistka ich3 została wybrana przez Michała a nie Maćka.
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 sie 2003, 19:22

Adrian, w sondzie Anka ma najwięcej głosow, ale potem dla młości warto. a są przecieki 8) że 3 singiel to będzie troche wspomnien tamtych dni. to w takim razie, jaki w ogóle ma wpływ ta sonda? bo mi sie wydaje, że ona nic nie daje :P tyle, że lepiej poznaliście nasze zdanie..... chociaz w sumie chyba o to chodziło heh ;)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 22 sie 2003, 19:43

Adrian-LZY pisze:Dla informacji- nowa wokalistka ich3 została wybrana przez Michała a nie Maćka.
W takim razie kto ma rację? Prasa i TV, która podaje za informację, że wokalistkę ICH3 wybrał Maciej Durczak, że to on ją zauważył jak śpiewała w chórkach.
I w co tu wierzyć?

Co do mojej niezaistniałęj wypowiedzi na temat główny...to nie wiem czy się wypowiem, bo muszę dokładnie przeczytać ten temat i przeanalizować sprawdę, wtedy może coś uda mi się napisać.
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
mSonic

Postautor: mSonic » 22 sie 2003, 20:12

Narcyzek pisze:I w co tu wierzyć?

Takie pytanie zadajesz ??
Nie wiem jak Ty, ale ja wierzę Adrianowi a nie prasie i tv.
Ma przecież większy kontakt z Maćkiem niż wszystkie środki masowego przekazu.

A tak na marginesie : manager mógł zauważyć Anię Ś. powiedzieć o tym Michałowi i tyle. Dam sobie rękę odciąć, że nie miał decydującego słowa, kto ma śpiewać a kto nie.
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 22 sie 2003, 20:20

no ok zespół wybrał macka- uznali że to słuszne. ale co do repertuaru..no chyba poto też jest menager który ma pomagac grupie w doborze repertuaru na płytę. adrianku wiem że maciek nie ma wpływu na to co komponujecie ale jesdnak jakiś wpływ ma na to co znajdzie sie na płycie. sory jeżeli jestem w błedzie.ale takie jeste moje zdanie. ok wiem że maciek jeste z grupa dopiero od tej płyty al skąd wiesz co się stanie za kilka lat? może dojdzie do wniosku że nie warto jest grać tpiosenek typu oczy.. a najlepiej np: siala la mydełko fa! czy chćby nawet ,,babski świat,, wracajac do i3. ale skoro taki nie jest i potwierdza to adrian to czuje się w jakimś stopniu usatyskwacjonowana. ale takie jest moje zdanie o maćku.
marigell

Postautor: marigell » 23 sie 2003, 11:51

mSonic pisze:
Narcyzek pisze:I w co tu wierzyć?

Takie pytanie zadajesz ??
Nie wiem jak Ty, ale ja wierzę Adrianowi a nie prasie i tv.
Ma przecież większy kontakt z Maćkiem niż wszystkie środki masowego przekazu.

A tak na marginesie : manager mógł zauważyć Anię Ś. powiedzieć o tym Michałowi i tyle. Dam sobie rękę odciąć, że nie miał decydującego słowa, kto ma śpiewać a kto nie.

Właśnie. Zresztą prasa i TV też podawało że Maciek Ją ZAUWAŻYŁ a do wyboru od zauważenia jeszcze długa droga :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 23 sie 2003, 18:40

Kurczę...zle to napisałam...a Wy się zaraz czepiacie :wink: Żartuję oczywiście z tym czepianiem. Mogłam wstawić jakąś bużkę po słowach "I w co tu wierzyć" to byście mnie dobrze zrozumieli. Mnie to tak naprawde nie obchodzi przez kogo została wybrana wokalistka ICH 3, ale skoro przez Michała, to prasa i TV chyba powinny podawać prawidłowe informacje...ale z nimi to tak zawsze...nie ma czegoś, żeby nie namieszali... :roll:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Różne czyli Inne”