JAKIE BYŚCIE CHCIELI USŁYSZEĆ PIOSENKI NA KONCERCIE??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 30 gru 2004, 20:48

Przysłowie :mrgreen:
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 30 gru 2004, 20:54

Moją koleżanka uwielbia "Gdy na was patrzę", mówi że to o niej. Na początku trochę mnie to dziwiło i przerażało, bo znam ją dobrze i uważałem że przesadza, ale jednak nie, piosenka jest po prostu o niej. Niewiarygodne, aby słowa mogły ranić...

I też chciałbym usłyszeć to na koncercie, lukrecję też, w moim świecie,opowiem wam moją historię, przysłowie i Dziwny jest ten świat :)
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 30 gru 2004, 20:57

Ja to bym chciała, żeby na koncertach były grane te wszystkie 'nieoficjalne' piosenki i te z dema ;)
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 31 gru 2004, 20:14

"Przysłowie" o taak :D:D:D a i jescze kiedts tez chcialabym zeby Anka zaspiewałą "Ironic " :lol:
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 15 mar 2005, 20:29

Piosenki z DEMA i więcej ze Słońca i JJJ:P a nie w kólko Agnieszka, Narcyz i Anka :evil:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 15 mar 2005, 20:58

"Przysłowie" mmmrrr :P "mówią że jestem nienormalna", "Władza", "Łabędź", "Emmanuelle noire", "Lukrecja" i pewnie piosenki z dema... :P
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 15 mar 2005, 22:54

Iwona Bielawa pisze:"Przysłowie" mmmrrr :P "mówią że jestem nienormalna"

Przychylam się w 100% :D W sumie to mi obojętne co będą śpiewać ważne żeby w ogóle ale te piosenki mają w sobie "tajemnicę". Są naprawdę nikłe sznse żeby Łzy je wykonały więc tym większa byłaby radość!
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 15 mar 2005, 23:18

A wiecie co ja bym chciał usłyszeć :?: Chciałbym usłyszec Łzy wykonujące "Wiarę" IRA.Zwłąszcza wstęp,kiedy gra tylko perekusja,bas i klawisze w tym charakterystycznym brzmieniu.I tą niesamowitą końcówkę jakby Ania zaśpiewała tak głośno i donośnie - "Chcę znów wierzyć w miłość,mieć siłę by wstrzymać łzy,mieć prawo do walki,znów dotknąć gwiazd,zatrzymac czas".
Niezła jazda by była.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 15 mar 2005, 23:56

A ja bym chcial uslyszec "Nocami i dniami a teraz czasami" nigdy nie slyszalem na koncertach
Obrazek
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 16 mar 2005, 16:44

Oprócz tych, które tu już kiedyś wypisałam, dorzucam te: "Mówią, że jestem nienormalna" (świetny hicior), "W czerni i w bieli", "Władza" (Closterkellera), "Nie mam nic", "Nadzieja nie dla mnie", "On" :)
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 16 mar 2005, 20:27

ciacho pisze:A wiecie co ja bym chciał usłyszeć :?: Chciałbym usłyszec Łzy wykonujące "Wiarę" IRA.Zwłąszcza wstęp,kiedy gra tylko perekusja,bas i klawisze w tym charakterystycznym brzmieniu.I tą niesamowitą końcówkę jakby Ania zaśpiewała tak głośno i donośnie - "Chcę znów wierzyć w miłość,mieć siłę by wstrzymać łzy,mieć prawo do walki,znów dotknąć gwiazd,zatrzymac czas".
Niezła jazda by była.

ciekawe :) zastanowiło mnie to bardzo..jak to by brzmiało? może kiedyś...
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 17 mar 2005, 23:54

Sądze,że wyszło by to dobrze.Wiadomo,że Ania ma silny głos i poradziłaby sobie z tym utworem,do tego wstęp na klawiszach napewno wypadł by świetnie :D Bardziej martwi mnie to jakby wypadły gitary,zwłaszcza gitara prowadząca.Wiadomo,że Piotrek Łuakszewski (który napisał "Wiarę" - ex gitarzysta IRA w latach 1991-1995) jest nietuzinkowym gitarzystą w Polsce i trudno mu dorównać.Mało kto potrafi zagrać jego partię gitar na odpowiednio wysokim poziomie.Obecnie w IRA gra to Seba Piekarek,albo Marcin Bracichowicz i oni dorównują Łuakszewskiemu,ale obaj to również ścisła czołówka polskich gitar :D W każdym razie ja bym chciał usłyszeć "Wiarę" śpiewaną przez łzy :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Yanish
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Yanish » 18 mar 2005, 0:08

Ciacho ja się zgadzam... jestem za a nawet przeciw :D Choć osobiście nie przepadam za coverami, bo jest to obdzieranie ze skóry utworów, ale to mogłoby wypalić, a tak poza tym to chętnie bym usłyszał na koncercie kiedyś jakis utwór janis joplin, choć osobiście uważam że to świętokractwo, ale Ani udzielam dyspense jako niedoszły ksiądz 8)
uważaj jak chodzisz, bo stąpasz po moich marzeniach....
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 18 mar 2005, 11:43

śmiech_przez_łzy pisze:Oprócz tych, które tu już kiedyś wypisałam, dorzucam te: "Mówią, że jestem nienormalna" (świetny hicior), "W czerni i w bieli", "Władza" (Closterkellera), "Nie mam nic", "Nadzieja nie dla mnie", "On" :)
ZGADZAM SIE Z TOBĄ!!
LEZKI POWINNY GRAC PIOSENKI,TE BARDZIEJ NIEZNANE. WKOŃCU NA KONCERTY PRZYCHODZĄ FANI ZESPOŁU,WIĘC KAŻDĄ PIOSENKE PEWNIE ZNAJĄ! A WIEKSZOŚC PIOSENEK,KTÓRE SĄ WYKONYWANE NA KONCERTACH TO TE,KTÓRE SĄ ZNANE WSZYSTKIM(NAWET TYM,KTÓRZY NIE SĄ FANAMI).
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 26 mar 2005, 7:39

Ponieważ zbliża się koncert w Wolsztynie to tak sobie pomyślałam, że chciałabym żeby Łezki zagrały piosenkę "W księżycowym śnie", a to dlatego, że na moim 1 koncercie zapytałam Anię czy bedzie jakaś piosenka z pierwszej płyty, a ona powiedziała, że tak np. "w księżycowym śnie". Cały koncert czekałam na nią z niwecierpliwoiścią, a gdy juz ją zagrali wyszło wspniale. A że ostatnio zebrało mi się na wspominki to chciałabym małą powtórkę :)
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]

Wróć do „Łzy”