JAKIE BYŚCIE CHCIELI USŁYSZEĆ PIOSENKI NA KONCERCIE??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 20 sie 2003, 15:42

Marzę o Lukrecji, a oprócz tego Aniele mój i Czy to grzech? Wystarzczą mi te 3 piosenki (jak narazie ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 20 sie 2003, 15:53

Kalakirya pisze:Marzę o Lukrecji, a oprócz tego Aniele mój i Czy to grzech? Wystarzczą mi te 3 piosenki (jak narazie ;)

Normalnie już Cie lubie :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 sie 2003, 0:34

ally pisze:
podczas oczu można jedynie..słuchać i sie kołysać

oj uwierz mi ze nie tylko :D Ja i Kathleen cos o tym wiemy ;)

jaka tajemnicza...
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 21 sie 2003, 11:26

Ghrave pisze:Na koncerty dobrze by sie nadal "Dzis Bedziesz Moj", wiem, ze ten kawalek ma duza grupe przeciwnikow, ale na koncerty jest nprawde ok ;)

Całkowicie sie zgodzę... Na koncercie sprawdzają się doskonale dość 'agresywne' utworki (rzeźnia! :wink: ).... pod tym względem mogłoby sie też sprawdziż 'Gdy na was patrzę'... Choć oczywiście pare takich pisoenek pod rząd to może z nóg zwalić i najwytrwalszych :lol:
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 21 sie 2003, 13:38

Choć oczywiście pare takich pisoenek pod rząd to może z nóg zwalić i najwytrwalszych

moze tak wlasnie powinno byc? nie mielibysmy problemow z takimi ludzmi jak te fanki ich3 w katowicach :twisted: troche ostrych piosenek i juz ich nie ma :)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 sie 2003, 14:20

myślisz ze nie dały by rady? no w sumie w takim stanie w jakim one były to masz racje długo by nie pociągnęły..
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 21 sie 2003, 15:02

heh... a mnie denerwują jak takie lalunie co się kurna wymalują jakby szły nie wie gdzie, miniówki, buzki, że ledwie co zasłaniają im te... no....hm... no wiecie co :P i buciki na obcasie... idą na koncert rockowy :P boshe... dobijające to jest... jak był u mnie HEY to wszyscy wiecie... punki sami na koncercie...a te 3 lalunie... hehe... nie no zawału można dostać... ze śmiechu oczywiście :twisted:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 sie 2003, 16:52

głupie awanturnice...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 21 sie 2003, 18:40

Czesc... byłam w sobotę (16.08) na koncercie (niestety nie na Łzach a na Golden Life) i stała obok mnie jakaś laska... pomijam fakt, że miała białe spodnie na koncercie, na którym można się upieprzyć niemiłosiernie, ale do tego była w "japonkach" i jakiej bluzce co ledwo jej zakrywała biust, aby tego było mało to miała kłaki jakoś tak dziwnie puszczone na ramion, że jak wiaterek zawiał to ani jeden nawet sie nie poruszył (chyba tonę lakieru, żelu i wosku naładowała) jak zaczęłam z qmpelą (no i oczywiście z jakimiś przypadkowymi ludziskami-ale byli zajebiści) skakac i wariować, to z całej pary naskoczyłam (ale na serio to było niechcący) jej na te spodenki (bo miała je długie i to za długie) i na jej "łapkę" w tych japonkach, dzieweczka aż się z bólu skęcała- nie dziwię się byłam w glanach, a to chyba musiało boleć- z grzeczności powiedziałam "sorki", to zaczęła się tłumaczyć, że to jej wina bo stała za blisko i wogóle po chwili zgumowała gdzie pieprz rośnie... nie lubię takich ludzi, którzy ubiorą się jak na płaże, a przychodzą na koncert rockowy lub zajmuja miejsca na samym początku, później stoja jak kołki szlak mnie normalnie trafia!! oki ale sie rozgadałam... całuski sylwia;-)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 sie 2003, 11:25

Mała___ pisze:heh... a mnie denerwują jak takie lalunie co się kurna wymalują jakby szły nie wie gdzie, miniówki, buzki, że ledwie co zasłaniają im te... no....hm... no wiecie co :P i buciki na obcasie... idą na koncert rockowy :P boshe... dobijające to jest... jak był u mnie HEY to wszyscy wiecie... punki sami na koncercie...a te 3 lalunie... hehe... nie no zawału można dostać... ze śmiechu oczywiście :twisted:

Mnie po prostu denerwują ludzi, którzy na koncert przyszli sobie popatrzyc a nie bawic sie... i co najgorsze mają pretensje jeśli ktoś się obok nich bawi... Albo jak jakieś małe dzieci stąją pod barierkami.... gdzie głowy mają ich rodzice.... trzeba rozróżnić koncert muzyki poważnej od koncertu rockowego....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 22 sie 2003, 11:42

dokładnie. i tacy własnie są przeszkodą do dobrej zabawy. przyjdą patrzeć i pić i jeszcze sie czepiają że ktoś sie dobrze bawi. ludzie od tego sa koncerty. co niektórzy to o tym zapominają a inni po prostu mylą imprezy..
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 22 sie 2003, 11:56

no a wracajac do tematu.... zbliza sie koncert w Kedzierzynie.... bedzie sporo osob z forum... wiec moze zespol zagralby dla nas jakas piosenke :?: (np. "Aniele mój" :P )
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 sie 2003, 21:20

ally pisze:no a wracajac do tematu.... zbliza sie koncert w Kedzierzynie.... bedzie sporo osob z forum... wiec moze zespol zagralby dla nas jakas piosenke :?: (np. "Aniele mój" :P )

jestem za... proponuję 'wymusic' (czyt. ładnie poprosić :twisted: ) to na jakimś z członków zespołu na ognisku... co wy na to??? :D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 sie 2003, 21:28

Syriel pisze:
ally pisze:no a wracajac do tematu.... zbliza sie koncert w Kedzierzynie.... bedzie sporo osob z forum... wiec moze zespol zagralby dla nas jakas piosenke :?: (np. "Aniele mój" :P )

jestem za... proponuję 'wymusic' (czyt. ładnie poprosić :twisted: ) to na jakimś z członków zespołu na ognisku... co wy na to??? :D

Ja z miłą chęcią pomoge tylko nie wiem czy dojdziemy do porozumienia jaką piosenke mają zagrać.Ja jestem za 'Czarną magią' choć i tak mnie na tym koncercie nie będzie :cry:
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 22 sie 2003, 21:38

hmm... to moze postaramy sie dojsc do jakiegos kompromisu... zeby na ognisku nie bylo zamieszania, ze jedni chca taka a drudzy inna piosenke... zrobmy glosowanie :P moze niech kazdy poda swoja propozycje.... a moze nawet 2... :D

Moje propozycje:
1. Aniele mój
2. Nadzieja nie dla mnie
Ostatnio zmieniony 22 sie 2003, 21:41 przez ally, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Łzy”