JAKIE BYŚCIE CHCIELI USŁYSZEĆ PIOSENKI NA KONCERCIE??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 03 cze 2010, 13:02

Ciekawe czy kiedyś zagrają któryś z tych kawałków których wymieniłeś Nemo..
,,..woła nas pragnienia krzyk, który ciągle karze się wzbijać na szczyt tak wysoko gdzie nie dotarł jeszcze nikt..''
Awatar użytkownika
pykman

Postautor: pykman » 03 cze 2010, 17:34

A ja z innej strony: gdyby Łzy zdecydowały się koncert, na którym zagrany byłby cały konkrety album - z zachowaną kolejnością utworów - (tak jak zrobiły to np. Myslovic czy Lech Janerka) głosowałbym na "Słońce". Jak dla mnie to chyba najbardziej spójny ze wszystkich albumów gdzie każda piosenka nadaje do grania live :)

PS. Dla mnie "Dziś będziesz mój" to najbardziej The Offspringowa piosenka Łez czyli pop-punk w najlepszym wydaniu :)
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 03 cze 2010, 19:12

Ciekawy pomysł :) Myślę jednak, że mało realny. Bo kto przyszedłby na koncert bez ,,Agnieszki", ,,Narcyza", ,,Oczu"...?
gg: 1604953
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 03 cze 2010, 19:31

Fajny pomysł...ale racja tylko przyszli by chyba fani...
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 03 cze 2010, 19:34

Nemo pisze:Jeśli nie przeczyta, to zawsze można powiedzieć im o tym po koncercie :P

Ja (jako jeden z nielicznych) miałem przyjemność raz usłyszeć na koncercie "To nic, nie kochasz mnie", w Gorzowie Wielkopolskim w 2005 roku. To było jeszcze przed wydaniem HKNB i na tym koncercie po raz pierwszy usłyszałem z 7 nowych kawałków i wśród nich ten. Byłem pod dużym wrażeniem, wtedy ta piosenka z wszystkich nowych, spodobała mi się najbardziej. Zbyt długo nie była ona grana na koncertach. Jeśli dobrze pamiętam, to zaniechano wykonywania jej, bo refren był bardzo męczący wokalnie dla Ani ;)

A pozostałe 6 to co byly za kawlaki...? Bardzo chcialabym uslyszec Jak Aniol :)
To nic, nie kochasz mnie równiez świetna piosenka...ale wydaje mi sie ze jest bardzo latwa i nawet spokojna, delikatna z nutka ostrości, jak moze byc meczaca? :D
A tak w ogóle to farciarz z Ciebie :D
Awatar użytkownika
NatkaZ
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: NatkaZ » 03 cze 2010, 21:58

mi się marzy jeszcze "tak niewiele" i "jak cukierek" - przez ogromny sentyment :)
a poza nimi, jakieś starocie z pierwszych trzech płyt mile widziane :P za dużo wymieniania :P :lol:
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 03 cze 2010, 22:58

klaudis pisze:Ciekawe czy kiedyś zagrają któryś z tych kawałków których wymieniłeś Nemo..

Raczej wątpię. Niestety.

pykman pisze:A ja z innej strony: gdyby Łzy zdecydowały się koncert, na którym zagrany byłby cały konkrety album - z zachowaną kolejnością utworów - (tak jak zrobiły to np. Myslovic czy Lech Janerka) głosowałbym na "Słońce". Jak dla mnie to chyba najbardziej spójny ze wszystkich albumów gdzie każda piosenka nadaje do grania live :)

Też mało prawdopodobne. Ja bym wybrał chyba "Jesteś Jaki Jesteś", bo to najostrzejszy album ;)
A jeśli chodzi o koncert, na którym grany jest cały album z zachowaną kolejnością utworów, to byłem niedawno na takim koncercie Closterkeller (grali tak cały album "Aurum") ;)

Ewa_p pisze:Ciekawy pomysł :) Myślę jednak, że mało realny. Bo kto przyszedłby na koncert bez ,,Agnieszki", ,,Narcyza", ,,Oczu"...?

My ;D

wava pisze:Fajny pomysł...ale racja tylko przyszli by chyba fani...

I dobrze :P

wava pisze:A pozostałe 6 to co byly za kawlaki...? Bardzo chcialabym uslyszec Jak Aniol :)
To nic, nie kochasz mnie równiez świetna piosenka..

Jeśli dobrze pamiętam to grali wtedy "Wróciłam, "W moim śnie", "Pierwsza łza", "Jak anioł", "Zamykasz drzwi i odchodzisz", "Weronika, efekt motyla", "Przepraszam Cię" i "To nic, nie kochasz mnie".

Natka_fanka pisze:mi się marzy jeszcze "tak niewiele" i "jak cukierek" - przez ogromny sentyment :)

Również słyszałem obie. Też tylko raz. Tym razem z kolei na koncercie promującym album "Nie czekaj na jutro" w Szczecinie. Był to zresztą mój pierwszy koncert Łez, jeszcze nie byłem w FFC ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 03 cze 2010, 23:10

Pozazdrościć..szkoda,że nikt tego nie nagrał....
Nemo wytlumacz mi bo ty jestes poniekad w tej branzy powiedz mi A co do tych utworow...zawsze myślałam,że zespól co rok lub pol roku..zmienia trackliste...skoro raz grali takie kawałkil to, to byl jakis koncert specjalny? jak to jest?
Pamietam jak zespol byl w Łodzi chyba 2008 r...wtedy grali akustyczne koncerty, w Łodzi mial byc koncert normalny i zagrali 2 piosenki akustyczne- wrócilam i imagine .Ania powiedziala,że nie mieli przyjemnosci zagrania akustycznie w Łodzi wiec daja nam mala probkę :) to to rozumiem
A swego czasu pamietam ,że na koncertach akustycznych traclista tez sie zmieniala...w jednym miescie Ania śpiewala np imagine a w drugim boys dont cry.
Od czego to zalezy...?
Awatar użytkownika
pykman

Postautor: pykman » 04 cze 2010, 12:42

Nemo pisze:
wava pisze:Fajny pomysł...ale racja tylko przyszli by chyba fani...

I dobrze :P

Też myślę, że to dobrze :D

Plenerowe koncerty dla wszytkich są ok, ale czasem koncert (choćby płatny) dla fanów tez by się przydał. I nie tylko akustik :) Może Łzy nie są jakoś specjalnie aktywnym obecnie zespołem jeśłi chodzi o nowe numery ale przecież wciąż żywotnym :)
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 04 cze 2010, 16:48

Nemo pisze:
Ewa_p pisze:Ciekawy pomysł :) Myślę jednak, że mało realny. Bo kto przyszedłby na koncert bez ,,Agnieszki", ,,Narcyza", ,,Oczu"...?

My ;D

W to nie wątpię :) Ja sama pewnie pokonałabym duże odległości, żeby być na takim koncercie, ale kto by się tam nami przejmował ;P

wava pisze:Pozazdrościć..szkoda,że nikt tego nie nagrał....
Nemo wytlumacz mi bo ty jestes poniekad w tej branzy powiedz mi A co do tych utworow...zawsze myślałam,że zespól co rok lub pol roku..zmienia trackliste...skoro raz grali takie kawałkil to, to byl jakis koncert specjalny? jak to jest?
Pamietam jak zespol byl w Łodzi chyba 2008 r...wtedy grali akustyczne koncerty, w Łodzi mial byc koncert normalny i zagrali 2 piosenki akustyczne- wrócilam i imagine .Ania powiedziala,że nie mieli przyjemnosci zagrania akustycznie w Łodzi wiec daja nam mala probkę :) to to rozumiem
A swego czasu pamietam ,że na koncertach akustycznych traclista tez sie zmieniala...w jednym miescie Ania śpiewala np imagine a w drugim boys dont cry.
Od czego to zalezy...?

Wiesz, od 4 lat nie ma niczego nowego i są grane różne kawałki, żeby ludzie nie słuchali tych samych piosenek po kilka razy. Zresztą zespołowi też się pewnie nudzi granie w kółko tego samego :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 06 cze 2010, 23:21

wava pisze:Nemo wytlumacz mi bo ty jestes poniekad w tej branzy powiedz mi A co do tych utworow...zawsze myślałam,że zespól co rok lub pol roku..zmienia trackliste...skoro raz grali takie kawałkil to, to byl jakis koncert specjalny? jak to jest?
Od czego to zalezy...?

Zespół zmienia playlistę, kiedy chce. To nie były żadne specjalne koncerty, ale jak promowali NCNJ albo HKNB, to oczywiste, że grali dużo kawałków z tych płyt, żeby zachęcić do kupna płyty. Teraz grają z każdej płyty po trochu, a playlista od kilku lat jest podobna, bo nie ma na co ją zmienić, bo nie ma nowych kawałków. Przed premierą nowej płyty też na pewno będzie grane z 7, czy 8 nowych kawałków na koncertach, a po sezonie promującym nową płytę zostanie z niej kilka najlepiej sprawdzających się na koncercie piosenek ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 10 cze 2010, 17:25

Przyjdzie nowa płyta, nowe piosenki to i nowa playlista..
Tylko ciekawe kiedy to bedzie :twisted:
,,..woła nas pragnienia krzyk, który ciągle karze się wzbijać na szczyt tak wysoko gdzie nie dotarł jeszcze nikt..''
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 12 cze 2010, 14:22

klaudis pisze:Przyjdzie nowa płyta, nowe piosenki to i nowa playlista..

Playlista to może być w winampie, na koncertach jest setlista.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
klaudis

Postautor: klaudis » 12 cze 2010, 18:04

heh, sorry :D
Awatar użytkownika
LovinQ
Członek FFC

Postautor: LovinQ » 06 lis 2010, 14:51

napewno "Gdy na was patrzę" piosenka swietna. szkoda ze juz takich nie robia..
"Tak wiem, że wierny jesteś mi jak pies
I nałogów w twoim życiu żadnych nie ma
Aureola świeci ponad twoją głową
Na pierwszy rzut oka dla wszystkich ideał..."

Wróć do „Łzy”