Czym jest Przyjaźń...???

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 15 lip 2003, 21:49

kasieńka pisze:10 lat na darmo:cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Na darmo? :roll: Dlaczego na darmo.. Właśnie nie.. Będziesz miała wspaniałe wspomnienia po tych 10latach....
I błagam Cie - nie tnij sie, bo to NAPRAWDE NIE JEST WYJŚCIE Z SYTUACJI!! Wiem z własnego doświadczenia - wierz mi... Niech to potwierdzą jeszcze inne osoby... (Doda.. Napisz... Błagam Cie..;*)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 15 lip 2003, 22:00

MARTYNKA pisze:I błagam Cie - nie tnij sie, bo to NAPRAWDE NIE JEST WYJŚCIE Z SYTUACJI!! Wiem z własnego doświadczenia - wierz mi... Niech to potwierdzą jeszcze inne osoby... (Doda.. Napisz... Błagam Cie..;*

Martynko ale co mam napisać? że to nie jest wyjście z sytuacji? oczywiście że nie jest... ale dobrze wiesz że czyjeś gadanie Jej nie przekona... jeśli oczywiście na prawde chce się pociąć....
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
marleyka
Kontaktowanie:

Postautor: marleyka » 15 lip 2003, 23:08

padło pytanie czym jest przyjaźń....
a ja napiszę czym są przyjaciele, przecież to jedno a to samo
"PRZYJACIELE SĄ JAK ANIOŁY, KTÓRE PODNOSZĄ NAS KIEDY NASZE SKRZYDŁA MAJĄ KŁOPOTY Z PRZYPOMNIENIEM SOBIE JAK SIĘ LATA"

to chyba jednocześnie najpiękniejsza definicja przyjaźni...
...DGR SQUAD WYKRZYCZ JESZCZE RAZ...DGR SQUAD DOPIERDALA....
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 16 lip 2003, 7:50

Zjawisko przyjazni dobrze streszczone jest w piosence "Jestes, wiem ze jestes" - nie bede cytował fragmentów, ponieważ zakładam ze forum kojarzy o jaki utówór sie rozchodzi. --- A od siebie moge dodac, że przyjaciele są potrzebni nawet jeden - bo do kogo chodzilibysmy sie wyzalic, praktycznie przedewszystkim wyzalic, no moze czasem uzyskac aprobate dla własnego szaleństwa. :)
You cry, You learn
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 16 lip 2003, 13:50

moi drodzy czym jest przyjażń najważniesza rzecz na ziemi
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 16 lip 2003, 15:05

Kasieńko!
przecież na forum jesteś miło widziana! :!: :!:
ja bardzo lubie czytać Twoje posty. i w ogóle Cie lubie :lol: :lol:
wiem, żę ciężko Ci jest po stracie przyjaciólki... :cry:
może na studiach poznasz ludzi, którzy Cie docenią i będą wspierać?
przecież jest tyle ludzi na świecie :!: :!:
no i patrz ilu nowych ludzi poznałaś na forum!
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 16 lip 2003, 16:18

Asiuńcia jesteś kochana:********, ale wiesz co się stało, i musisz to zrozumieć :!: :( .Teraz tylko mam w Tobię otuchę :( :D THX:****A co do nowych przyjaciół , to narazie nie mam do tego głowy
Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 16 lip 2003, 16:32

Boże co ty Kasieńka najlepszego zrobiłąś :cry: Jak mogłaś MI to zrobić , powinnam Cie zbić na kwaśnie jabłko :evil: Dobrze , że szybko przybiegłam do Ciebie , bo może by Cie juz tu nie było :cry: :cry: A Ja bym tego nie przezyła :cry: Trzymaj się i nie rób więcej takich rzeczy :evil: :evil:
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Łezka_szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Łezka_szczecin » 16 lip 2003, 16:52

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
no nie daga przesadzilas do konca juz!! niebede przeklinac bo wien ze to raczej kulturalne forum!!! ale mnie daga wkurzylas ( i age tez)
MY cie zostawilysmy????? kto poszedl sobie gdy chcialysmy ci poprawcic humor?? kto sie do nas nieodzywal?? kto z mordem w oczak krzyknal na age "no co chcesz!!!!!!!??????' TY i nikt inny jestes sobie winna!!!! bo to ty zaczelas!! nawet nas sledzilas!!!!!!i niewymiguj sie bo wiemy iz to prawda!!!!
niedosc ze sie to ty z nami poklucilas to jeszcze zadasz przeprosin!!!!!
lepiej juz nic niepisz bo tylko wkurzasz ludzi!!! i nieoklamuj czytelnikow tego forum ze ty taka biedna!!!!!!!!!! bo to GÓWNO prawda!!! (prosze o wybaczenie!!!) jedynie kto tu sie moze poczuc pokrzywdzonym to tylko MY bo to ty nas zostawilas choc my cie wolalysmy!!!!!
prosze o wybaczenie tych ludzi ktozu NAPRAWDE niemaja przyjaciół (chetnie sie z wami zaprzyjaznie oto moj nr gg : 2548563 zapraszam wszystkich ktozy cha miec PRAWDZIWYCH przyjaciół!!!!))) ale ONA tu plecie bzdury i klamstwa do kwadratu!!!!
(daga!! brzydze sie toba!!! sorry niemoglam sie powstrzymac ze zlosci :evil: :evil: :evil: )
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
marigell

Postautor: marigell » 16 lip 2003, 17:21

Ja rozumiem wszystko do pewnego momentu ... :roll: ... ale czy nie mogłybyście sobie swoich prywatnych spraw między sobą załatwić? Chciałam zauważyć iż jest to forum zespołu Łzy a nie jakiś poradnik w stylu "Napisz do Gosi..." , "Nikt mnie nie lubi, co mam zrobić..." itp. :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara*
Kontaktowanie:

:( i juz mi przeszlo...:D

Postautor: Dagmara* » 16 lip 2003, 18:51

:D No i widzicie co taka soba jak Łezka_Szczecin plecie...zrobi wszystko zeby tylko sama na tym nie ucierpiec bo wcale ich nie sledzilam tylko rowniez pojechalam do geanta o mi mama kazala cos kupic...Ale juz jest mi lepiej po waszych slowach ...a to o czym mówilam to chodzilo oto ze ranily mnie szepczac sobie ciagle do ucha i prosilam zeby przy mnie o tym nie mowily ...agnieszka powiedziala ze pogadaja jakm mnie nie bedzie w poblizu....i tak byc powinno...jeszcze napisala mi e-mail w którym powiedziela ze , cytuje:mam piosenke "..." tzw bonus.. i niepisz "i co z tego" bo wiem ze bardzo bys chciala ja miec a ty jej sama niezalatwisz bo malo kto ja ma!!! i nieudawaj ze cie nie interesuje jak to z adamem gdy ci powiedzialam ze z nim gadalam bo wiedzialam ze mi zazdroscisz......cala ona nie wierzcie jej bo ona nie wie co to przyjazn i wlasciwie zego mialabym jej zazdroscic...
:twisted: Dagmara* :twisted:
"sama sama zupenie sama...
w tym samym miejscu ale w innym czasie...
sama sama jak drzewo na pustyni..
tak wiele sie zmieinilo od tamtej jesteni
]
Sama sama zupelnie sama...
czy teraz j wiesz ze przemija slawa...
prozny czlowieku pamietj o proznosci...
bo najgorsza rzecza jest umierac w samotnosci...
Ostatnio zmieniony 16 lip 2003, 19:08 przez Dagmara*, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 16 lip 2003, 19:00

No to masz ten sam problem co ja. Moje "przyjaciółki" mają mnie gdzieś. Przez całe wakacje ani razu się do mnie nie odezwały. Mało tego, obgadywały mnie gdy tylko była okazja! Jeju, przyjaźń to niesamowicie skomplikowana sprawa, zwłaszcza gdy ma się naście lat.
Awatar użytkownika
Martusia

Postautor: Martusia » 16 lip 2003, 19:19

Ludzie uwieżcie mi to o czym piszecie, o przyjażniach nastu la to wszystko są piękne ale psełdo przyjaźnie tzw. dobre znajomości. Prawdziwą przyjaźń pielęgnuje się przez długie, naprawdę długie lata. Prawdziwy przyjaciel nie zazdrości tylko cieszy się z twojego szczęścia to jest podstawa, ponieważ pocieszać kogoś w smutku jest o wiele łatwiej za nim ten ktoś zaczyna mieć się lepiej. Po tym najczęściej idzie poznać przyjaciela :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 16 lip 2003, 19:53

Uwieżcie Mi , po tym co przyjaciółka Kasieńki powiedziała , to, niewiem czy Ona powinna dalej się z nią przyjażnić. :( Po za tym ona powiedziała KONIEC :!: :evil: .Wiecie jak Kasia to przeżyła :cry: :cry:
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 16 lip 2003, 19:56

Evela proszę Cie nie tłumacz im więcej , bo wezmą Mnie za jakąś nienormalną lub wariatke :cry: To jest moja sparwa , ale teraz żałuję to co zrobiłam i będe o tym pamiętac do końca życia patrzeąc na ................. :cry: :cry:

Wróć do „Różne czyli Inne”