JAKIE BYŚCIE CHCIELI USŁYSZEĆ PIOSENKI NA KONCERCIE??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 16 lip 2003, 16:37

GRALI "TAŃCZ..."?!

No jasne :!: Mogę nawet przysiąc przed Bogiem :!: A u was nie grali :?: :?:
Hmm...dziwne :? A może dopiero zaczna grac :wink: , wszystko sie może zdazyć...... gdy głowa pełna marzeń....gdy tylko czegoś pragniesz , gdy bardzo chcesz ..ooooooo....wszystko może zdażyć się :wink: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 16 lip 2003, 18:19

Ja bym była szcześliwa cokolwiek by nie zagrali, oby tylko przyjechali do Wałbrzycha, wtedy mogą jak dla mnie grac wszystko, no może poza Narcyzem i Twoja, ot tak
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Martynka

Postautor: Martynka » 16 lip 2003, 18:27

Masz pecha :lol: ZAWSZE grają obie :lol: :wink:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 16 lip 2003, 19:11

każdą, naprawdę każda, byle tylko przyjechali do Poznania...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 16 lip 2003, 19:59

Gusia do Poznania to każdy zespół przyjedzie a napewno Łezki.Zobaczysz :wink: :wink:
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 16 lip 2003, 21:38

Teraz ma dosć duze zachcianki....''Słońce''-Piosenka która jest ładniejsza nawet od ''Lukrecji'' czy ''Anastazji''....Ta piosenak jest najlepsza z tych płyt ''JJJ'',''WZZS'' I ''SŁOŃCE(:P)''.....ANIELE MÓJ!!!!!!!!!''WZZS''-PÓLNOC....''JJJ''-LUKRECJA!!!!!!!!!!!''NCNJ''-TAŃCZ!!!!!!!!!!!!!''DEMO''-CARNA MGIA!!!!ale zachcinka......ale.....trzeba korzystac......
Awatar użytkownika
ewelinka

Postautor: ewelinka » 16 lip 2003, 22:25

dla mnie oczywiście mogliby zagrać :
"Oczy szeroko ...."
Opowiem wam jej historie"
" Aniele mój"
" Zdjęcia z wakacji"
iiiii wiele innych bo lubie wzzystkie piosenki Łez
Awatar użytkownika
Madzia

Postautor: Madzia » 16 lip 2003, 22:57

Ja cieszę się z każdego utworu jaki tylko grają i gdy mogę go słyszeć na żywo. Będąc na ich koncertach dostaje jakiejś dziwnej energii i nie ważne co grają ja cieszę się ze wszystkiego. Ta muzyka łagodzi moją duszę :) Pozdrawiam.
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 16:54

Hehe jak to czytam to dużo osób chce co innego, wiec to i tak chyba większego sensu nie ma.A jesli dobrze siegam pamięcią to ja się doczekałam 'Lukrecji' w paździrniku na koncercie...
I ja wciąż najbardziej jestem za 'Czarną Magią' z DEMA
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 19 lip 2003, 17:23

Hej a ja bym chciała usłyszeć piosenki, które już kiedyś wymieniłam w temacie: "Jaka jest wasza ulubiona piosenka Łez?", czyli: z płyty >Słońce< "Zabij Się", "Chciałabym Chciałam Być" i "Czy To Grzech", z płyty >W Związku Z Samotnościa< "Zdjęcia Z Wakacji", "Północ- Teraz Wiesz", "Opowiem Wam Jej Historię", "Nie Mam Nic", z płyty >Jesteś Jaki Jesteś< "Niełatwo Pożegnanie", "Dziś Będziesz Mój", "Lukrecja", "Gdy Na Was Patrzę", "Nadzieja nie dla mnie", "...", a z płyty >Nie Czekaj Na Jutro< "Dla miłości warto", "Czasami, ot tak", "Tańcz...", "Twoja, ot tak"itd... ale jak raz na koncercie darłam sie na całe gardło aby zagrali "Lukrecję" to Ania ładnie przeprosiła i smutno powiedziała, że niestety nie będzie... Te piosenki to w okolicach Tarnobrzega poproszę :P Pozdrowionka sylwia;-)
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2003, 15:10 przez Sylwia;-), łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 19 lip 2003, 17:26

To znowu ja... qrcze czy może mi ktoś pomóc z ta płyta demo, sylwia;-) papa
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2003, 15:11 przez Sylwia;-), łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 19 lip 2003, 21:09

co bym chciała usłyszeć na koncercie... hmm... byle co, byle by to Łezki grały :D
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
aero32

ANIELE MÓJ, ZABIJ SIĘ, CZY TO GRZECH

Postautor: aero32 » 19 lip 2003, 22:09

Jak Łezki zmieniły trochę repertuar na koncertach to bardzo się cieszę :), Byłem w czerwcu na 2 koncertach Łez (w Rumi i w Gdyni) i w sumie zagrali tu i tam te same piosenki (jedynie w Gdyni nie zagrali Słodkie Winogrona, ale poza tym wszystko to samo). 9 sierpnia wybieram się na koncert do Gdańska i mam nadzieję, że usłyszę coś nowego. A usłyszeć bym chciał coś ze SŁOŃCA:

1. ANIELE MÓJ
2. ZABIJ SIĘ
3. CZY TO GRZECH?

Najlepiej wszystkie 3, ale byłbym zadowolony, jakby Łezki zagrały przynajmniej jedną z nich. No i mam nadzieję, że koncercik w GDANSKU będzie się różnił się co najmniej 3 piosenkami od tego w RUMI i GDYNI :)
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 20 lip 2003, 12:23

Hej, aero32 (i inni) mogłeś usłyszeć te same piosenki na obu koncertach, ponieważ zespoły i wykonawcy swój repertuar ustalają na określony czas, zmieniają go raz na 2-3 miesiące (czasami rzadziej), ale niemal zawsze są grane te kawałki, które przyniosły popularność (czyli w przypadku Łez np: "Agnieszka...", "Narcyz..." itd). Często zmieniona jest kolejnośc utworów, a czasami pojedyńcze piosenki "zastępowane" są innymi A tak poza tym to byłoby trochę trudne, żeby przed każdym jednym koncertem (a czasami zdarza się, że grają dzień po dniu, a nawet 2 koncerty dziennie) była zmieniona lista granych kawałków...
Więc miejcie troche litości i cieszcie się, że wogóle COŚ grają i prozentują... pozdrowionka sylwia;-)
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 20 lip 2003, 13:38

No chyba wiadomo, bo trochę bezsensu był by koncert bez Agnieszki, Narcyza, Opowiem wam jej histroię, niebieskiej sukienki, Anastazji, JJJ, Oczów itd... Ale moim zdaniem 2 lub 3 piosenki powinny być zmienione. Np. Łzy szczęścia grane na zmianę z Aniele mój albo Lukrecja zamiast Westchnienia i szepty. Chodzi mi o to, żeby trzon koncertu został bez zmian, a na trasę koncertową mieli przygotowane, nie 20, a z 25 piosenek. W tedy na mój gust koncerciki były by idealne, a tak są jednynie bardzo dobre :) :lol: :)

Wróć do „Łzy”