Karina Drobny - Maciej Durczak

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 22 lip 2003, 11:47

Z mondralą było podobnie... Prawie nikt jej nie lubił i się wyniosła. Ale przecież my Ciebie, Adasiu lubimy :D Po prostu była mała, albo trochę większa kłótnia i tyle. I tak zaraz ten temat zostanie zapomniany...
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 22 lip 2003, 12:07

Pisz Adasiu i nie przestawaj. Są chwile te złe i dobre... i wszystko trzeba przeżyć...
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 22 lip 2003, 13:12

CHYBA PRZESTANE PISAĆ JÓŻ NA FORUM KU RADOŚCI KATHLEEN I NIEKTÓRYCH.ZAUWAŻYŁEM,ŻE NIEKTÓRE OSOBY KTÓRE NIC TU NIE PISZĄ ALBO RAZ NA ROK WYCHODZĄ NA TYM LEPIEJ.JA NIE MAM CZASU KOMENTOWAĆ KAŻDEGO Z WASZYCH POSTÓW Z OSOBNA.WYŻYJCIE SIE NA KIMS INNYM.CZEŚĆ.
------> jeśli nie masz czasu komentować każdego z naszych postów, to komentujesz tylko te niebieskie ? Ciekawa strategia ... Jesteś akurat osobą, która najmniej wie na temat 'Co sprawia radość Kathleen', a tych niektórych jest wielu i też mają swoje nick'i - więc albo przytaczaj wszystkich, albo nikogo ... Tak ... trzeba pisać raz na rok i to najlepiej 'Jesteście zajebiści i wszystko co robicie, jest tak samo zajebiste', to wtedy jest się dobrym, kochanym, grzecznym i ułożonym fanem Łez - takim o jakim dziś marzy Adam-LZY ... Ja nie wiem o co Pan się tak obrusza - w szkole mnie uczyli, że na cytat odpowiada się cytatem ... Szkoda, że kiedyś 'nasze własne zdanie' było dla Ciebie 'potrzebną, zdrową krytyką', a dziś jest 'wyżywaniem się' ... Ciekawi mnie tylko czy rzekomo opuszczasz nasze ( więc i po części Twoje ) forum, dlatego, że skończyły Ci się cytaty, czy raczej dlatego, że wolisz uniknąć reakcji wymiotnych ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 22 lip 2003, 13:17

to jest do osoby co napisła ostania kazdy ma swpje zdanie nie za ostro trochę pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 22 lip 2003, 13:21

Ludzie dajcie sobie siana, z tego tematu zrobiły się okropne porównania Kariny do Maćka... To bez zensu... to tak jakby porównywać Adama i Adriana, czy Adama i Anię.. to bezsens ... :?
...
Martynka

Postautor: Martynka » 22 lip 2003, 13:25

moon pisze:Ludzie dajcie sobie siana, z tego tematu zrobiły się okropne porównania Kariny do Maćka...

Według mnie po to ten temat powstał.... :lol: A my wyrazamy tylko swoje zdanie... :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
marigell

Postautor: marigell » 22 lip 2003, 13:25

Chciałam zauważyć, ze porównania Kariny do Maćka (choć ja takowych nie zauważyłam - jedynie nasze odczucia po spotkaniu z Kariną i Maćkiem), już dawno się skończyły ... :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 22 lip 2003, 13:29

Drogi Marcinie, z całym szacunkiem, ale nie jest to to samo ... Adam jest gitarzystą, a Adi klawiszowcem ... co tu porównywać ? Adam gitarzystą, a Ania wokalistką ... tutaj też nie widzę gruntu do porównań ... Natomiast Karina jest menadżerem, a pan Maciej ........... oooo ... też menadżerem :!: Temat powstał po to, żeby nie bałaganić w innych tematach, bo dyskusje o tym wywiązywały się w tematach w ogóle z tym nie związanych - także założenie tego tematu sens miało ogromny i powinieneś wiedzieć o tym, jako moderator ... Natomiast jedyne co tutaj robimy, to wyrażamy swoje własne, prywatne zdania i odczucia, do których mamy przeciez prawo a i do tego chyba to forum służy ... albo ja się mylę ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 22 lip 2003, 13:55

No tak, ale chodzi także o Karinę jako osobę, a nie manegera tak samo z Maćkiem... Tutaj nie chodzi tylko o ich pracę ... zauważ ...
...
Awatar użytkownika
cool

Postautor: cool » 22 lip 2003, 15:26

ten temat to bzdura
wszystko na temat Durczaka opiera się na domysłach, jest to zwykłe obrabianie dupy i to jest chamstwo.

jeśli chodzi o Karinę, której nigdy nie widziałem na oczy, to jest to włażenie do dupy, a to jest infantylne

nie wiem co gorsze...

ten temat to jakaś paranoja ku* po prostu
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 22 lip 2003, 16:52

"Wszyscy mówią. Każdy mówi inaczej. Przestaje chodzić o rację. Rację ma każdy i tym samym nie ma jej już nikt." :?

Pozdrawiam :!: :!:
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 22 lip 2003, 19:17

cool pisze:jeśli chodzi o Karinę, której nigdy nie widziałem na oczy, to jest to włażenie do dupy, a to jest infantylne

Włażenie do dupy?! Chyba naprawdę Jej nie widziałeś na oczy :?
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 lip 2003, 21:24

To pięknie kłótnia... kolejna kłótnia :( pierwszy temat jaki otworzyłam po mojej kilkudniowej nieobecności...
Myślę, ze Sylwia najlepiej określiła wady i zalety Kariny i Maćka jako menagerów.
Ta antypatia fanów do MAćka może być spowodowana strachem, ze zrobi on z Łez drugie I3...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 22 lip 2003, 23:18

Cool napisał:
ten temat to bzdura
wszystko na temat Durczaka opiera się na domysłach, jest to zwykłe obrabianie dupy i to jest chamstwo.

...nie zgadzam się.....znaczy mówię akurat o sobie...pokaż mi zdania które są domysłem.....piszę tylko to co widzę....co czuję.....co się da zauważać .....nie ma w moim poście....nic co by wskazywało na to bym zwracała uwagę na jego życie poza zespołem ŁZY.....radzę uważniej czytać to co piszemy....

jeśli chodzi o Karinę, której nigdy nie widziałem na oczy, to jest to włażenie do dupy, a to jest infantylne

....a tego to nie będę komentować.....bo szkoda mojego czasu.....
Sylwia
Awatar użytkownika
cool

Postautor: cool » 23 lip 2003, 5:52

mojego szkoda także
nie mam więcej pytań

odnoszę wrażenie, że piszą tu pszedszkolaki...

...z małymii(okrutnie małymi) wyjątkami

plusy i minusy...

pszedszkole

pozdrawiam

Wróć do „Różne czyli Inne”