Karina Drobny - Maciej Durczak

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 19 lip 2003, 11:29

Adam-LZY pisze:RESZTA MNIE NIE INTERESUJE.

A powinna. Przecież źle się współpracuje z osobą ktorej się nie lubi? Zresztą może Ciebie nie interesuje jacy Oni są, ważne by pieniądze zarabiali ... ale z Naszych wypowiedzi wywnioskować można, że Nas to interesuje i nie lubimy jak ktoś Nas ignoruje. :? :roll:
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 19 lip 2003, 11:34

Kathleen_kelly - pisze to co wywnioskowała z pewnością z różnych koncertów itp. Nie ocenia Maćka jako Maćka tylko jako menadżera i to co On robi z Łzami, i nie tylko Jej się to nie podoba .... ale Wasza sprawa ... tylko troche przykro na to wszystko patrzeć ... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 19 lip 2003, 12:49

Drogi Adrianie-LZY ... chciałam zauważyć, że w moim poście wyraźnie napisałam, że pana Maćka nie znam ... przeczytaj uważniej ... więc wcale nie twierdzę, że znam, tym samym Twoje zarzuty w moją stronę są dla mnie zupełnie bezpodstawne. Chyba każdy ma prawo mieć swoje zdanie ... to że pan Maciek olał wszystkich, by zjeść lunch raczej z moją znajomością z Kariną nic wspólnego nie ma ... A zakompleksienie można zauważyć w sposobie zachowania ...

Natomiast Adamie-LZY co do Twojego posta, chciałam tylko dodać, że wizerunek własnie jest coraz bardziej kiepski ... a nie 'dobry' ... Wejdźmy choć na stronę 'Rock House' ... Twoje zdjęcie jest wśród zdjęc facetów przebranych za kobiety ze szminkami na ustach i faceta, który śpiewa piosenki 'Skiba z masłem' ... oraz ludzi którzy śpiewają o śpiącej joli, człowieku z trąbą i 'chcę oglądać Twoje nogi' ... Ty to uważasz za 'dobry wizerunek zespołu' ? To w takim razie ja Cię bardzo przepraszam ... widać nie wszyscy mają wielkie ambicje ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 13:24

Adam-LZY pisze:KARINA I MAĆIEK NIE MAJĄ BYĆ MILI,KOCHANI,UPRZEJMI,WYROZUMIALI I JESZCZE JAKIES TAM CECHY KTÓRYCH JA NIE POSIADAM:).........ONI PRZEDEWSZYSTKIM POWINNI ZARABIAĆ DLA NAS PIENIADZE I DBAĆ O DOBRY WIZERUNEK I ROZWÓJ ZESPOŁU.RESZTA MNIE NIE INTERESUJE.

Skoro nie interesuję Cię jacy są Karina i Pan Durczak, to też wychodzi na to że fani również tylko są potrzebni,po to, żeby kupować płyty i żebyście Wy zarabiali :roll: A tak mam nadzieje nie jest...choć ja już nic nie wiem.Ale po Twich relacjach z fanami bynajmniej tego nie widać...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 13:28

Moniczka pisze:Ale gdyby nie pan M.D Łzy niebylyby azzz takie znane...

Wiele osób z forum(starych forumowiczów) uważa,ze jednak przed 'Oczami' było lepiej.Bez tego całego zbędnego zamieszania i bez większych problemów.No ale dla zespołu wiadomo jest lepiej...więcej zarabiają.Dla nas jest dobrze,bo można usłyszeć ŁZY w radiu i w tv.Więc są tego dobre i złe strony...jak wszystkiego.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 19 lip 2003, 13:30

Adam-LZY pisze:POWINNI ZARABIAĆ DLA NAS PIENIADZE I DBAĆ O DOBRY WIZERUNEK .

MASZ RACJĘ. POTO WŁAŚNIE SĄ. TYLKO WEDŁUG MNIE NIEDA SIĘ POGODZIĆ TYCH DWU RZECZY W 100%-ACH. A TO WY PRZEDE WSZYSTKIM, A NIE MENAGEROWIE POWINNIŚCIE ZDECYDOWAĆ W KTÓRĄ STRONĘ TO WSZYSTKO SIĘ POTOCZY.
A TEN CAŁY TEMAT ZNALAZŁ SIĘ TU STĄD, ŻE BARDZO NAM ZALEŻY NA WASZYM "DOBRYM WIZERUNKU".
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 15:42

Żygaj Adasiu żygaj :P Nie wiem czy to się również tyczy mojego posta(pewno tak).Ale ja tylko napisałam to co mysle.Wnioskowałam to z Twojego poprzedniego posta,wiem, że tak nie myślisz, ale tak to moża było odczytać...a z resztą...
marigell

Postautor: marigell » 19 lip 2003, 15:44

Masz racje Cień_Anioła .. takie były wnioski z zachowania itp ... :roll: a co do posta Adama-Łzy to nawzajem :?
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 19 lip 2003, 20:08

Popieram przedmówczynię :lol:
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 19 lip 2003, 20:29

No to ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć... :?
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 21:03

Chyba nikt nie wie :roll: Moze Adam nas uświadomi...tylko nie mówice już nic złego,bo będzie znów żygał tym co piszemy :P
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 19 lip 2003, 21:34

Ja również nie wiem co o tym myśleć...........:( ??......Adam ma częsciowo racje, że niektóre wypowiedzi były za ostre i wydaje mi się "na wyrost" negatywne, ale żeby zaraz rzygać nna wypowiedzi Forumowiczów?????
"Reszta mnie nie interesuje" ??? Przecież znalazłem tu wypowiedzi Forumowiczów, którzy naprawdę są już długo na Forum, są prawdziwymi fanami zespołu i poczuli się urażeni postępowaniem i dokonaniami pana Maćka....Powyższy cytat wypowiedzi Adama brzmi, w tym kontekscie, tu bardzo negatywnie w stosunku do nas fanów (pozostawiam Wam interpretację......... :? :? :? :? ).
Może Adam miał jednak zły dzień.......Bo juz naprawdę nie wiem co o tym sądzić........... :? :? :(
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 19 lip 2003, 21:43

Nie znam Macieja wcale, Kariny zresztą też, tylko wysłałem jej dwwa czy trzy maile i odpowiedziała więc nie mam zamiaru wdawać się w dyskusję.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 21 lip 2003, 12:05

Adam-LZY pisze:KARINA I MAĆIEK NIE MAJĄ BYĆ MILI,KOCHANI,UPRZEJMI,WYROZUMIALI I JESZCZE JAKIES TAM CECHY KTÓRYCH JA NIE POSIADAM:).........ONI PRZEDEWSZYSTKIM POWINNI ZARABIAĆ DLA NAS PIENIADZE I DBAĆ O DOBRY WIZERUNEK I ROZWÓJ ZESPOŁU.RESZTA MNIE NIE INTERESUJE.

nie zgadzam się... to żeby mili dla nas i nas nie olewali nie bierze się z tego czy są menagerami zespołu Łzy tylko ze zwykłej ludzkiej kultury... Miłoby ci było jakbyś mówił coś do kogoś z nas fanów (albo do byle kogo), a on by cię zlewał??? pewnie nie... O tym rzyganiu to mógłbyś nam zaoszedzić... posty wcale nie są stronnicze... nie nasza wina że Karina dała nam się poznać z bardzo dobrej strony, a Maciek wręcz przeciwnie... My oceniami po tym co widzimy... możliwe że to się mija z prawdą....

Drogi Adrianie gadaliśmy trochę o zachowaniu Pana Maćka wobec nas.... mówiłam ci jak nas olał.... Kolejny raz powtarzam że my narazie oceniamy te osoby z tego co widzimy.... A to co widzieliśmy ze strony Maćka nam się nie podobał... Myśle, że pan Durczak będzie miał się możliwość wykazać, ja wtedy bardzoi chętnie zmienie zdanie na jego temat....
Martynka

Postautor: Martynka » 21 lip 2003, 13:30

Szkoda, Adasiu, że reszta Cie nie interesuje...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Różne czyli Inne”