Karina Drobny - Maciej Durczak

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 01 sty 2007, 19:58

Dziwne, bo dopiero co Doda mówiła, że prędzej zdechnie nim odejdzie z Virgin czy coś takiego :roll:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 02 sty 2007, 19:03

Ze strony Virgin :

"Kochani FANI !!!

Jestem zaskoczona, rozżalona i jednocześnie wściekła z powodu decyzji gitarzysty Zespołu Virgin, który postanowił zrobić wszystko by nasza kapela się rozpadła. Mam dla niego niestety złego newsa. Zespół istnieje nadal, a ja skupię się teraz na szukaniu MEGA przystojnego gitarzysty :), który będzie z nami koncertował przez następne 20lat!!! Nie martwcie się niczym. Nigdy się nie poddam - Bądźcie zawsze ze mną.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym 2007 roku

Doda

Nowy menager Zespołu Virgin - Rafał Rabczewski 607 969 278"
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
aparatka

Postautor: aparatka » 02 sty 2007, 19:27

nie no...ja wiem ze media pisza co chca,a Doda mowi co chce...
chociaz takiej wersji tego wydarzenia nie spotkalam jeszcze :twisted:
WYSTARCZY CHCIEĆ...
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 02 sty 2007, 20:15

A jeszcze rano na stronie było info o rozpadzie, a teraz już oświadczenie Dody ;> Troche ch**owo z Tomka strony, że zrobił to nie informując Dody :wink:

"Jak podaje Radiostacja o tej decyzji podobno nic nie wie ani wytwórnia Universal Music, ani wokalistka Doda. Ponoć powodem rozpadu jest niezdrowa sytuacja towarzyska w zespole."
z wp.pl :wink:

-

-

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 03 sty 2007, 19:57

Wymiana zdań trwa;>
Tym razem na oficjalnej stronie Virgin pojawiła się następująca informacja:

"Zdecydowanie podtrzymuję w mocy moją decyzję o rozwiązaniu zespołu Virgin. To ja siedem lat temu stworzyłem tę grupę, wymyśliłem nazwę, zaangażowałem muzyków i wokalistkę (w drodze castingu!) oraz skomponowałem wszystkie przeboje. Dlatego też jako twórca mam prawo rozwiązać zespół i zamknąć ten rozdział mojego życia, tym bardziej, że doszedłem do wniosku, iż w tym "układzie" personalnym nic dobrego wydarzyć się już nie może. Jeszcze raz proszę wszystkich Fanów o zrozumienie i uszanowanie mojej decyzji. Z pewnością jeszcze nie raz usłyszycie piosenki Virgin na koncertach i na płytach, które po nas zostaną. Zapewniam Was, że jeśli ktokolwiek z nas mógłby być rozżalony i rozgoryczony, to powinienem to być ja. Jednak nie jestem, idę dalej nie oglądając się za siebie i nie rozdrapując ran. Zbyt wiele rzeczy mam jeszcze do zrobienia, by zaprzątać sobie głowę dziecinnymi intrygami złych ludzi...
Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Tomek Lubert"

:wink:

-

-

Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 03 sty 2007, 20:47

Ciekawe co też powie:
http://dziendobrytvn.onet.pl/
Sylwia
Awatar użytkownika
aparatka

Postautor: aparatka » 04 sty 2007, 18:10

VIRGIN I ROZDZIAŁ ZAMKIĘTY,czyli nowe wieści...po raz ktorys... :?
http://muzyka.interia.pl/rock/news/virg ... ,853903,46
WYSTARCZY CHCIEĆ...
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 04 sty 2007, 20:14

Jeden z komentarzy pod tekstem:
"Doda poprostu sie wycwanila. skorzystala z tego ze
ktos ja chcial do zespolu i teraz se zaczela
zadzic!!! Ja na miejcu tomka bym zrobila tak samo"

Trudno się z tym nie zgodzić :wink:
Ale Tomek też chyba chciał o sobie dać znać;> Dzięki temu rozpadowi, zaczęło się także mówić o nim, a on zawsze stał z boku, mimo że to przede wszystkim jego zespół :wink:
Wydaje mi się, że niektórzy fani Dody, dopiero teraz dowiadują się, że ona śpiewała w zespole Virgin, a nie, że jest Dodą :wink: Większość zresztą zawsze mówiła "Doda" zamiast "Virgin" - teraz nazwe zespołu zna każdy, bo wszędzie pełno o rozpadzie :wink:
W sumie dobrze, że się rozpadli, bo teraz można powiedzieć, że Virgin to zespół, który nagrał dwie dobre płyty (z Najmanem i Posejdonem w zespole i tekstami Anji O.) i tylko jedną słabą, która oczywiście osiągnęła największy sukces, i gdyby zespół się nie rozpadł, to poszedłby w tym kierunku :wink: Na szczęście "u szczytu" kariery zespół zniknie, a sama Doda pewnie pójdzie w kierunku muzyczki w stylu "Szansy", na szczęście już nie pod szyldem rockowego zespołu Virgin :wink:
Mam nadzieję, że Tomek stworzy coś nowego, rockowego - jak dwie pierwsze płyty Virgin, nie jak ostatni shit :wink:

Jeśli moderator uzna, że ten off już jest za długi, bo w końcu to dział ŁZY, to można stworzyć temat o Virgin w Innych i przenieść wszystkie posty dotyczące rozpadu :wink:

-

-

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 sty 2007, 20:28

Nemo pisze:Jeśli moderator uzna, że ten off już jest za długi, bo w końcu to dział ŁZY, to można stworzyć temat o Virgin w Innych i przenieść wszystkie posty dotyczące rozpadu :wink:

Raczej przeniescie dalsza dyskuje do tematu 'I co jeszcze' w dziale rozne czyli inne ;) Tam sie raczej gada o zespolach ;)
Awatar użytkownika
Diablica
Kontaktowanie:

Postautor: Diablica » 05 sty 2007, 17:50

Ja od poczatku nie lubilam Dody chocby za jej wyskoki slowne w wywiadach czy tez TV. Gdyby nie Durczak daleko by nie zaszla. Ona zawsze robila szum w kolo siebie. Teraz po tych kilku latach wspolpracy z Rockhouse widac golym okiem o co tak naprawde jej chodzi.
http://feelilzy.bloog.pl - zapraszam!!:)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 07 sty 2007, 12:07

Dziś Doda była w "Dzień dobry TVN" :wink: Mówiła, że Virgin nadal istnieje i gra koncerty (nawet za tydzień w Szczecinie :twisted: ). Prowadzący mówili, że Tomek (założyciel) rozwiązał zespół, więc on nie może istnieć, Doda na to, że Perfect istnieje nadal, bez założyciela :wink: Menadżerem jest teraz jej brat, a wszystkie aktualne info są na stronie www.doda.net.pl :wink: Mówiła też, że niespodziewała się takich słów od przyjaciół. Było też łączenie na żywo z Maćkiem, który mówił, że nie pokłocili się o pieniądze i chciałby mieć z nią dobry kontakt :wink: Solowa płyta Dody także wyjdzie i co mnie zadziwiło, ponoć ma iśc w innym kierunku, ostrzejszym :roll: Dziwne, bo myślałem, ze Doda solowo bedzie jak Mandaryna :twisted: Ponoć do Virgin dołączył nowy gitarzysta, jeden z najlepszych w Polsce, a komponować piosenki będą ludzie z zagranicy :wink: Pytali się też czemu jej tak zależy na marce VIRGIN, skoro i tak więcej ludzi kojarzy DODĘ, ona powiedziała, że jest w tym zespole 7 lat i jest dla niej najważniejszy, tak jak nazwa :wink:
Jest słowo do Maćku, zeby było na temat :twisted:

-

-

Awatar użytkownika
dziubek16

Postautor: dziubek16 » 07 sty 2007, 15:55

nowym gitarzysta virgin(a moze nie virgin) jesi stary gitarzysta Iry :twisted:
:twisted: poznałam Kasie(chwilowa menagerka Łez) nie wiedzac ze jest menagerka Łez:-) i powiem ze to bardzo fajna kobitka narobilam jej klopotu z wejsciwokami na sumptuastic ale wcale sie nie zdenerwowala :twisted:
"Weronika Bardzo Chciała Spróbować Jak To Jest Stoczyć Się Na Samo Dno Być Dla Innych Tylko Tłem"
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 07 sty 2007, 19:06

Maciek wypowiedział się naprawdę efektywnie,może tak to ujmę.Doda,która grzmiała przed łączeniem,że Maciek zarobił na Virgin kupę pieniędzy,później ich wyrzucił,po wypowiedzi Macieja spuściła zdecydowanie z tonu.
I jakoś nie życzę jej powodzenia w daleszej karierze. :evil:
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 07 sty 2007, 19:24

jak Maciek mówił, to Doda go praktycznie ignorowała i nie miała ochoty wysłuchać, tego co ma jej do powiedzenia. świetnie się zachowała. :?
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 08 sty 2007, 8:55

http://muzyka.onet.pl/10172,1460828,newsy.html

Wypowiedź Michała W. na temat osoby Maćka i rozstania Virgin z Rockhouse.

Wróć do „Różne czyli Inne”