Kiepskie piosenki Łez

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 17 lip 2003, 22:20

ja tam nie mam nic do zazucenia piosenkom lezek ...może jedynie agnieszka mi trochę podpadła :D
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
Rocco
Kontaktowanie:

Re: Kiepskie piosenki Łez

Postautor: Rocco » 18 lip 2003, 12:04

morelkaz pisze:W zasadzie to zawsze rozmawiamy o najfajniejszych piosenkach Łez, o najlepszych tekstach i wogóle. Chciałabym abyście w tym temacie napisali ktore piosenki Łez wam sie najmniej podobają i dlaczego.

PS. jeżeli taki temat juz byl to bardzo przepraszam, ale owego nie znalazłam

Wiesz co ci powiem jestem fanem łzów i lubie ten zespół gdyby nie mój kuzyn to teraz by mnie tu nie było i ja bardzo szanuje zespół który wie co chce osiągnąć i za to ich podziwiam 8) :D
Awatar użytkownika
Rocco
Kontaktowanie:

Postautor: Rocco » 18 lip 2003, 12:04

morelkaz pisze:W zasadzie to zawsze rozmawiamy o najfajniejszych piosenkach Łez, o najlepszych tekstach i wogóle. Chciałabym abyście w tym temacie napisali ktore piosenki Łez wam sie najmniej podobają i dlaczego.

PS. jeżeli taki temat juz byl to bardzo przepraszam, ale owego nie znalazłam

Wiesz co ci powiem jestem fanem łzów i lubie ten zespół gdyby nie mój kuzyn to teraz by mnie tu nie było i ja bardzo szanuje zespół który wie co chce osiągnąć i za to ich podziwiam 8) :D
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 18 lip 2003, 12:27

mi w zasadzie się wszystkie podobają no może się jakaś jedna znajdzie słabsza ale nic poza tym
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 18 lip 2003, 13:51

Rocco pisze:Wiesz co ci powiem jestem fanem łzów i lubie ten zespół gdyby nie mój kuzyn to teraz by mnie tu nie było i ja bardzo szanuje zespół który wie co chce osiągnąć i za to ich podziwiam 8) :D

To ze sie szanuje i podziwia zespół Łzy to nie oznacza ze nie mozna pisac o ich slabszych piosenkach. Bo nie sadze aby ich wszystkie piosenki byly cudowne i sie kazdemu podobały. Kazy ma inny gust i chyba mozemy napisac ktora piosenke mniej lubimy. Nie sadzisz?
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 18 lip 2003, 14:44

Łezka_szczecin pisze:W związku z samotnością - opowiem wam moja historie

Heh jakie różne gusty mogą być ;)
"Opowiem wam moją historię" to na mój gust ścisła czołówka piosenek Łez :)

A nie lubię "Zabij się".
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 14:39

luki pisze:po pierwsze nie ma kiepskich piosenek

Są kiepskie piosenki.Dla mnie takie zdanie,że ich nie ma i że zespół jest najlepszy to jest ślepe zapatrzenie w ŁZY.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 14:55

kathleen_kelly pisze:
Dziś będziesz mój " - jak dla mnie największa porażka w historii tego zespołu

Ja bardzo lubię 'Dziś będziesz mój'.Może nie ze względu na tekst ale na muzyke.Jest to chyba 'najostrzejszy' kawalek ŁEZ :P Chciałabym żeby w tym stylu było ich więcej.
Ghrave pisze:Demo - nie slyszalem help?? ;(

Hehe jak to nie słyszałeś?A zlot?Tylko nie wiem czy wtedy byłeś w stanie... :P
sliwka pisze:jeszcze do mojej krotkiej listy dodam "Czarna magie"...jakos nie moge przekonac sie do tekstu...

Oj bo Ty jakaś dziwna jesteś :P Ja uwielbiam ta piosenke.Najbardziej z Demo :D Szczególnie tekst 'Smutna melancholia otacza mnie.Wszystko w koło traci sens'.Ta piosenka potrafi zdolować...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 15:15

Ja nie lubie z
Demo: 'Nie mam nic'
Słońce: 'EMMANUELLE Noire'
W związku z samotnością: 'NARCYZ się nazywam' , 'PRZEBÓJ - kaprys a-moll' , 'Nie mam nic'
Jesteś Jaki Jesteś: 'Ja Nie Lubię Nikogo' , 'Kocham, To Nic Dzisiaj Nie Znaczy' , 'Jestem Dilerem'
Nie czekaj na jutro: "Serce z kamienia", 'Otatni na dobranoc'
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 19 lip 2003, 15:37

Cień Anioła pisze:
sliwka pisze:jeszcze do mojej krotkiej listy dodam "Czarna magie"...jakos nie moge przekonac sie do tekstu...

Oj bo Ty jakaś dziwna jesteś :P Ja uwielbiam ta piosenke.Najbardziej z Demo :D Szczególnie tekst 'Smutna melancholia otacza mnie.Wszystko w koło traci sens'.Ta piosenka potrafi zdolować...

oj lubie ta piosenke ale tej koncowki nie lubie...zreszta juz Ci kiedys tlumaczylam :P
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 19 lip 2003, 15:44

Co do piosenki "Dziś będziesz mój" to jest mój ulubiony utwór, rzeczywiście dali tam najwięcej czadu (kocham ten utwór) :!: :!: :D
A co do najgorszych to zauważyłem że najmniej podobaja mi się te "najmniej rockowe" tzn z płyty "słońce" "zabij się zabij", "Nie wiem nic"....z "wzzs"-"Narcyz", "przebój"... z "JJJ"-"osiem serc", "Kocham to nic dzis nie znaczy", "ja nie lubie nikogo" natomiast z płyty "ncnj" to najmniej mi się podoba przede wszystkim "anka"(wielka porażka i jeszcze większa jak będzie kolejnym singlem :!: :!: :!: :!: :twisted: )i "jak cukierek"

I nie rozumiem też stwierdzenia że dana piosenka podoba mi się jak narazie. :?: :shock: Jeżeli dana piosenka jest zbyt długo słuchana to może się znudzić ale nic nie zmieni faktu że jest dobra kompozycją :!: :!: a wszystkie piosenki które tu wymieniłem słuchałem tylko raz ewentualnie dwa :!: :twisted:
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 19 lip 2003, 15:48

Nie moge powiedzieć, że piosenki, które wypisałam nie są dobre. Lubię wszystkie piosenki "Łez". Tylko te nie do końca przypadły mi do gustu. Mimo wszystko są zdecydowanie lepsze od wielu pisenek innych zespołów...
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 19 lip 2003, 21:17

Już kiedys byłona Forum wspomniane o najsłabszych utworkach napisanych przez Łzy. Wypowiadałem się tam, ale nieco się moje zdanie na ten temat zmieniło. Utworki, które za chwilę wymienię moim zdaniem nie dorównują reszcie poprostu świetnej twórczości zespołu (niektóre zespoły mogą tylko pomarzyć o nawet takich kawałkach :) ):
"Słońce" - "Nie wiem i nie wiem"; Dlaczego wymieniacie tutaj "Zabij się" ??? Rozumiem że każdy ma swój gust muzyczny, ale przyżyjcie się uważniej słowom i klimatowi w jakim utrzymana jest piosenka....
"WZZS" - "Przebój";
"JJJ" - oj, tu jest tego dużo...: "Dziś będziesz mój", "Osiem serc", "Jestem dilerem", "Kocham to dziś nic nie znaczy".
"Nie czekaj na jutro" - "Serce z kamienia" - po prostu nie moge się przekonac.
"Dema" niestety nie słuchałem (troszeczkę na zlocie), ale może kiedyś.....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 19 lip 2003, 21:29

Z Dema podobają mi się wszystkie
Słońce - Zabij się
W związku z samotnością - podobnie jak w Denie
JJJ - Osiam serc
WZZS - Serce z kamienia

To jest moja opinia, każdy może mieć inny gust w piosenkach.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 19 lip 2003, 21:57

Można powiedzieć, że mnie się wszystkie piosenki podobają, choć... mam takie które mi nie leżą :)
z Dema nie podoba mi się wersja NIE MAM NIC
z W Związku Z Samotnością to NARCYZ
Jesteś Jaki Jesteś nie bardzo lubię OSIEM SERC i KOCHAM TO NIC DZISIAJ NIE ZNACZY
natomiast jesli chodzi o Nie Czekaj Na Jutro to trudno jest mi powiedzieć, dla mnie ta płyta est najlepszą, a to dlatego, że w każdej piosence znajdę coś wspólnego ze mną... także nie mam piosenki która mi się nie podoba :)

Wróć do „Łzy”